КОМПЛЕКСНЕ ВЕТЕРИНАРНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
АНТИМІКРОБНІ
АКОЛАН

Порошок для орального застосування
Терапiя в точнiй мiрi
Для тих, хто вiддає перевагу точному дозуванню у вигiднiй формi.
– Для тих, хто знає, що таке сальмонельоз та колiбактерiоз.
– Для тих, хто шукає ефективне лiкування.
– Для всiх Аколан: колiстин оральний – адаптований до точного дозування.
Колiстину сульфат – антибактерiальний препарат полiпептидної групи, котрий дiє бактерицидно на Грамнегативнi бактерiї: E.coli, Klebsiella, Salmonella spp., Pasteurella, Bordetella, Pseudomona, Proteus spp., Shigella spp..
СКЛАД
1 г препарату містить:
колістину (сульфат) – 1 025 000 М О.
ПРИЗНАЧЕННЯ
Профiлактика та лiкування захворювань шлунково-кишкового тракту iнфекцiйної етiологiї у телят, свиней та птицi (бройлери).
ДОЗУВАННЯ ТА СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Телята та свині. (Перорально з водою або молоком у дозi) 1 г Аколану на 10 кг маси тіла кожнi 12 годин протягом 3-х днiв.
Птиця (бройлери).
Терапевтично: 1 г Аколану на 1 л питної води кожнi 12 годин протягом 3-х днiв.
При сальмонельозi лiкування продовжити до 5-ти днiв.
Профiлактично: використовувати половину вищевказаних доз.
ПЕРІОД ВИВЕДЕННЯ (КАРЕНЦІЇ)
М’ясо – 1 день.
ЗБЕРІГАННЯ
Зберiгати в захищеному вiд свiтла мiсцi при температурi вiд +10°С до +25°С.
ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
3 роки з дати виготовлення.
ФОРМА ВИПУСКУ
1,3,6,12,50,100,500, 1кги 25 мешок

