top of page
fb_buner.jpg

КОМПЛЕКСНЕ ВЕТЕРИНАРНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

АНТИБІОТИКИ

3-БІОТИК.bmp

3-БІОТИК

Опис: 

Водорозчинний порошок світло-жовтого кольору.

Склад:

1 г препарату містить:
колістин сульфат - 500 000 МО,
окситетрациклина гідрохлорид - 35 мг,
триметоприм - 90 мг 

Фармакологічні властивості:

3-біотік- комплексний препарат, компоненти якого мають широкий спектр антимікробної дії завдяки синергічного взаємодії.
Колістін сульфат належить до антибіотиків групи поліміксинів. Він має бактерицидну дію на грамнегативні мікроорганізми, такі як Pasteurella spp., Bordetella spp., E. сoli, Haemophіlus spp., Salmonella spp .. Колістін взаємодіє з фосфоліпідами, порушує цілісність цитоплазматичної мембрани мікроорганізмів, руйнує структуру клітинної мембрани. Відразу ж після контакту з препаратом відбувається зміна проникності бактеріальної мембрани. Колістін сульфат нейтралізує біологічний ефект бактеріального ендотоксину, пов’язує фосфолипид А клітинних мембран.
Окситетрациклін гідрохлорид - бактеріостатичний антибіотик, що володіє широким спектром дії на грампозитивні і грамнегативні мікроорганізми: Streptococcus spp., Brucella spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp., Pasteurella spp., Haemophilus spp., E. coli, Klebsiella spp., Salmonella spp., Erysipelothrix spp., Fusobacterium spp., а також на найпростійшіе (Protozoa), мікоплазми (Mycoplasma spp.), рикетсії (Rickettsia spp.) і хламідії (Chlamydia). Механізм дії окситетрацикліну полягає в порушенні синтезу білка при взаємодії його з рибосомами, а також у зменшенні проникності цитоплазматичної мембрани чутливих мікроорганізмів.
Триметоприм - хіміотерапевтичний препарат, який має бактерицидну дію проти грампозитивних (Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Corynebacterium spp. Та інші) і грамнегативних (Е. coli, Salmonella spp., Klebsiella spp., Proteus spp., Pasteurelia spp ., Bordetella spp. ін.) мікроорганізмів. Він пригнічує бактеріальну редуктазу, яка перетворює дегідрофолієвої кислоту в тетрагідрофолієву, необхідної для синтезу пуринів і нуклеїнових кислот. Цим самим триметоприм блокує один з основних процесів метаболізму бактерій на шляху синтезу білка.

Застосування:

Свині: лікування тварин, хворих на дизентерію, колибактериоз, пастерельоз, сальмонельоз, а також при захворюваннях шлунково-кишкового тракту і органів дихання, викликаних мікроорганізмами, чутливими до окситетрацикліну, колістин і триметоприму.
Кролики, телята і ягнята (віком до шести тижнів): лікування тварин, хворих на ентерит, а також при захворюваннях органів дихання, викликаних мікроорганізмами, чутливими до окситетрацикліну, колістин і триметоприму. Домашня птиця (кури, індики, фазани, гуси, качки): лікування птиці, хворої мікоплазмоз, колибактериозом, пастерельозом, а також при захворюваннях органів дихання, викликаних мікроорганізмами, чутливими до окситетрацикліну, колістин і триметоприму.
Дозування:

Перорально в дозі: свині, свійська птиця (груповим методом) - 1 кг препарату на 1000 л питної води, або 1,5-2 кг препарату на тонну комбікорму протягом 3-5 діб; кролики - 1-1,5 г препарату на літр питної води протягом 3-5 діб; телята і ягнята (віком до шести тижнів), поросята (індивідуально) - по 0,5 г препарату на 10 кг 2 рази на добу протягом 5-7 діб.
Протипоказання:

Не застосовувати препарат при підвищеній чутливості до компонентів препарату. Забороняється використання курям-несучкам, яйця яких використовують в їжу людям. 7 (птиця ) діб.
Застереження:

Забій тварин і птиці на м’ясо дозволяється через 10 (телята, ягнята, свині, кролики) і 7 (птах) діб після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м’ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.
Форма випуску:

Пакети з полімерних матеріалів по 1 г, 3 г, 10 г, 50 г, 100 г, 1 кг.
зберігання:

Сухе, темне місце при температурі від 8 ° С до 25 ° С.
Термін придатності - 3 роки.

животные.png
власне виробництво.png
3-БІОТИК

ТІЛОДОКС -С

Опис

Водорозчинний порошок жовтого кольору.

Склад:

препарат містить доксициклін гідрохлорид 100 мг, Тілозін тартрат 100 мг, Вітамін С

Фармакологічні властивості:

Комплексний препарат широкого спектра антимікробної дії. Фармакологічна дія полягає в блокуванні білкового синтезу як грампозитивних так і грам негативних мікроорганізмів - стрептококів, стафілококів, лістерій, ешерихій, сальмонел, пастерел, клостридій, бруцелл, лептоспір, спірохет, плазміди, мікоплазм, кокцідій.Комплекс вітамінів підвищує стійкість організму до інфекцій, сприяє більш легкому перебігу хвороби, прискорює відновлення організму.

Застосування:

Для лікування змішаних інфекцій у молодняка великої рогатої худоби, свиней і птиці, таких як хвороби шлунково-кишкового тракту, дихальних шляхів, сечостатевої системи, шкіри, маститів, метрит, агалактії.

Дозування:

Перорально з молоком, водою або кормом, птиця-2, 0 г / літр води, молодняк ВРХ-1, 0-1, 5 г на 10 кг, свині-1, 0-2, 0 г на 10 кг, два рази на добу 3-5 днів поспіль. З профілактичною метою - один раз на добу 3-5 днів.

Протипоказання:

Наявність підвищеної чутливості до тілозіну і доксицикліну.

Застереження:

М’ясо дозволяється використовувати в їжу через 14 днів, яйце 5 днів після останнього прийому препарату.

Зберігання:

Сухе темне місце при температурі від 5 °, С до 25 °, С.

Форма випуску:

Поліетиленові пакети 2 г, 6 г, 12 г, 20 г, 50 г, 1кг

Термін придатності:

18 місяців.

животные.png
ТІЛОДОКС -С.bmp
власне виробництво.png
ТІЛОДОКС -С

КОЛІДОКС -С

Опис: 

Водорозчинний порошок молочного  кольору.

Склад: 

Доксициклін Hcl eq. 50 мг основа
Колістін сульфат eq. 50.000 I.u.
Наповнювачі до 1 г
Вітамін С

Фармакологічні властивості:

Колідокс відноситься до комплексних
антибактеріальним лікарським препаратам. Що входить до складу лікарського
препарату доксицикліну гіклат є напівсинтетичним антибіотиком
тетрациклінової групи, активний відносно грампозитивних і
грамнегативних мікроорганізмів, включаючи стафілококи, стрептококи,
клостридії, спірохети, пастерелли, хламідії, а також мікоплазми. механізм
бактеріостатичної дії доксицикліну гіклата пов’язаний з пригніченням активності
ензимів, що каталізують зв’язування аміноацетіл-РНК з рибосомальні
акцепторами, що призводить до блокування взаємодії аміноацілтранспортной
РНК з матричної РНК і порушення синтезу білка мікробної клітини.

Показання до застосування:

Лікування і профілактика:

Телята, ягнята, свині: респіраторні інфекції (напр. Бронхопневмонія; ензоотична пневмонія, хронічний атрофічний риніт, пастевреллез, гемофільні інфекції у свиней), шлунково-кишкові інфекції (колібацілліоз, сальмонельоз), едема у свиней, септицемія.

Домашня птиця: інфекції верхнього респіраторного тракту і легенева альвіол (риніт, хронічні респіраторні захворювання, інфекційний синусит), інфекції E.coli, сальмонельоз (тіфозі, паратіфоз, пуллороз), холера, аспеціфічній ентерит (синій гребінь), хламідіоз (орнітоз), септицемія .

Дозування і застосування:

Телята, ягнята, свині: Лікування: 5 г / 20 кг маси тіла. / День протягом 3-5 днів.
Профілактика: 2.5 г / 20 кг маси тіла / день.

Домашня птиця: Лікування: 2-4г порошку / 1 літр питної води протягом 3-5 днів.

Профілактика: 

1г порошку / 1 літр питної води.

Побічні ефекти та застереження: 

Надчутливість до тетрацикліну.

Період виведення: 

У м’ясі: телята: 14 днів; свині: 6 днів; домашня птиця: 4 дня.
У яйцях: 3 тижні.

Зберігання: 

Зберігати в сухому, захищеному від світла місці.