МЕТРОНІДАЗОЛ 25%

Метронідазол 25%— протимікробний і антипротозойний засіб для лікування трихомонозу великої рогатої худоби, балантидиозу та и дизентерії свиней, гистомонозу гусей і качок. У собак, котів і норок діареї, виразкового гінгівіту, лямбліозу, амебіазу, гіардіозу, трихомонозу, анаеробних інфекцій.
СКЛАД
1 г препарату містить діючу речовину метронідазол — 250 мг.
ФАРМАКОЛОГІЧНА ДІЯ
Синтетичний протимікробний і антипротозойний засіб, похідний 5-нітроімідазолу. Препарат має бактерицидну дію відносно мікроорганізмів, ферментні системи яких можуть відновлювати нітрогрупи. Метронідазол порушує реплікацію ДНК і синтез білка в мікробній клітині, пригнічуючи тканинне дихання; легко проникає в клітину чутливих мікроорганізмів, зв’язуючись з ДНК, порушує процес реплікації.
Препарат активний відносно Trichomonas spp., Gardnerella spp., Giardia spp., Entamoeba histolytica, Balantidium coli, Lamblia spp., А також облігатних анаеробів Bacteroides spp., Helicobacter pylori, Fusobacterium spp., Veillonela spp., Еubacterium spp., Clostridium spp., Prevotella spp., Peptococcus spp., Peptostreptococcus spp.
ЗАСТОСУВАННЯ
Метронідазол застосовується при лікуванні тварин і птахів, які страждають захворюваннями, збудники яких — мікроорганізми з наявністю чутливості до препарату та його компонентів. Застосовують препарат для лікування домашніх тварин в наступних випадках: при лікуванні великої рогатої худоби, зокрема, корів, свиней при балантидиозі і дизентерії, яка провокується амебами, лікування дрібних тварин, що утримуються в домашніх умовах (собак і кішок), при трихомонозі, лямбліозі і анаеробних захворюваннях, при гистаминазе в індиків, гусей і качок
ДОЗУВАННЯ
Собакам і, котам та хутровим звірям перорально у дозі 40 мг (10 мг за діючою речовиною) на 1 кг маси тіла тварини двічі на добу. Курс лікування 10-20 дібв. При гіардіозі доза становить 100 мг / кг маси тіла тварини. Для лікування трихомонозу корів і бугаїв препарат призначають в середину на протязі 3 - 4 діб, двічи на деньу у дозі 10 мг на 1 кг маси тварини по діючий речовині. Для местного лікування застосовують 1% розчин метронидазолу (по ДР) на фізиологичному розчині. Препарат погано розчиняється у воді, тому получений розчин метронид 25 перед застосуванням ретельно розбовтують і промивають пихву або припуцій хворих тварин 2 — 4 рази з інтервалом в 24 години, використовуючи 25 — 50 мл розчину. Для лікування балантидиозу свиней метронид 25 призначають у середину у дозі 10 мг на 1 кг ваги тварини (по діючий речовині) 2 рази на день (вранці і ввечері три доби поспіль. При необхідності курс лікування повторюють через 7 — 10 діб. При лікуванні гистомоноза индиків і гусей препарат задають з розрахунку 10 мг (по діючий речовині) на 1 кг ваги птиці 3 раза на добу 10 діб поспіль,або один раз в добу у дозі 1,5 г (по діючий речовині) на 1 кг корма на протязі 10 діб.
ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
Використання молока в їжу не дозволяеться на протязі 36 годин, після останнього застосування препарату. Молоко, видоєне на протязі 36 годин після орального застосування метронидазолу, потрібно кипятити 30 хвилин і згодовувати тваринам. Забій тварин та птиці на м’ясо дозволяэться через 5 дыб пысля застосування препарату. М’ясо тварин та птиці вимушено забитих до закінчення вказаного терміну, переробляють на м’ясо-кісткове борошно.
ПОБІЧНА ДІЯ
В дуже рідких випадках можуть появитися показники алергії, в таких випадках застосування Метронидазолу припиняють і проводять десенсибилізируючу терапію.
ФОРМА ВИПУСКУ
Пакети металізовані по 10 г, 100 г, 500 г.
ЗБЕРІГАННЯ
Сухе, темне місце при температурі від 0 ° С до 20 ° С (список Б).
Термін придатності — 3 роки з дати виготовлення.