Форма випуску:

Поліетиленові пакети 4 г, 12 г, 25 г, 1 кг

животные.png
КОЛІДОКС -С.bmp
власне виробництво.png
КОЛІДОКС -С

АМОКОЛ-С

Опис

водорозчинний порошок
• Ефективний проти широкого спектра мікроорганізмів
• Потужна комбінація проти E. coli
• Не викликає токсичних явищ при передозуванні
• Відмінно розчиняється в жорсткій воді

Склад:

1 г препарату містить діючі речовини:
Колістин сульфат - 1 200 000 МО;
амоксициліну тригідрат - 200 мг;
вітамін С і допоміжні речовини - до 1 м

Фармакологічна дія

Комбінація амоксициліну і колістіну має синергічну дію. Колістин - антибіотик з групи поліміксинів, має бактерицидну дію на грамнегативні мікроорганізми (наприклад, E.colі, Salmonella spp., Pasteurella spp., Haemophіlus spp., Bordetella spp.). Колістін всмоктується в кишечнику в невеликій кількості, тому ефективно діє при шлунково-кишкових інфекціях. Виділяється, в основному, з калом.
Амоксицилін - напівсинтетичний антибіотик з групи пеніцилінів, широкого спектра дії. Має бактерицидну системну дію на грампозитивні і грамнегативні мікроорганізми (наприклад, E.colі, Campylobacter spp., Corynebacterіum spp., Erysіpelothrіx spp., Clostrіdіum spp., Streptococcus spp., Staphylococcus spp., Actіnobacіllus spp., Haemophіlus spp., Pasteurella spp ., Proteus mіrabіlіs, Salmonella spp.). Механізм дії обумовлений порушенням синтезу клітинної стінки мікроорганізмів. Легко всмоктується в кишечнику. Виділяється, в основному, в незміненому вигляді з сечею.

Застосування

Лікування захворювань органів шлунково-кишкового тракту бактеріальної етіології у телят, козенят, ягнят, свиней і птиці. 

Дозування

Телята, козенята, ягнята - перорально двічі на день протягом 5 г на 100 кг маси тіла протягом 3 - 5 днів. Птах, свині - 1 кг на 1000 л питної води протягом 3 - 5 дней.Вода з препаратом повинна бути єдиним джерелом питної води протягом періоду лікування!

Протипоказання

Не застосовувати тваринам, чутливим до компонентів препарату, тваринам з ураженнями нирок. Не застосовувати разом з пеніцилінами, тетрацикліном, макролідами, лінкоміцином. Не застосовувати тваринам з розвиненими передшлунками і птиці, яйця від якої призначені для харчування людей.

Побічна дія

Можливі алергічні реакції, нейротоксичність, структурні зміни нирок.

застереження

Препарат не призначають у субтерапевтичних дозах і тваринам з підвищеною чутливістю до компонентів препарату.

Період очікування (каренції)

М’ясо: 8 діб. Залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини, до зазначеного терміну м’ясо згодовують непродуктивним тваринам, або утилізують.

Форма випуску

Поліетиленові пакети  1 г, 3 г, 10 г, 50 г, 100 г, 1 кг

зберігання

У заводській упаковці в сухому, темному, недоступному для дітей місці при температурі від +5 до +25 ° С. Термін придатності 2 роки. 

Термін придатності 
робочого розчину препарату - 24 год

животные.png
АМОКОЛ-С.bmp
власне виробництво.png
АМОКОЛ-С

НЕО-МЕТОКС

Опис:

Порошок жовтого кольору

 

Склад:

1 г препарату містить діючі речовини: метронідазол-10 мг; окситетрацикліна гідрохлорид — 22,5 мг; неоміцину сульфат — 30 мг

Фармакологічні властивості:

Нео-метокс — комплексний препарат, що діє проти грампозитивних і грамнегативних бактерій. Метронідазол має широкий спектр дії на багатьох найпростіших в тому числі трихомонад, лямблій, балантидій, амеб, гістомонад. Окситетрациклін володіє широким спектром дії проти грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, а саме: Clostridium spp., Actinomyces pyogenes, Staphylococcus spp., Streptococcus spp., E.coli, Actinobacillus pleuropneumoniae, Haemphilus spp., Pasteurella spp., Klebsiella spp., Campylobacter spp ., Bacillus spp., Brucella spp., Moraxella spp., Salmonella spp. Він також активний проти мікоплазм (Mycoplasma spp.), Рикетсій (Rickettsia spp.), Хламідій (Chlamydia) і деяких найпростіших. Неоміцин — аміноглікозидний антибіотик, який діє бактерицидно, головним чином на аеробні бактерії. До його дії чутливі такі грамнегативні (E. coli, Salmonella spp., Klebsiella spp., Proteus spp.) І деякі грампозитивні мікроорганізми (Staphylococcus spp.).

Застосування:

Лікування телят у віці від 4 до 8 тижнів. Ягнят, козенят у віці до 4 місяців, домашньої птиці, свиней при захворюваннях травного тракту, органів дихання і сечовивідних шляхів, викликаних мікроорганізмами, чутливими до метронідазолу, окситетрацикліну і неомицину.

Дозування:

Перорально у дозі: телята, козенята, ягнята — 1-2 г препарату на 25 кг маси тіла протягом 5-7 діб; поросята — 100 мг на кг маси тіла або 5 кг препарату на 1000 кг корму протягом 5-7 діб; курчата — 1 кг препарату на 1000 кг корму протягом 5-7 діб.

Побічні дії:

При правильному використанні і дозуванні побічні явища не спостерігаються.

Протипоказання:

Не застосовувати жуйним тваринам з функціонально розвинутим передшлунком. Не застосовувати курям несучкам, яйця яких використовують в їжу людям.
Особливі вказівки: Перед застосуванням препарат ретельно змішують з кормом. Забій тварин і птиці на м’ясо дозволяється через 6 діб після останнього застосування препарату. Отримане до зазначеного терміну м’ясо утилізують.

Форма випуску:

Поліетиленові пакети по 10 г, 50 г, 100 г, 500 г та 1000 г

Зберігання:

В сухому, темному, недоступному для дітей місці при температурі від 2 ° С до 20 ° С.

Термін придатності:

2 роки.

животные.png
НЕО-МЕТОКС.bmp
власне виробництво.png
НЕО-МЕТОКС

АМОКСИЦИЛIН 15% L.A.

invesa-catalog-2014_p01-73-17-1.jpg

Суспензiя для ін’єкцiй


Максимальна ефективнiсть i проста форма використання

– Довготривала бактерицидна дiя i широкий спектр.
– Легка ре-суспензiя.
– Безболiсне введення.
– Високе i швидке розподiлення в органiзмi.
– Проникнiсть до найвіддалених областей тiла тварини (копитнi частини – копитна гниль).
– Прекрасно розповсюджується в легеневiй тканинi i суглобах.
– Максимальна дiя проти Streptococcus suis у поросят (артрит, септицемiя i менiнгiт).

СКЛАД
1 мл препарату містить:
амоксициліну (тригідрат) – 150 мг.

ПРИЗНАЧЕННЯ
Велика рогата худоба, вівці, кози, свинi, кiшки, собаки. Лiкування шлунково-кишкових (ентерит i гастроентерит, ентероколiт), дихальних (бронхiт, бронхопневмонiя, ринiт), сечостатевих (метрит, ендометрит, цистит, уретрит,
пiєлонефрит), шкiряних iнфекцiй (рани, абсцеси, пупочнi iнфекцiї, запалення суглобiв) i ускладнень, викликаних бактерiями, чутливими до амоксицилiну. А також для лiкування лептоспiрозу, маститу, агалактiї свиней, актиномiкозу,
бешихи свиней, парагрипу i паратифу.

ДОЗУВАННЯ ТА СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Велика рогата худоба, вівці, кози, свинi, кiшки, собаки. Одноразовою дозою 1 мл
препарату на 10 кг маси тіла (еквiвалентно15 мг амоксицилiну/1 кг маси тіла).
В особливо тяжких випадках можна зробити повторну iн’єкцiю через 48 годин.
Вводити внутрішньом’язєво обо підшкірно.

ВЗАЄМОДІЯ
Не застосовувати сумiсно з бактерiостатичними антибiотиками.

ПЕРІОД ВИВЕДЕННЯ (КАРЕНЦІЇ)
М’ясо — 14 днiв. Молоко — 2 днi (4 здоювання).

ЗБЕРІГАННЯ
Зберiгати в сухому, захищеному вiд свiтла мiстi, при температурi вiд +5°С до +25°С.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
3 роки з дати виготовлення. Рекомендовано використати засiб протягом декiлькох днiв пiсля вiдкриття флакону.

ФОРМА ВИПУСКУ
Флакони по 10, 50 i 100 мл.