БАЙ ТРИЛ 10%

Антиінфекційне засіб, розчин для перорального введення
Склад
В 1 мл розчину міститься в якості діючої речовини 100 мг енрофлоксацину. Допоміжні компоненти: калію гідроксид, н-бутанол, вода для ін’єкцій.
Опис
Препарат являє собою прозорий стерильний розчин світло-жовтого кольору.
Форма випуску
Розфасовують в ампули по 1 мл — 10 шт. в коробці, 50 шт в коробці, а також в скляні флакони по 10 мл.
Фармакологічні властивості
Діюча речовина — енрофлоксацин, який відноситься до групи фторхінолонів, володіє широким спектром антимікоплазменної і антибактеріальної дії, пригнічує розвиток і ріст грамнегативних і грампозитивних бактерій, в тому числі ешерихій, сальмонел, гемофилюс, пастерелл, стафілококів, стрептококів, бордетел, клостридій, псевдомонад, кампілобактерій , протея, коринебактерій, мікоплазм. Механізм дії енрофлоксацину полягає в інгібуванні активності ферменту гірази, який впливає на реплікацію спіралі ДНК в ядрі бактеріальної клітини. При парентеральному введенні препарату енрофлоксацин швидко і добре всмоктується з місця ін’єкції та проникає в усі тканини і органи організму. Максимальна концентрація препарату в крові досягається через 20 — 40 хвилин, терапевтична концентрація зберігається протягом 24 годин після введення енрофлоксацину. Байтрил 10% розчин по мірі впливу на організм відноситься до помірно небезпечних речовин. У рекомендованих дозах препарат добре переноситься тваринами, не володіє тетрогенною, ембріотоксичною і гепатотоксичною дією. Виводиться енрофлоксацин з організму як правило в незмінному вигляді, частково метаболізується в ципрофлоксацин і виділяється з фекаліями і сечею.
Показання
Препарат застосовують індичкам і курям з лікувальною метою при сальмонельозі, колібактеріозі, стрептококозі, мікоплазмозі, некротичному ентериті, гемофільозі, кампілобактерійному гепатиті, вторинних і змішаних інфекціях, при вірусних захворюваннях і інших хворобах, збудники яких чутливі до енрофлоксацину.
Дози і спосіб застосування
Індичата і бройлери на відгодівлі (1 — 3 тижні), бройлери, які вирощуються для розведення (3 тижні), курчата, вирощувані для отримання яйця (1 — 5 тижнів) — в дозі 50 мл на 100 л питної води.
При сальмонельозі, інфекціях змішаного типу або хронічних формах, доза для індичат і бройлерів на відгодівлі з 3-х тижневого віку і для курчат, вирощуваних для одержання яйця, з 5-тижневого віку складає 100 мл препарату на 100 л питної води.
Як правило, дози для птиці такого віку або старшим з низьким споживанням води пов’язане з їх масою тіла. Наприклад, индичата і бройлери в кінці відгодівлі або кури-несучки повинні отримувати дозу не менш, ніж 10 мг енрофлоксацину в розрахунку на 1 кг живої маси тіла в день.
Протипоказання
Підвищена чутливість до енрофлоксацину та інших хінолонів.
Не допускається одночасне застосування препарату з левоміцетином, тетрациклінами, макролідами, хлорамфеніколом, теофіліном, нестероїдними протизапальними засобами, а також не змішувати з вакциною Марека.
Так як чутливість стрептококів до енрофлоксацину є незначною, Байтрил 10% оральний розчин не використовується для лікування стрептококових інфекцій. Не застосовувати курям-несучкам.
Особливі вказівки
Забій птиці на м’ясо проводиться через 11 днів після останнього застосування Байтрилу. До зазначеного терміну м’ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, що залежить від висновку ветлікаря.
Умови зберігання
У сухому, темному місці при температурі від 5 до 25 ° С.
Термін придатності — 3 роки. Після відкриття флакона препарат можна використовувати протягом 14 днів.
Упаковка: 10 ампул в коробці.
Фасовка 1мл, 10,50,100, 1л

ЕН РОФЛОКС 5%

Розчин для ін’єкцiй
Найбiльш ефективний засiб проти Salmonella, Pasteurella, E. Coli i Mycoplasma
– Енрофлокс iдеальний для обробки iнфекцiйних процесiв рiзної етiологiї i рiзної локалiзацiї в органiзмi.
– Висока якiсть речовин. Стандарт GMP.
– Мiцна бактерицидна дiя.
– Високе бiорозподiлення.
– Терапевтичний рiвень протягом 24-х годин.
– Період виведення – 7 днiв.
– Без акумулятивних ефектiв.
– Низька токсичнiсть.
СКЛАД
1 мл препарату містить:
енрофлоксацин – 50 мг.
ПРИЗНАЧЕННЯ
Велика рогата худоба. Бронхопневмонiя, ензоотична пневмонiя, пастерельоз, мiкоплазмоз; дiареi, викликанi колiбактерiями, колiбацильоз, колiсептицемiя, транспортний синдром, гастроентерит, сальмонельоз, мастит.
Свинi. Дiареї у поросят, дiареї i iнтерити, викликанi E. coli, Salmonella spp., бронхопневмонiя, ензоотична пневмонiя, синдром ММА.
Собаки, кiшки. Лiкування захворювань дихальних, сечостатевих шляхiв, шлунково-кишкового тракту, викликаних бактерiями, чуттєвими до енрофлоксацину.
ДОЗУВАННЯ ТА СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Велика рогата худоба, свинi: 0,5–1 мл Енрофлоксу 5 % (25–50 мг енрофлоксацину)/10 кг маси тіла щоденно протягом 3-х днiв. При сальмонельозi та iнших тяжких iнфекцiях застосовувати препарат протягом 5 днiв.
Велика рогата худоба: вводити підшкірно не бiльше 10 мл в одну точку.
Свинi: вводити внутрішньом’язево не бiльше 2,5 мл в одну точку.
Собаки,кiшки: 0,1 мл Енрофлоксу 5% (5 мг енрофлоксацину)/1 кг маси тіла щоденно протягом 5 днiв. Вводити підшкірно.
Якщо минуло 3 днi, а покращення не вiдбулося, треба переглянути дiагноз.
ПЕРІОД ВИВЕДЕННЯ (КАРЕНЦІЇ)
М’ясо – 14 днiв.
ЗБЕРІГАННЯ
Зберiгати в захищеному вiд свiтла мiсцi при температурi вiд +5°С до +25°С.
ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
3 роки з дати виготовлення. Термiн придатностi препарату пiсля вiдкриття флакону – 28 днiв.
ФОРМА ВИПУСКУ
Флакони по 10, 50, 100 i 250 мл.