животные.png

ОКСИТЕТРАЦИКЛIН 200 L.A.

invesa-catalog-2014_p01-73-25-1.jpg

Розчин для iн’єкцiй пролонгованої дiї


«Одна i не бiльше» Ефективнiсть до 72 годин

– Повiльне розподiлення дiючої речовини.
– Мiнiмальнi подразнення та пошкодження тканин в iн’єкцiйнiй точцi.
– Прекрасна абсорбцiя.
– Прекрасне розподiлення в тканинах.
– Ефективний плазматичний рiвень менше ніж за 1 годину.
– Високий терапевтичний рiвень на протязi 72 годин.
– Завдяки однiєї лиш ефективної iн’єкцiї зменшуються затрати на лiкування i покращується догляд за тваринами.

СКЛАД
1 мл препарату містить:
окситетрацикліну (дигідрат) – 200 мг.

ПРИЗНАЧЕННЯ
Велика рогата худоба. Синдром транспортування, бруцельоз, ентерит i гастроентерит, бронхопневмонiя, метрит, мастит, анаплазмоз, кератокон’юктивiт, пастерельоз, сальмонельоз, колiбактеріоз, мiкоплазмоз, дифтерія телят.
Вівці, кози. Iнфекцiї дихальних шляхiв, хламiдiоз, ентерит, гастроентерит, iнфекцiйний аборт, пастерельоз, артрит, бруцельоз; а також: рани i пiсляоперацiйнi iнфекцiї, сальмонельоз, колiбактеріоз, мiкоплазмоз.
Свині. Бронхопневмонія, ентерит, гастроентерит, пастерельоз, синдром ММА.

ДОЗУВАННЯ ТА СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Велика рогата худоба, вівці, кози, свинi: вводити одноразовою дозою з розрахунку 1 мл на 10 кг маси тіла. У випадку особливо тяжких захворювань можна зробити повторне введення через 72 години. Вводити внутрішньом’язево.
Якщо об’єм дози перевищує 20 мл для великої рогатої худоби, 10 мл для свиней та 5 мл для овець і кіз, його необхідно розділити і ввести в різні ділянки.

ПЕРІОД ВИВЕДЕННЯ (КАРЕНЦІЇ)
М’ясо — 22 днi. Молоко — 3 днi (6 дiйок).

ВЗАЄМОДІЯ
Не застосовувати з бактерицидними антибiотиками типу пенiцилiна.

ЗБЕРІГАННЯ
Зберiгати в захищеному вiд свiтла мiсцi при температурi вiд +5°С до +25°С.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
3 роки з дати виготовлення.
Часом препарат може потемнiшати, що не вказує на втрату його властивостей.

ФОРМА ВИПУСКУ
Флакони по 10, 50 i 100 мл.

животные.png

ПЕНБЕКС

701983124_w640_h640_full_penbex.gif

Розчин для iн’єкцiй


Ексклюзивна комбiнацiя складникiв

– Бактерiостатик з бактерицидним ефектом
– Висока якiсть складникiв.
– Широкий спектр дiї.
– Можливiсть використання при респiраторних iнфекцiях (завдяки вмiсту хлорфенiламiну – полiпшується вентиляцiя легень)
– Легка ресуспензiя – завдяки невеликим часточкам пенiцилiну.
– Безболiсне введення.
– Протизапальний ефект – синергiчна дiя бетаметазону i хлорфенiрамiну (без побiчної дiї бетаметазону).

СКЛАД
1 мл препарату містить:
пеніцилін G (прокаїн) – 200 000 М О;
дегідрострептоміцину (сульфат) – 250 мг;
бетаметазон – 0,5 мг;
хлорфеніламіну (малеат) – 8 мг;
прокаїну (гідрохлорид) – 15 мг.

ФАРМАКОЛОГІЧНА ДІЯ
Протибактерiальний засiб для системного застосування. Синергiчне поєднання пенiцилiну G прокаїну повiльного всмоктування та дигiдрострептомiцину, представленого у виглядi готової до вживання суспензiї для iн’єкцiй для внутрiшньом’язового застосування. Пенiцилiн G прокаїн швидко досягає високого рiвня в кровi, який зберiгається протягом 24 годин. Дегiдрострептомiцин сульфат доповнює та пiдсилює протимiкробну дiю. Вони дiють на Clostridium spp., Corynebacterium spp., Haeamophilus spp., Klebsiella pneumoniae, стафiлококи та стрептококи. Хлорфенiламiн малеат дiє як десенсибiлiзуючий,
протигiстамiнний агент та полiпшує дихальнi процеси. Бетаметазон має протизапальну дiю.

ПРИЗНАЧЕННЯ
Велика рогата худоба, свинi, конi, вiвцi, кози, собаки i кiшки. Лiкування бактерiальних iнфекцiй, спричинених мiкроорганiзмами, чутливими до дiї комплексу пенiцилiну-дигiдрострептомiцину сульфату.

ДОЗУВАННЯ ТА СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Дозу визначає ветеринар. Ми рекомендуємо дозу 1–1,5 мл на 10 кг маси тiла протягом 3–4 днiв, а саме:
Велика рогата худоба та конi: 15–25 мл на тварину на добу;
свинi: 10–12 мл на тварину на добу;
собаки та кiшки: 0,5–2 мл на тварину на добу.
Внутрішньом’язове введення.

ПРОТИПОКАЗАННЯ
За наявностi у тварин пiдвищеної чутливостi до певних компонентiв препарату. У сенсибiлiзованих тварин можуть виникати алергiйнi реакцiї, яких слiд лiкувати ангигiстамiнами та/або кортикостероїдами. Застосування наприкiнцi перiоду вагiтностi у великої рогатої худоби може прискорити пологи.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
Не дозволяється вводити коням, м’ясо яких використовується у їжу людям.
Не застосовувати вагітним тваринам.

ПЕРІОД ВИВЕДЕННЯ (КАРЕНЦІЇ)
М’ясо – 30 днiв. Молоко – 3 днi (6 доїнь).

ЗБЕРІГАННЯ
Зберiгати в сухому, захищеному вiд свiтла мiсцi при температурi вiд +5°С до +25°С.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
2 роки з дати виготовлення.

ФОРМА ВИПУСКУ
Флакони по 10, 50, 100 та 250 мл.

животные.png

БОФЛОКС

БОФЛОКС.png

Розчин для ін’єкцій


Отримай якнайбільше!

– Висока бактерицидна активність без негативного впливу на організм тварини.
– Лікування гострих форм маститів викликаник E. coli у ВРХ, та лікування синдрому ММА у свиней.
– Широкий спектр дії при лікуванні респіраторних патогенів.
– Відмінна біодоступність (близько 100%).
– Досягає максимальної концентрації в плазмі крові протягом 1 години.
– Каренція на молоко лише 36 годин.

СКЛАД
Марбофлоксацин, 100 мг. Розчинник до 1 мл.

ПРИЗНАЧЕННЯ
Велика рогата худоба: лікування тварин при захворюваннях органів дихання, що спричинені мікроорганізмами (Pasteurella multocida, Mannheimia haemolytica та Histophilus somni), а також хворих на гострий мастит, що спричинений E.coli, чутливими до марбофлоксацину.
Свині: лікування тварин, хворих на синдром метрит-мастит-агалактії, а також при захворюваннях органів дихання, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до марбофлоксацину.

ДОЗУВАННЯ ТА СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Велика рогата худоба у дозі: при лікуванні інфекцій органів дихання, викликаних чутливими штамами Pasteurella multocida, Mannheimia haemolytica та Histophilus somni, внутрішньом’язово у дозі 8 мг марбофлоксацину на 1 кг маси тіла (2 мл препарату на 25 кг маси тіла) одноразово;
при лікуванні гострого маститу, спричиненого штамами E. сoli, внутрішньом’язово або підшкірно у дозі 2 мг марбофлоксацину на 1 кг маси тіла, що еквівалентно 1 мл препарату на 50 кг маси тіла один раз на добу. Курс лікування становить 3 доби. Перше введення також можуть провести внутрішньовенно. Якщо об’єм дози перевищує 20 мл, його необхідно розділити і ввести у дві та більше ділянок.
Свині: внутрішньом’язово у дозі 2 мг марбофлоксацину на 1 кг маси тіла або 1 мл препарату на 50 кг маси тіла один раз на добу. Курс лікування становить 3 діб.
Великій рогатій худобі та свиням препарат слід вводити у ділянку шиї.
Для правильного визначення дози необхідно точно виміряти масу тіла (наскільки це можливо), щоб уникнути введення недостатньої дози. Кришечку флакона можна безпечно проколювати 30 разів

ПРОТИПОКАЗАННЯ
Не застосовувати тваринам з відомою підвищеною чутливістю до фторхінолонів або інших компонентів препарату.
Не використовувати, якщо визначений патогенний мікроорганізм, стійкий до інших фторхінолонів (перехресна стійкість).