РОКСАЦИН 10%

Роксацін — лікарський антибактеріальний препарат в формі розчину для орального застосування
що містить в якості діючої речовини енрофлоксацин -100 мг / мл і допоміжні компоненти: бензиловий спирт, гідрооксид калію, кислоту крижану оцтову, натрієву сіль етилендіамінтетраоцтової кислоти і очищену воду. Роксацін за зовнішнім виглядом являє собою прозору рідину світло-жовтого кольору. Роксацін випускають розфасованим по 1л в поліетиленових пляшках з кришками.
Фармакологічні властивості:
1. Енрофлоксацин, що входить до складу препарату, належить до групи фторхінолонів і володіє широким спектром антибактеріальної дії. Він активний відносно грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів.
2. Енрофлоксацин при оральному застосуванні добре всмоктується в шлунково-кишковому тракті і протикает в більшість організмів і тканин організму. Максимальна концентрація енрофлоксацин в крові досягаються через 1-2 годин після застосування препарату і зберігається на рівні терапевтичних протягом 18-24 годин. Фторхінолони виводяться з організму переважно в незмінному вигляді з калом.
застосування:
1. Роксацін застосовують бройлерам і ремонтному молодняку птиці для лікування колібактеріозу, сальмонельозу, некротичного ентериту, стрептококозу, мікроплазмоз та інших захворювань, викликаних мікроорганізмами, чутливими до фторхінолонів.
2. Препарат застосовують в дозі 0,5 мл / л води для напування протягом 3 днів, при сальмонельозі — протягом 5 днів.
Розчин Роксаціна готують щодня з розрахунку добової потреби птиці у воді. В період проведення курсу лікування птиця повинна отримувати тільки воду, що містить препарат.
3. Не допускається застосування Роксаціна курей-несучок на увазі виділення енрофлоксацину з яйцем. Препарат не рекомендується застосовувати спільно з хлорамфеніколом, макролідами або тетрацикліном через можливе антагоністичного ефекту.
4. Забій птиці на м’ясо дозволяється не раніше, ніж через 11 діб після останнього застосування препарарта. М’ясо птиці вимушено убитої до закінчення зазначеного терміну, може бути використано для годування хутрових звірів або виробництва м’ясо-кісткової муки.
Запобіжні заходи:
1. При роботі з препаратом слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими засобами.
2. Забороняється використання порожніх пляшок з-під Роксаціна для побутових цілей.
3. Роксацін слід зберігати в місцях, недоступних для дітей.
Умови зберігання:
Хранятв сухому, захищеному від світла місці при температурі 5-250C.
Термін придатності:
Препарату при дотримань умов хранений 3 роки з дня виготовлення.
Виробник:
Laboratorios Calier S.A. Іспанія.
Фасовка 1 мл, 10,50,100, 1 литр