ПЕРІОД ВИВЕДЕННЯ (КАРЕНЦІЇ)
Велика рогата худоба: 8 мг/кг одноразово (ВМ): М’ясо: 3 доби; Молоко: 72 години.
2 мг/кг протягом 3 або 5 діб ( ВВ, ПШ, ВМ): М’ясо: 6 діб; Молоко: 36 годин.
Свині (свиноматки): М’ясо 4 доби.
Вагітним тваринам застосування препарату допускають тільки після ретельної оцінки співвідношення користь/ризик відповідальним лікарем ветеринарної медицини.

ЗБЕРІГАННЯ
Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від +5ºС до +25ºС.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
3 роки.
Після першого відбору з флакону препарат необхідно використати протягом 28 діб, за умови зберігання в темному місці за температури від +2°С до +8°С.

ФОРМА ВИПУСКУ
Флакони по 100 мл та 250 мл.

животные.png

ФАРМАЗІН

698728436_w0_h0_692649169_w200_h200_3461

Фармазин 200, фл. 50 мл — антибіотик для лікування бронхопневмонії великої рогатої та дрібної рогатої худоби, свиней, собак і кішок.

При ензоотичну пневмонії, артритів, дизентерії, атрофічного риніту свиней, інфекційної агалактії овець і кіз, маститів ВРХ, шкірних і хірургічних інфекцій, для профілактики і лікування вторинних інфекцій при вірусних захворюваннях.

Склад: ін’єкційний розчин світло-жовтого кольору, 1 мл містить тилозин — 200 мг.
Фасовка: 50 мл у флаконі.

Фармакологічні властивості:
Тилозин — антибіотик активний відносно грампозитивних і деяких грамнегативних бактерій, а також стафілококів, стрептококів, коринебактерій, клостридій, пастерелл, ерізіпелотріксов, спірохет, хламідій, трепонеми хіодізентеріі і мікоплазм. При внутрішньом’язовому введенні добре всмоктується з місця ін’єкцій в кров і проникає в усі органи і тканини організму. Найбільш високий рівень досягається в легенях, печінці, молочних залозах і нирках. Після одноразової ін’єкції терапевтична концентрація зберігається в організмі протягом не менше 20 годин. Препарат проявляє також неспецифічне імуностимулюючу і імуномодулюючу дію. Виводиться з організму в основному з калом, а також із сечею і молоком.
Застосування: вводять тваринам тільки внутрішньом’язово. При повторному застосуванні необхідно міняти місце ін’єкції.
Вид тваринидоза
Курс лікування
ВРХ 8-10 мг на 1 кг ваги, 1 раз на добу 3-5 днів
Свині
10-12 мг на 1 кг ваги, 1 раз на добу 3-5 днів
Вівці, кози, собаки, кішки
5-10 мг на 1 кг ваги, 1 раз на добу 3-5 днів

Побічні дії: можливі алергічні реакції, які швидко минають після припинення застосування препарату.
Протипоказання: не рекомендується застосовувати одночасно з тіамуліном, кліндаміцином, левоміцетином, пенициллинами (особливо з ампіциліном та оксациллином), цефалоспоринами і лінкоміцином в зв’язку з вираженим зниженням антибактеріального ефекту тилозина.

Особливі вказівки: забій тварин на м’ясо дозволяється через 8 діб, застосування молока в їжу на 4 добу, після останнього застосування препарату.

Термін і умови зберігання: зберігати в темному, сухому місці, при температурі 5-25 ° С. Термін придатності — 3 роки.

животные.png

ПОЛЬОДОКСИН

польодоксин.png

Розчин для орального застосування


Фахiвець у жорсткiй водi

– Новий продукт, на основi доксициклiну, стабiльного у будь-якiй водi, за рахунок унiкальних властивостей
наповнювача.
– Нове слово в профiлактицi та лiкуваннi респiраторних захворювань. Один iз самих лiпофiльних антибiотикiв.
– Продемонстрував найкращiй результат серед усiх антибiотикiв проти iнфекцiй дихальних шляхiв, викликаних Mycoplasma hyopneumonia, Pasteurella multocida, Bordatella bronchiseptica.
– Легка проникнiсть через клiтинний бар’єр = ефективний проти «складних» iнфекцiй.
– Доксициклiн належить до групи тетрациклiнiв, але дiє як макролiд ефективний тодi, коли iншi тетрациклiни не дiють.
– Стабiльнiсть – краща з вiдомих характеристик Польдоксину.

СКЛАД
1 мл препарату містить:
доксицикліну (гіклат) – 100 мг.

ПРИЗНАЧЕННЯ
Птиця. Лiкування колiбацильозiв, мiкоплазмозiв, хронiчних респiраторних захворювань, а також захворюваннями викликаними бактерiями чутливими до доксициклiну.
Свинi. Лiкування iнфекцiй дихальних шляхiв, викликаними бактерiями: Pas teurella multocida, Mycoplasma hyopneumoniae, Bordatella bronchiseptica. Лiкування атрофiчного ринiту, ензоотичних пневмонiй.

ДОЗУВАННЯ ТА СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Перорально з питною водою у дозi:
домашня птиця: 0,5–1 мл/1 л води протягом 3–5 днiв;
свинi: 1 мл/10 кг маси тіла протягом 5 днiв.

ПЕРІОД ВИВЕДЕННЯ (КАРЕНЦІЇ)
М’ясо: свині — 7 днiв, птиця — 5 днiв.

ЗБЕРІГАННЯ
Зберігати в сухому, темному мiсці при температурi вiд +5°С до +25°С.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
3 роки з дати виготовлення.

ФОРМА ВИПУСКУ
Флакони по 1 та 5 л.

животные.png

КАНАМИЦИН 25%

канаміцин.png

Прозорий безбарвний розчин.
 

Склад
1 мл препарату містить діючу речовину:
канаміцину сульфат — 250 мг.
Фармакологічні властивості
Канаміцин — антибіотик, який належить до групи аміноглікозидів. Він активний відносно грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів: Escherichia coli, Salmonella spp., Shigella spp., Enterobacter aerogenes, Klebsiella spp., Деяких видів Proteus spp. і Serratia spp., Pseudomonas aeruginosa, Pasteurella multocida, Staphylococcus aureus, Serpulina hyodysenteriae, Mycoplasma spp. Канаміцин зв’язується з 30S субодиницею рибосоми і блокує синтез білків в бактеріальної клітці.
застосування
Лікування септицемії, маститу, абсцесів, флегмони, а також захворювань органів дихання, сечостатевої системи і шкіри, викликаних мікроорганізмами, чутливими до канаміцину, у великої рогатої худоби, коней, свиней, овець, собак, кішок та свійської птиці (бройлерів, індичок).
дозування
Внутрішньом’язово, підшкірно або внутрішньовенно повільно в дозі:
велика рогата худоба і коні — 2 мл на 100 кг м. т. один раз на добу;
лошата і телята — 2 мл препарату на 50 кг м. т. один раз на добу;
свині і вівці — 2 мл препарату на 50 кг м. т. один раз на добу;
собаки і кішки — 0,1 мл препарату на 1 кг м. т. один раз на добу;
свійська птиця (бройлери, індики) — 0,1 мл препарату на 1 кг м. т. один раз на добу.
Курс лікування становить 3-5 діб.
Протипоказання
Підвищена чутливість до канаміцину. Не застосовувати тваринам з порушеною функцією нирок, органів слуху і рівноваги. Не застосовувати одночасно з іншими аміноглікозидними антибіотиками і антибіотиками, що мають нефротоксичну дію (полимиксином В, колістином, амфотерицином, хлорамфеніколом, цефалоспоринами, еритроміцином), а також з міорелаксантами і анестезуючими засобами (галотаном), сульфаніламідами, гепарином, вітамінами групи В, сечогінними засобами ( фуросемід).
застереження
Забій тварин на м’ясо та споживання молока в їжу людям вирішуються, відповідно, через 6 і 4 доби після останнього застосування препарату. Отримані до зазначеного терміну м’ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам в залежності від висновку лікаря ветеринарної медицини.
Форма випуску
Флакони зі скла, закриті гумовими пробками і алюмінієвими ковпачками під обкатку, по 50 і 100 мл.
зберігання
Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 ° С до 25 ° С.
Термін придатності — 2 роки з дати виготовлення.

животные.png

АМОКСИЦИЛIН 10% 

амоциклин.png

Антибактеріальний препарат у формі порошку для перорального застосування, що містить в якості діючої речовини амоксицилін тригідрат. 

СКЛАД
В 1 г препарату міститься 100 мг амоксициліну тригідрату. За зовнішнім виглядом являє собою дрібний порошок білого або злегка кремового кольору. Випускають в фольгованих пакетах по 2, 5, 10г.