ЗИ НАПРИМ

Розчин для iн’єкцiй. Сила класичного продукту
– Бактерiостатик з бактерицидним ефектом
– Широкий спектр дiї.
– Ефективна концентрацiя вже через 1 годину.
– Синергiчний ефект та висока якість обох складникiв.
– Коротка дiя i швидке виведення iз органiзму. Перiод напiврозпаду 6 годин.
– Добре розповсюдження в усiх тканинах i рiдинах органiзму: бiльш висока концентрацiя у рiдинах i тканинах органiзму з високою концентрацiєю лейкоцитiв.
СКЛАД
1 мл препарату містить:
сульфаметазин – 200 мг;
триметоприм – 40 мг.
ПРИЗНАЧЕННЯ
Велика рогата худоба. Колiбактерiознi та сальмонельознi гастроентерити, вiбрiоз, пневмонiя, септицемiя, пастерельоз, кокцидiознi та колiбактерiознi мастити, актиномiкоз, гнiйнi абсцеси, захворювання сечостатевої системи спричинені мікроорганізмами, чутливими до скадників препарату.
Конi. Дiарея лошат, пневмонiя, пiосептицемiя
Свинi. Колiбактерiоз, сальмонельоз, вiбрiозна дизентерiя, пневмонiя, пастерельоз, злоякiсний набряк, абсцеси.
Вівці. Колiбактерiоз, сальмонельоз, вiбрiозна дизентерiя, пневмонiя, синдром транспортування, ентерит, абсцеси, мастит.
Собаки, коти: легеневi iнфекцiї, септицемiя, бактерiальнi ентерити, кокцидiоз у собак.
ДОЗУВАННЯ ТА СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Велика рогата худоба, конi, свинi, вівці, собаки, коти: 1 мл Зинаприму на 10 кг маси тiла тварини кожного дня протягом 3–5 днiв. Перший день: дворазово фiксовану дозу з iнтервалом у 12 годин.
Внутрiшньом’язево.
ПЕРІОД ВИВЕДЕННЯ (КАРЕНЦІЇ)
М’ясо – 28 днів. Молоко – 4 днi.
ВЗАЄМОДІЯ
Не використовувати разом з фолатами та р-амiнобензойними препаратами.
ЗБЕРІГАННЯ
Зберігати в сухому, темному мiсці, при температурi вiд +5°С до +25°С.
ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
5 рокiв з дати виготовлення.
ФОРМА ВИПУСКУ
Флакони по 10, 50, 100 та 250 мл.