Фармакологічні властивості Амоксицилін, що входить до складу препарату, є напівсинтетичним антибіотиком пеніцилінового ряду. Механізм його дія полягає в порушенні синтезу клітинної стінки бактерії шляхом пригнічення ферментів транспептидази і карбоксипептидази, що призводить до порушення осмотичного балансу і руйнування бактерії. Амоксицилін має широкий спектр бактерицидної дії відносно грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, таких як Actinomyces spp., Bacillus anthracis, Clostridium spp., Corynebacterium spp., Erysipelothrix rhusiopathiae, Listeria monocytogenes, Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Actinobacillus spp., E. coli, Salmonella, Fusobacterium spp., Haemophilus spp., Moraxella spp., Pasteurella spp., Proteus mirabilis, а також Leptospira spp. Амоксицилін добре всмоктується з шлунково-кишкового тракту і швидко розподіляється у всіх органах і тканинах організму. Виділяється з організму переважно з сечею і, в меншій мірі, з жовчю.
Показання
Для лікування бактеріальних інфекцій шлунково-кишкового, респіраторного і сечостатевого тракту молодняка великої рогатої худоби, птахів, свиней, викликаних мікроорганізмами, чутливими до амоксициліну.
Дози і спосіб застосування
Застосовують телятам, поросятам перорально в дозі 1 — 2 г на 10 кг маси тіла тварини в суміші з питною водою або молоком один раз на добу до одужання, але не більше ніж 7 днів, птиці в першій декаді життя 100 г на 400 літрів води, в наступні періоди 100 г на 200 літрів води протягом 3 — 5 днів.
Побічна дія
У рекомендованих дозах не спостерігаються. При підвищеній чутливості тварин до β-лактамних антибіотиків можливі різні алергічні реакції аж до анафілактичного шоку.
Протипоказання
Забороняється застосування препарату кроликам, морським свинкам і хом’яків. Не можна застосовувати спільно з іншими бактериостатическими антибіотиками (тетрациклін, хлорамфенікол, сульфаніламіди та ін.).
особливі вказівки
Забій на м’ясо тварин дозволяється через 15 діб після останнього застосування препарату. М’ясо тварин, вимушено забитих до закінчення зазначеного терміну, можна використовувати для годування хутрових звірів або для виробництва м’ясо-кісткового борошна. При роботі з препаратом слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з ветеринарними препаратами. Забороняється використовувати упаковку з-під препарату для харчових цілей.
Умови зберігання
Список Б. У сухому, захищеному від яскравого світла і прямих сонячних променів місці при температурі не вище 25 ° С. Термін придатності — 3 роки.

Фасовка 2,5, 10,100 и 1 кг

Одиниця відпустки товару: 1 пакет 10 г
Виробник: ТОВ Коллен, Україна

животные.png

АКОЛАН

аколан.png

Порошок для орального застосування


Терапiя в точнiй мiрi

Для тих, хто вiддає перевагу точному дозуванню у вигiднiй формi.
– Для тих, хто знає, що таке сальмонельоз та колiбактерiоз.
– Для тих, хто шукає ефективне лiкування.
– Для всiх Аколан: колiстин оральний – адаптований до точного дозування.

Колiстину сульфат – антибактерiальний препарат полiпептидної групи, котрий дiє бактерицидно на Грамнегативнi бактерiї: E.coli, Klebsiella, Salmonella spp., Pasteurella, Bordetella, Pseudomona, Proteus spp., Shigella spp..

СКЛАД
1 г препарату містить:
колістину (сульфат) – 1 025 000 М О.

ПРИЗНАЧЕННЯ
Профiлактика та лiкування захворювань шлунково-кишкового тракту iнфекцiйної етiологiї у телят, свиней та птицi (бройлери).

ДОЗУВАННЯ ТА СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Телята та свині. (Перорально з водою або молоком у дозi) 1 г Аколану на 10 кг маси тіла кожнi 12 годин протягом 3-х днiв.
Птиця (бройлери).
Терапевтично: 1 г Аколану на 1 л питної води кожнi 12 годин протягом 3-х днiв.
При сальмонельозi лiкування продовжити до 5-ти днiв.
Профiлактично: використовувати половину вищевказаних доз.

ПЕРІОД ВИВЕДЕННЯ (КАРЕНЦІЇ)
М’ясо – 1 день.

ЗБЕРІГАННЯ
Зберiгати в захищеному вiд свiтла мiсцi при температурi вiд +10°С до +25°С.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
3 роки з дати виготовлення.

ФОРМА ВИПУСКУ
1,3,6,12,50,100,500, 1кги 25 мешок

животные.png

МЕТРОНІДАЗОЛ 25%

мктронідазол-2000x1200.png

Метронідазол 25%— протимікробний і антипротозойний засіб для лікування трихомонозу великої  рогатої худоби, балантидиозу та  и дизентерії  свиней, гистомонозу гусей і качок.  У собак, котів і норок діареї, виразкового гінгівіту, лямбліозу, амебіазу, гіардіозу, трихомонозу, анаеробних інфекцій.

СКЛАД
1 г препарату містить діючу речовину метронідазол — 250 мг.

ФАРМАКОЛОГІЧНА ДІЯ
Синтетичний протимікробний і антипротозойний засіб, похідний 5-нітроімідазолу. Препарат має бактерицидну дію відносно мікроорганізмів, ферментні системи яких можуть відновлювати нітрогрупи. Метронідазол порушує реплікацію ДНК і синтез білка в мікробній клітині, пригнічуючи тканинне дихання; легко проникає в клітину чутливих мікроорганізмів, зв’язуючись з ДНК, порушує процес реплікації.
Препарат активний відносно Trichomonas spp., Gardnerella spp., Giardia spp., Entamoeba histolytica, Balantidium coli, Lamblia spp., А також облігатних анаеробів Bacteroides spp., Helicobacter pylori, Fusobacterium spp., Veillonela spp., Еubacterium spp., Clostridium spp., Prevotella spp., Peptococcus spp., Peptostreptococcus spp. 

ЗАСТОСУВАННЯ
Метронідазол застосовується при лікуванні тварин і птахів, які страждають захворюваннями, збудники яких — мікроорганізми з наявністю чутливості до препарату та його компонентів. Застосовують препарат для лікування домашніх тварин в наступних випадках:  при лікуванні великої рогатої худоби, зокрема, корів, свиней при балантидиозі і дизентерії, яка провокується амебами, лікування дрібних тварин, що утримуються в домашніх умовах (собак і кішок), при трихомонозі, лямбліозі і анаеробних захворюваннях, при гистаминазе в індиків, гусей і качок

ДОЗУВАННЯ
Собакам і, котам та хутровим звірям перорально у дозі 40 мг (10 мг за діючою речовиною) на 1 кг маси тіла тварини двічі на добу. Курс лікування 10-20 дібв. При гіардіозі доза становить 100 мг / кг маси тіла тварини.  Для лікування трихомонозу корів і бугаїв препарат призначають в середину на протязі 3 - 4 діб, двічи на  деньу у дозі 10 мг на 1 кг маси тварини по діючий речовині. Для местного лікування застосовують  1% розчин метронидазолу (по ДР) на фізиологичному  розчині. Препарат погано розчиняється у воді, тому получений розчин  метронид 25  перед застосуванням  ретельно розбовтують і промивають пихву  або  припуцій хворих тварин 2 — 4 рази з інтервалом в 24 години, використовуючи  25 — 50 мл розчину. Для лікування балантидиозу свиней метронид 25 призначають у середину у дозі 10 мг на 1 кг ваги тварини (по діючий речовині) 2 рази на  день (вранці і ввечері три доби  поспіль. При необхідності курс лікування  повторюють через 7 — 10 діб. При лікуванні гистомоноза индиків і  гусей препарат задають з розрахунку 10 мг (по діючий речовині) на 1 кг ваги птиці 3 раза на добу 10 діб поспіль,або один раз в добу у дозі 1,5 г (по діючий речовині) на 1 кг корма на протязі  10 діб.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
Використання  молока в їжу не дозволяеться на протязі  36 годин, після останнього застосування  препарату. Молоко, видоєне на протязі 36 годин після орального застосування метронидазолу, потрібно кипятити 30 хвилин і згодовувати тваринам. Забій тварин та птиці  на м’ясо дозволяэться  через 5 дыб пысля застосування  препарату. М’ясо тварин та птиці вимушено забитих  до закінчення вказаного терміну, переробляють  на м’ясо-кісткове борошно.

ПОБІЧНА ДІЯ
 В дуже рідких випадках можуть  появитися  показники  алергії, в таких випадках застосування  Метронидазолу  припиняють і проводять десенсибилізируючу терапію.
ФОРМА ВИПУСКУ
Пакети металізовані по 10 г, 100 г, 500 г.
ЗБЕРІГАННЯ
Сухе, темне місце при температурі від 0 ° С до 20 ° С (список Б).
Термін придатності — 3 роки з дати виготовлення. 