ЗИНАПРИМ ПОРОШОК

Порошок для орального застосування
Сила класичного продукту
– Бактерiостатик з бактерицидним ефектом
– Висока якiсть складникiв.
– Широкий спектр дiї.
– Синергiчний ефект обох складникiв
– Ефективна концентрацiя вже через 1 годину.
– Коротка дiя i швидке виведення iз органiзму. Перiод напiврозпаду 6 годин.
– Добре розповсюдження в усiх тканинах i рiдинах органiзму.
СКЛАД
1 г препарату містить:
сульфаметазин – 200 мг;
триметоприм – 40 мг.
ПРИЗНАЧЕННЯ
Велика рогата худоба. Колiбацильозний та сальмонельозний гастроентерит, вiбрiоз, пневмонiя, пастерельоз, урогенiтальнi iнфекцiї, кокковi та колiбацильознi мастити, актиномiкоз, гнiйнi абсцеси.
Конi. Дiарея, пневмонiя, паротит, гнiйна септицемiя.
Свинi. Колiбактерiоз, сальмонельоз, вiбрiодезинтерiя, пневмонiя, пастерельоз, злоякiсний набряк, абсцеси.
Вiвцi. Пневмонiя, лихоманка, ентерит, септицемiя, кокцидiоз, абсцеси та мастити.
Кролі. Ринiт, пастерельоз, пневмонiя, колiбацильоз, ентерит, iнфекцiйний кокцидiоз.
Птиця. Бактерiальнi ускладнення та вiруснi процеси, сальмонельоз, колiбактеріоз, стрептококкоз, пастерельоз.
Собаки, коти. Легеневi iнфекцiї, септицемiя бактерiальної етiологiї, кокцидiоз собак, ентерити.
ДОЗУВАННЯ ТА СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Застосовувати орально в сумiшi з водою, молоком або кормом.
Велика рогата худоба, конi, свинi, вівці, собаки, коти: 1 г на 10 кг маси тіла в день протягом 3–5 днiв. У перший день лiкування рекомендується задавання препарату двічі на день фіксованими дозами.
Птиця та кролі: перший день – 1 г на 1 л питної води; 2-3 день 0,5 г на 1 л питної води щоденно.
ПЕРІОД ВИВЕДЕННЯ (КАРЕНЦІЇ)
М’ясо— 5 днів. Молоко — 4 днi.
ЗБЕРІГАННЯ
Зберігати в сухому, темному мiсці, при температурi вiд +5°С до +20°С.
ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
5 рокiв з дати виготовлення.
Фасовка 1,5,10,100, 1кг

ОКС ИТЕТРАЦИКЛIН 200 L.A.

Розчин для iн’єкцiй пролонгованої дiї
«Одна i не бiльше» Ефективнiсть до 72 годин
– Повiльне розподiлення дiючої речовини.
– Мiнiмальнi подразнення та пошкодження тканин в iн’єкцiйнiй точцi.
– Прекрасна абсорбцiя.
– Прекрасне розподiлення в тканинах.
– Ефективний плазматичний рiвень менше ніж за 1 годину.
– Високий терапевтичний рiвень на протязi 72 годин.
– Завдяки однiєї лиш ефективної iн’єкцiї зменшуються затрати на лiкування i покращується догляд за тваринами.
СКЛАД
1 мл препарату містить:
окситетрацикліну (дигідрат) – 200 мг.
ПРИЗНАЧЕННЯ
Велика рогата худоба. Синдром транспортування, бруцельоз, ентерит i гастроентерит, бронхопневмонiя, метрит, мастит, анаплазмоз, кератокон’юктивiт, пастерельоз, сальмонельоз, колiбактеріоз, мiкоплазмоз, дифтерія телят.
Вівці, кози. Iнфекцiї дихальних шляхiв, хламiдiоз, ентерит, гастроентерит, iнфекцiйний аборт, пастерельоз, артрит, бруцельоз; а також: рани i пiсляоперацiйнi iнфекцiї, сальмонельоз, колiбактеріоз, мiкоплазмоз.
Свині. Бронхопневмонія, ентерит, гастроентерит, пастерельоз, синдром ММА.
ДОЗУВАННЯ ТА СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Велика рогата худоба, вівці, кози, свинi: вводити одноразовою дозою з розрахунку 1 мл на 10 кг маси тіла. У випадку особливо тяжких захворювань можна зробити повторне введення через 72 години. Вводити внутрішньом’язево.
Якщо об’єм дози перевищує 20 мл для великої рогатої худоби, 10 мл для свиней та 5 мл для овець і кіз, його необхідно розділити і ввести в різні ділянки.
ПЕРІОД ВИВЕДЕННЯ (КАРЕНЦІЇ)
М’ясо — 22 днi. Молоко — 3 днi (6 дiйок).
ВЗАЄМОДІЯ
Не застосовувати з бактерицидними антибiотиками типу пенiцилiна.
ЗБЕРІГАННЯ
Зберiгати в захищеному вiд свiтла мiсцi при температурi вiд +5°С до +25°С.
ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
3 роки з дати виготовлення.
Часом препарат може потемнiшати, що не вказує на втрату його властивостей.
ФОРМА ВИПУСКУ
Флакони по 10, 50 i 100 мл.