 

животные.png

БАЙТРИЛ 10%

Байтріл 10%.jpg

Антиінфекційне засіб, розчин для перорального введення

Склад
В 1 мл розчину міститься в якості діючої речовини 100 мг енрофлоксацину. Допоміжні компоненти: калію гідроксид, н-бутанол, вода для ін’єкцій.

Опис
Препарат являє собою прозорий стерильний розчин світло-жовтого кольору.

Форма випуску
Розфасовують в ампули по 1 мл — 10 шт. в коробці, 50 шт в коробці, а також в скляні флакони по 10 мл.

Фармакологічні властивості
Діюча речовина — енрофлоксацин, який відноситься до групи фторхінолонів, володіє широким спектром антимікоплазменної і антибактеріальної дії, пригнічує розвиток і ріст грамнегативних і грампозитивних бактерій, в тому числі ешерихій, сальмонел, гемофилюс, пастерелл, стафілококів, стрептококів, бордетел, клостридій, псевдомонад, кампілобактерій , протея, коринебактерій, мікоплазм. Механізм дії енрофлоксацину полягає в інгібуванні активності ферменту гірази, який впливає на реплікацію спіралі ДНК в ядрі бактеріальної клітини. При парентеральному введенні препарату енрофлоксацин швидко і добре всмоктується з місця ін’єкції та проникає в усі тканини і органи організму. Максимальна концентрація препарату в крові досягається через 20 — 40 хвилин, терапевтична концентрація зберігається протягом 24 годин після введення енрофлоксацину. Байтрил 10% розчин по мірі впливу на організм відноситься до помірно небезпечних речовин. У рекомендованих дозах препарат добре переноситься тваринами, не володіє тетрогенною, ембріотоксичною і гепатотоксичною дією. Виводиться енрофлоксацин з організму як правило в незмінному вигляді, частково метаболізується в ципрофлоксацин і виділяється з фекаліями і сечею.

Показання
Препарат застосовують індичкам і курям з лікувальною метою при сальмонельозі, колібактеріозі, стрептококозі, мікоплазмозі, некротичному ентериті, гемофільозі, кампілобактерійному гепатиті, вторинних і змішаних інфекціях, при вірусних захворюваннях і інших хворобах, збудники яких чутливі до енрофлоксацину.

Дози і спосіб застосування
Індичата і бройлери на відгодівлі (1 — 3 тижні), бройлери, які вирощуються для розведення (3 тижні), курчата, вирощувані для отримання яйця (1 — 5 тижнів) — в дозі 50 мл на 100 л питної води.

При сальмонельозі, інфекціях змішаного типу або хронічних формах, доза для індичат і бройлерів на відгодівлі з 3-х тижневого віку і для курчат, вирощуваних для одержання яйця, з 5-тижневого віку складає 100 мл препарату на 100 л питної води.

Як правило, дози для птиці такого віку або старшим з низьким споживанням води пов’язане з їх масою тіла. Наприклад, индичата і бройлери в кінці відгодівлі або кури-несучки повинні отримувати дозу не менш, ніж 10 мг енрофлоксацину в розрахунку на 1 кг живої маси тіла в день.

Протипоказання
Підвищена чутливість до енрофлоксацину та інших хінолонів.

Не допускається одночасне застосування препарату з левоміцетином, тетрациклінами, макролідами, хлорамфеніколом, теофіліном, нестероїдними протизапальними засобами, а також не змішувати з вакциною Марека.

Так як чутливість стрептококів до енрофлоксацину є незначною, Байтрил 10% оральний розчин не використовується для лікування стрептококових інфекцій. Не застосовувати курям-несучкам.

Особливі вказівки
Забій птиці на м’ясо проводиться через 11 днів після останнього застосування Байтрилу. До зазначеного терміну м’ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, що залежить від висновку ветлікаря.

Умови зберігання
У сухому, темному місці при температурі від 5 до 25 ° С.

Термін придатності — 3 роки. Після відкриття флакона препарат можна використовувати протягом 14 днів.

Упаковка: 10 ампул в коробці.

Фасовка 1мл, 10,50,100, 1л

животные.png

ЕНРОФЛОКС 5%

енрофлокс-3.png

Розчин для ін’єкцiй
Найбiльш ефективний засiб проти Salmonella, Pasteurella, E. Coli i Mycoplasma


– Енрофлокс iдеальний для обробки iнфекцiйних процесiв рiзної етiологiї i рiзної локалiзацiї в органiзмi.
– Висока якiсть речовин. Стандарт GMP.
– Мiцна бактерицидна дiя.
– Високе бiорозподiлення.
– Терапевтичний рiвень протягом 24-х годин.
– Період виведення – 7 днiв.
– Без акумулятивних ефектiв.
– Низька токсичнiсть.

СКЛАД
1 мл препарату містить:
енрофлоксацин – 50 мг.

ПРИЗНАЧЕННЯ
Велика рогата худоба. Бронхопневмонiя, ензоотична пневмонiя, пастерельоз, мiкоплазмоз; дiареi, викликанi колiбактерiями, колiбацильоз, колiсептицемiя, транспортний синдром, гастроентерит, сальмонельоз, мастит.
Свинi. Дiареї у поросят, дiареї i iнтерити, викликанi E. coli, Salmonella spp., бронхопневмонiя, ензоотична пневмонiя, синдром ММА.
Собаки, кiшки. Лiкування захворювань дихальних, сечостатевих шляхiв, шлунково-кишкового тракту, викликаних бактерiями, чуттєвими до енрофлоксацину.

ДОЗУВАННЯ ТА СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Велика рогата худоба, свинi: 0,5–1 мл Енрофлоксу 5 % (25–50 мг енрофлоксацину)/10 кг маси тіла щоденно протягом 3-х днiв. При сальмонельозi та iнших тяжких iнфекцiях застосовувати препарат протягом 5 днiв.
Велика рогата худоба: вводити підшкірно не бiльше 10 мл в одну точку.
Свинi: вводити внутрішньом’язево не бiльше 2,5 мл в одну точку.
Собаки,кiшки: 0,1 мл Енрофлоксу 5% (5 мг енрофлоксацину)/1 кг маси тіла щоденно протягом 5 днiв. Вводити підшкірно.
Якщо минуло 3 днi, а покращення не вiдбулося, треба переглянути дiагноз.

ПЕРІОД ВИВЕДЕННЯ (КАРЕНЦІЇ)
М’ясо – 14 днiв.

ЗБЕРІГАННЯ
Зберiгати в захищеному вiд свiтла мiсцi при температурi вiд +5°С до +25°С.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
3 роки з дати виготовлення. Термiн придатностi препарату пiсля вiдкриття флакону – 28 днiв.

ФОРМА ВИПУСКУ
Флакони по 10, 50, 100 i 250 мл.

животные.png

РОКСАЦИН 10%

роксацин-1.jpg

Роксацін — лікарський антибактеріальний препарат в формі розчину для орального застосування


що містить в якості діючої речовини енрофлоксацин -100 мг / мл і допоміжні компоненти: бензиловий спирт, гідрооксид калію, кислоту крижану оцтову, натрієву сіль етилендіамінтетраоцтової кислоти і очищену воду. Роксацін за зовнішнім виглядом являє собою прозору рідину світло-жовтого кольору. Роксацін випускають розфасованим по 1л в поліетиленових пляшках з кришками.

Фармакологічні властивості:
1. Енрофлоксацин, що входить до складу препарату, належить до групи фторхінолонів і володіє широким спектром антибактеріальної дії. Він активний відносно грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів.
2. Енрофлоксацин при оральному застосуванні добре всмоктується в шлунково-кишковому тракті і протикает в більшість організмів і тканин організму. Максимальна концентрація енрофлоксацин в крові досягаються через 1-2 годин після застосування препарату і зберігається на рівні терапевтичних протягом 18-24 годин. Фторхінолони виводяться з організму переважно в незмінному вигляді з калом.

Застосування:
1. Роксацін застосовують бройлерам і ремонтному молодняку ​​птиці для лікування колібактеріозу, сальмонельозу, некротичного ентериту, стрептококозу, мікроплазмоз та інших захворювань, викликаних мікроорганізмами, чутливими до фторхінолонів.
2. Препарат застосовують в дозі 0,5 мл / л води для напування протягом 3 днів, при сальмонельозі — протягом 5 днів.
Розчин Роксаціна готують щодня з розрахунку добової потреби птиці у воді. В період проведення курсу лікування птиця повинна отримувати тільки воду, що містить препарат.
3. Не допускається застосування Роксаціна курей-несучок на увазі виділення енрофлоксацину з яйцем. Препарат не рекомендується застосовувати спільно з хлорамфеніколом, макролідами або тетрацикліном через можливе антагоністичного ефекту.
4. Забій птиці на м’ясо дозволяється не раніше, ніж через 11 діб після останнього застосування препарарта. М’ясо птиці вимушено убитої до закінчення зазначеного терміну, може бути використано для годування хутрових звірів або виробництва м’ясо-кісткової муки.
Запобіжні заходи:
1. При роботі з препаратом слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з лікарськими засобами.
2. Забороняється використання порожніх пляшок з-під Роксаціна для побутових цілей.
3. Роксацін слід зберігати в місцях, недоступних для дітей.
Умови зберігання:
Хранятв сухому, захищеному від світла місці при температурі 5-250C.
Термін придатності:
Препарату при дотримань умов хранений 3 роки з дня виготовлення.
Виробник:
Laboratorios Calier S.A. Іспанія.