СТР ЕПТОЦИД БІЛИЙ ПОРОШОК 99,9%

СКЛАД: Являє собою білий дрібнокристалічний порошок без смаку і запаху, погано розчинний у воді, мало в спирті, добре в кислотах і їдких лугах.
ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:
Препарат призначають при фарингітах, трахеїтах, ангінах, стрептококових тонзилярна і паратонзилярного абсцесах при Миті, для лікування інфікованих ран (у вигляді присипки), а також в якості лікувально-профілактичний засіб при післяпологовому сепсисі.
Дози І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Препарат застосовують всередину і внутрішньом’язово не менше 3-4 разів на добу. Дози всередину, г: коням — 3,0-10,0; свиням — 0,5-3,0; собакам — 0,3-2,0. дози внутрішньом’язово: коням — 1,0-6,0; свиням — 1,0-2,0; собакам — 0,3-0,5.
Для парентерального введення готують водні розчини, які стерилізують текучим паром 30 хв при температурі 85-90 ° С або нетривалим кип’ятінням.
ПОБІЧНА ДІЯ:
При тривалому використанні препарату у великих дозах можуть утворюватися важко розчинні сполуки в нирках, діагностуватися гепатити та зміни з боку крові (лейкопенія, агранулоцитоз) і органів травлення.
Протипоказання:
Препарат протипоказаний при захворюваннях печінки, нирок і підвищеної індивідуальної чутливості тварин до стрептоциду.
ПЕРІОД ОЧІКУВАННЯ:
Забій тварин і птиці на м’ясо дозволяється не раніше ніж через14 діб після останнього застосування препарату.
УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:
Список Б. Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище + 30 ° С. Термін придатності — 3 роки.
ФОРМА ВИПУСКУ:
Випускають препарат розфасованим в подвійні поліетиленові пакети або пластикові банки по 10 і 500 г.

ТРИСУЛЬМІКС

Розчин для орального застосування.
Склад
100 мл препарату містить діючі речовини:
триметоприм 4,00 г.
сульфадиметоксин нaтpiю 18,67 г.
Допоміжні речовини: метил парагідроксибензоат, пропілпарагідроксибензоат, поліоксиетиленгліколь 200, пропіленгліколь.
Фармакологічні властивості
Трисульмікс рідкий — комбінований хіміотерапевтичний препарат із широким антимікробним спектром дії.
Препарат активний проти грампозитивних та грамнегативних бактерій, таких як: Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Listeria monocytogenes, Corynebacterium spp., E.coli. Salmonella spp., Klebsiella spp.. Proteus spp., Pasteurella spp., Bordetella spp., Enterobacter та інші, а також проти найпростіших кокцидій (Coccidia, Toxoplasma).
Активні речовини триметоприм та сульфадиметоксин натрію діють синергічно. Вплив сульфадиметоксину посилюсться диамідопіримідином та триметопримом. Поєднання цих двох речовин стимулює блокування біосинтезу фолієвої кислоти.
Застосування
Лікування свійськоі птиці (кури, гуси, качки, індики) та кролів при інфекційних захворюваннях, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до триметоприму та сульфадиметоксину натрію.
Дозування
Перорально з питною водою у дозі від 18.69 мг до 37,36 мг сульфадиметоксину та 4-8 мг триметоприму на кг маси тела на добу, що еквівалентно дозі 1-2 мл препарата на 10 кг маси тіла на добу, протягом 5 діб.
Протипоказання
Не застосовувати при підвищеній чутливості до триметоприму та сульфадиметоксину натрію.
Не рекомендовано застосовувати тваринам з порушеною функцією печінки та нирок.
Не застосовувати курам-несучкам, яйця яких використовують в їжу людям.
Застереження
Упродовж періоду лікування тваринам необхідно забезпечити постійний доступ до питної води.
Забій птиці на м’ясо дозволяется через 6 (свійська птиця) та 8 діб (кролі) після остального застосування препарату. Залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини до зазначеного терміну, м’ясо згодовують непродуктивним тваринам або утилізують.
Форма випуску
Непроникна високощільна поліетиленова пляшка вмістом 10, 50, 100, 500 мл, 1 л. 5 л.
Зберігання
Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 100 С до 250 С в упакуванні виробника.
Термін придатності — 36 місяцiв.
Для застосування у ветеринарній медицині!

I НТЕРТРIМ 480

опис
Розчин молочного кольору, при зберіганні допускається утворення осаду. Перед застосуванням обов’язково струсити.
склад
В 1 л розчину:
Триметоприм - 80 г
Натрію сульфадіазин - 400 г
Наповнювач - до 1 л
Показання до застосування
Використовують для лікування і профілактики бактеріальних інфекцій у птахів і свиней, викликаних чутливими до препарату мікроорганізмами при гастроінтестинальних, дихальних і інфекціях сечовивідних шляхів. До препарату високочутливі: Е. coli, Klebsiella, Enterobacter, Proteus, Citrobacter, Salmonella spp., Shigella, Haemophilus spp., Vibriocholerae, Listeria, Pneu-mocystiscarinii, Pasteurella spp., Staphylococcus і Streptococcus spp. Придбана бактеріальна резистентність розвивається дуже повільно. Перед застосуванням слід перевірити чутливість штамів збудників до сульфадіазину і триметоприму. Під час лікування єдиним джерелом пиття повинна бути вода з розчиненим у ній препаратом.
Протипоказання
У період застосування Інтертрім - 480 Орал® тваринам не можна давати препарати, легко відщеплюють сірку (глауберову сіль і ін.), Аміноглікозиди (гентаміцин, неоміцин), а також міорелаксанти і анестетики через загрозу розвитку паралічу дихальних м’язів.
Побічні ефекти
У дуже рідкісних випадках може спостерігатися надчутливість. При тривалому застосуванні у великих дозах може спостерігатися кристалурія (гематурія). У такому випадку рекомендується припинити дачу препарату, паралельно призначивши вуглекислий натрій (для збільшення розчинності сульфадиазина в сечі).
Дозування і спосіб застосування
Тільки для орального використання.
Для лікування птахів дозування препарату становить - 1 л на 1500 - 2000 л питної води або 0,5 мл на 10 кг живої маси в добу. Тривалість курса- 3-4 дня; при змішаних інфекціях, а також хронічному перебігу хвороби - 5 днів. Якщо протягом 2-3 днів не відбудеться помітного клінічного поліпшення, рекомендується повторно перевірити чутливість мікроорганізмів до сульфадіазину і триметоприму.
З профілактичною метою 1 л Інтертрім - 480 Орал® застосовують на 2000 - 2500 л питної води або 0,4 мл на 10 кг живої маси в добу, протягом 4-5 днів.
Свині: Лікування: 1 л на 1500 л питної води на добу або 1 мл на 10-14 кг ж.м. (Вагою до 50 кг) і на 16-22 кг ж.м. (Вагою понад 50 кг) на добу, протягом 4-7 днів.
Профілактика: рекомендується зменшити лікувальну дозу в 1,5 рази. Тривалість - 4-7 днів.
Телята, кози і вівці: 2,5 мл на 100 кг живої масі тіла двічі на день протягом 4 - 7 днів.
Період повного виведення препарату з організму тварин
М’ясо тварин - 8 днів, м’ясо птиці - 5 днів.
Обмеження в застосуванні
М’ясо тварин і птиці, вимушено убитих до закінчення зазначених термінів, використовують безпосередньо для годування м’ясоїдних або для виробництва м’ясо-кісткового борошна.
зберігання
Препарат зберігають в сухому, захищеному від світла місці, при температурі 15 - 25 ° C.
Упаковка: пластикові пляшки по 1000 мл
Одиниця відпустки товару: 1 пляшка 1 л