Фасовка 1 мл, 10,50,100, 1 литр

животные.png

ЗИНАПРИМ 

Image_282-e1524671049711.png

Розчин для iн’єкцiй. Сила класичного продукту


– Бактерiостатик з бактерицидним ефектом
– Широкий спектр дiї.
– Ефективна концентрацiя вже через 1 годину.
– Синергiчний ефект та висока якість обох складникiв.
– Коротка дiя i швидке виведення iз органiзму. Перiод напiврозпаду 6 годин.
– Добре розповсюдження в усiх тканинах i рiдинах органiзму: бiльш висока концентрацiя у рiдинах i тканинах органiзму з високою концентрацiєю лейкоцитiв.

СКЛАД
1 мл препарату містить:
сульфаметазин – 200 мг;
триметоприм – 40 мг.

ПРИЗНАЧЕННЯ
Велика рогата худоба. Колiбактерiознi та сальмонельознi гастроентерити, вiбрiоз, пневмонiя, септицемiя, пастерельоз, кокцидiознi та колiбактерiознi мастити, актиномiкоз, гнiйнi абсцеси, захворювання сечостатевої системи спричинені мікроорганізмами, чутливими до скадників препарату.
Конi. Дiарея лошат, пневмонiя, пiосептицемiя
Свинi. Колiбактерiоз, сальмонельоз, вiбрiозна дизентерiя, пневмонiя, пастерельоз, злоякiсний набряк, абсцеси.
Вівці. Колiбактерiоз, сальмонельоз, вiбрiозна дизентерiя, пневмонiя, синдром транспортування, ентерит, абсцеси, мастит.
Собаки, коти: легеневi iнфекцiї, септицемiя, бактерiальнi ентерити, кокцидiоз у собак.

ДОЗУВАННЯ ТА СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Велика рогата худоба, конi, свинi, вівці, собаки, коти: 1 мл Зинаприму на 10 кг маси тiла тварини кожного дня протягом 3–5 днiв. Перший день: дворазово фiксовану дозу з iнтервалом у 12 годин.
Внутрiшньом’язево.

ПЕРІОД ВИВЕДЕННЯ (КАРЕНЦІЇ)
М’ясо – 28 днів. Молоко – 4 днi.

ВЗАЄМОДІЯ
Не використовувати разом з фолатами та р-амiнобензойними препаратами.

ЗБЕРІГАННЯ
Зберігати в сухому, темному мiсці, при температурi вiд +5°С до +25°С.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
5 рокiв з дати виготовлення.

ФОРМА ВИПУСКУ
Флакони по 10, 50, 100 та 250 мл.

животные.png

ЗИНАПРИМ ПОРОШОК

зинаприм.jpg

Порошок для орального застосування


Сила класичного продукту

– Бактерiостатик з бактерицидним ефектом
– Висока якiсть складникiв.
– Широкий спектр дiї.
– Синергiчний ефект обох складникiв
– Ефективна концентрацiя вже через 1 годину.
– Коротка дiя i швидке виведення iз органiзму. Перiод напiврозпаду 6 годин.
– Добре розповсюдження в усiх тканинах i рiдинах органiзму.

СКЛАД
1 г препарату містить:
сульфаметазин – 200 мг;
триметоприм – 40 мг.

ПРИЗНАЧЕННЯ
Велика рогата худоба. Колiбацильозний та сальмонельозний гастроентерит, вiбрiоз, пневмонiя, пастерельоз, урогенiтальнi iнфекцiї, кокковi та колiбацильознi мастити, актиномiкоз, гнiйнi абсцеси.
Конi. Дiарея, пневмонiя, паротит, гнiйна септицемiя.
Свинi. Колiбактерiоз, сальмонельоз, вiбрiодезинтерiя, пневмонiя, пастерельоз, злоякiсний набряк, абсцеси.
Вiвцi. Пневмонiя, лихоманка, ентерит, септицемiя, кокцидiоз, абсцеси та мастити.
Кролі. Ринiт, пастерельоз, пневмонiя, колiбацильоз, ентерит, iнфекцiйний кокцидiоз.
Птиця. Бактерiальнi ускладнення та вiруснi процеси, сальмонельоз, колiбактеріоз, стрептококкоз, пастерельоз.
Собаки, коти. Легеневi iнфекцiї, септицемiя бактерiальної етiологiї, кокцидiоз собак, ентерити.

ДОЗУВАННЯ ТА СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Застосовувати орально в сумiшi з водою, молоком або кормом.
Велика рогата худоба, конi, свинi, вівці, собаки, коти: 1 г на 10 кг маси тіла в день протягом 3–5 днiв. У перший день лiкування рекомендується задавання препарату двічі на день фіксованими дозами.
Птиця та кролі: перший день – 1 г на 1 л питної води; 2-3 день 0,5 г на 1 л питної води щоденно.

ПЕРІОД ВИВЕДЕННЯ (КАРЕНЦІЇ)
М’ясо— 5 днів. Молоко — 4 днi.

ЗБЕРІГАННЯ
Зберігати в сухому, темному мiсці, при температурi вiд +5°С до +20°С.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
5 рокiв з дати виготовлення.

Фасовка 1,5,10,100, 1кг

животные.png

ОКСИТЕТРАЦИКЛIН 200 L.A.

invesa-catalog-2014_p01-73-25-1.jpg

Розчин для iн’єкцiй пролонгованої дiї


«Одна i не бiльше» Ефективнiсть до 72 годин

– Повiльне розподiлення дiючої речовини.
– Мiнiмальнi подразнення та пошкодження тканин в iн’єкцiйнiй точцi.
– Прекрасна абсорбцiя.
– Прекрасне розподiлення в тканинах.
– Ефективний плазматичний рiвень менше ніж за 1 годину.
– Високий терапевтичний рiвень на протязi 72 годин.
– Завдяки однiєї лиш ефективної iн’єкцiї зменшуються затрати на лiкування i покращується догляд за тваринами.

СКЛАД
1 мл препарату містить:
окситетрацикліну (дигідрат) – 200 мг.

ПРИЗНАЧЕННЯ
Велика рогата худоба. Синдром транспортування, бруцельоз, ентерит i гастроентерит, бронхопневмонiя, метрит, мастит, анаплазмоз, кератокон’юктивiт, пастерельоз, сальмонельоз, колiбактеріоз, мiкоплазмоз, дифтерія телят.
Вівці, кози. Iнфекцiї дихальних шляхiв, хламiдiоз, ентерит, гастроентерит, iнфекцiйний аборт, пастерельоз, артрит, бруцельоз; а також: рани i пiсляоперацiйнi iнфекцiї, сальмонельоз, колiбактеріоз, мiкоплазмоз.
Свині. Бронхопневмонія, ентерит, гастроентерит, пастерельоз, синдром ММА.

ДОЗУВАННЯ ТА СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Велика рогата худоба, вівці, кози, свинi: вводити одноразовою дозою з розрахунку 1 мл на 10 кг маси тіла. У випадку особливо тяжких захворювань можна зробити повторне введення через 72 години. Вводити внутрішньом’язево.
Якщо об’єм дози перевищує 20 мл для великої рогатої худоби, 10 мл для свиней та 5 мл для овець і кіз, його необхідно розділити і ввести в різні ділянки.

ПЕРІОД ВИВЕДЕННЯ (КАРЕНЦІЇ)
М’ясо — 22 днi. Молоко — 3 днi (6 дiйок).

ВЗАЄМОДІЯ
Не застосовувати з бактерицидними антибiотиками типу пенiцилiна.

ЗБЕРІГАННЯ
Зберiгати в захищеному вiд свiтла мiсцi при температурi вiд +5°С до +25°С.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
3 роки з дати виготовлення.
Часом препарат може потемнiшати, що не вказує на втрату його властивостей.

ФОРМА ВИПУСКУ
Флакони по 10, 50 i 100 мл.

животные.png

СТРЕПТОЦИД БІЛИЙ ПОРОШОК 99,9%

Присипка і мазь стрептоцидова.jpg

СКЛАД:

Являє собою білий дрібнокристалічний порошок без смаку і запаху, погано розчинний у воді, мало в спирті, добре в кислотах і їдких лугах.


ПОКАЗАННЯ ДО ЗАСТОСУВАННЯ:

Препарат призначають при фарингітах, трахеїтах, ангінах, стрептококових тонзилярна і паратонзилярного абсцесах при Миті, для лікування інфікованих ран (у вигляді присипки), а також в якості лікувально-профілактичний засіб при післяпологовому сепсисі.

Дози І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:

Препарат застосовують всередину і внутрішньом’язово не менше 3-4 разів на добу. Дози всередину, г: коням — 3,0-10,0; свиням — 0,5-3,0; собакам — 0,3-2,0. дози внутрішньом’язово: коням — 1,0-6,0; свиням — 1,0-2,0; собакам — 0,3-0,5.

Для парентерального введення готують водні розчини, які стерилізують текучим паром 30 хв при температурі 85-90 ° С або нетривалим кип’ятінням.

ПОБІЧНА ДІЯ:

При тривалому використанні препарату у великих дозах можуть утворюватися важко розчинні сполуки в нирках, діагностуватися гепатити та зміни з боку крові (лейкопенія, агранулоцитоз) і органів травлення.

Протипоказання:

Препарат протипоказаний при захворюваннях печінки, нирок і підвищеної індивідуальної чутливості тварин до стрептоциду.

ПЕРІОД ОЧІКУВАННЯ:

Забій тварин і птиці на м’ясо дозволяється не раніше ніж через14 діб після останнього застосування препарату.

УМОВИ ЗБЕРІГАННЯ:

Список Б. Зберігати в сухому, захищеному від світла місці при температурі не вище + 30 ° С. Термін придатності — 3 роки.

ФОРМА ВИПУСКУ:

Випускають препарат розфасованим в подвійні поліетиленові пакети або пластикові банки по 10 і 500 г.

животные.png

ТРИСУЛЬМІКС

трисульмикс.png

Розчин для орального застосування.

Склад
100 мл препарату містить діючі речовини:

триметоприм 4,00 г.

сульфадиметоксин нaтpiю 18,67 г.

Допоміжні речовини: метил парагідроксибензоат, пропілпарагідроксибензоат, поліоксиетиленгліколь 200, пропіленгліколь.

Фармакологічні властивості
Трисульмікс рідкий — комбінований хіміотерапевтичний препарат із широким антимікробним спектром дії.

Препарат активний проти грампозитивних та грамнегативних бактерій, таких як: Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Clostridium spp., Listeria monocytogenes, Corynebacterium spp., E.coli. Salmonella spp., Klebsiella spp.. Proteus spp., Pasteurella spp., Bordetella spp., Enterobacter та інші, а також проти найпростіших кокцидій (Coccidia, Toxoplasma).

Активні речовини триметоприм та сульфадиметоксин натрію діють синергічно. Вплив сульфадиметоксину посилюсться диамідопіримідином та триметопримом. Поєднання цих двох речовин стимулює блокування біосинтезу фолієвої кислоти.

Застосування
Лікування свійськоі птиці (кури, гуси, качки, індики) та кролів при інфекційних захворюваннях, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до триметоприму та сульфадиметоксину натрію.

Дозування
Перорально з питною водою у дозі від 18.69 мг до 37,36 мг сульфадиметоксину та 4-8 мг триметоприму на кг маси тела на добу, що еквівалентно дозі 1-2 мл препарата на 10 кг маси тіла на добу, протягом 5 діб.

Протипоказання
Не застосовувати при підвищеній чутливості до триметоприму та сульфадиметоксину натрію.

Не рекомендовано застосовувати тваринам з порушеною функцією печінки та нирок.

Не застосовувати курам-несучкам, яйця яких використовують в їжу людям.

Застереження

Упродовж періоду лікування тваринам необхідно забезпечити постійний доступ до питної води.

Забій птиці на м’ясо дозволяется через 6 (свійська птиця) та 8 діб (кролі) після остального застосування препарату. Залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини до зазначеного терміну, м’ясо згодовують непродуктивним тваринам або утилізують.

Форма випуску
Непроникна високощільна поліетиленова пляшка вмістом 10, 50, 100, 500 мл, 1 л. 5 л.

Зберігання

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 100 С до 250 С в упакуванні виробника.

Термін придатності — 36 місяцiв.

Для застосування у ветеринарній медицині!

животные.png

IНТЕРТРIМ 480

Інтертрім-2-e1524666319997.jpg

Розчин молочного кольору, при зберіганні допускається утворення осаду. Перед застосуванням обов’язково струсити.

Склад
В 1 л розчину:
Триметоприм - 80 г
Натрію сульфадіазин - 400 г
Наповнювач - до 1 л

Показання до застосування
Використовують для лікування і профілактики бактеріальних інфекцій у птахів і свиней, викликаних чутливими до препарату мікроорганізмами при гастроінтестинальних, дихальних і інфекціях сечовивідних шляхів. До препарату високочутливі: Е. coli, Klebsiella, Enterobacter, Proteus, Citrobacter, Salmonella spp., Shigella, Haemophilus spp., Vibriocholerae, Listeria, Pneu-mocystiscarinii, Pasteurella spp., Staphylococcus і Streptococcus spp. Придбана бактеріальна резистентність розвивається дуже повільно. Перед застосуванням слід перевірити чутливість штамів збудників до сульфадіазину і триметоприму. Під час лікування єдиним джерелом пиття повинна бути вода з розчиненим у ній препаратом.

Протипоказання
У період застосування Інтертрім - 480 Орал® тваринам не можна давати препарати, легко відщеплюють сірку (глауберову сіль і ін.), Аміноглікозиди (гентаміцин, неоміцин), а також міорелаксанти і анестетики через загрозу розвитку паралічу дихальних м’язів.

Побічні ефекти
У дуже рідкісних випадках може спостерігатися надчутливість. При тривалому застосуванні у великих дозах може спостерігатися кристалурія (гематурія). У такому випадку рекомендується припинити дачу препарату, паралельно призначивши вуглекислий натрій (для збільшення розчинності сульфадиазина в сечі).

Дозування і спосіб застосування
Тільки для орального використання.
Для лікування птахів дозування препарату становить - 1 л на 1500 - 2000 л питної води або 0,5 мл на 10 кг живої маси в добу. Тривалість курса- 3-4 дня; при змішаних інфекціях, а також хронічному перебігу хвороби - 5 днів. Якщо протягом 2-3 днів не відбудеться помітного клінічного поліпшення, рекомендується повторно перевірити чутливість мікроорганізмів до сульфадіазину і триметоприму.
З профілактичною метою 1 л Інтертрім - 480 Орал® застосовують на 2000 - 2500 л питної води або 0,4 мл на 10 кг живої маси в добу, протягом 4-5 днів.
Свині: Лікування: 1 л на 1500 л питної води на добу або 1 мл на 10-14 кг ж.м. (Вагою до 50 кг) і на 16-22 кг ж.м. (Вагою понад 50 кг) на добу, протягом 4-7 днів.
Профілактика: рекомендується зменшити лікувальну дозу в 1,5 рази. Тривалість - 4-7 днів.
Телята, кози і вівці: 2,5 мл на 100 кг живої масі тіла двічі на день протягом 4 - 7 днів.

Період повного виведення препарату з організму тварин
М’ясо тварин - 8 днів, м’ясо птиці - 5 днів.

Обмеження в застосуванні
М’ясо тварин і птиці, вимушено убитих до закінчення зазначених термінів, використовують безпосередньо для годування м’ясоїдних або для виробництва м’ясо-кісткового борошна.

зберігання
Препарат зберігають в сухому, захищеному від світла місці, при температурі 15 - 25 ° C.

Упаковка: пластикові пляшки по 1000 мл

Одиниця відпустки товару: 1 пляшка 1 л

животные.png

ТРОМЕКСИН

тромексин.png

Порошок для орального застосування


Повна терапiя з ексклюзивною формулою проти респiраторних та шлунково-кишкових захворювань

– Широкий спектр дiї. Антибiотики дiють комплексно посилюючи дiю один одного проти мiкроорганiзмiв, котрi вражають респiраторний тракт, мiкоплазм i вторинних iнфекцiй.
– Добре розподiлення компонентiв в респiраторних тканинах.
– Покращує загальний стан: знижує лихоманку, мiнiмiзує анорексiю та депресiю.
– Припиняє кашель i проблеми дихання, викликанi слизом.
– Знижує подразнення запаленого респiраторного тракту.

СКЛАД
1 г препарату містить:
сульфаметоксипіридазин – 200 мг;
триметоприм – 60 мг;
тетрацикліну (гідрохлорид) – 110 мг;
бромгексину (гідрохлорид) – 1,3 мг.

ПРИЗНАЧЕННЯ
Велика рогата худоба, свинi, кролі, птиця. Лікування захворювань органів дихання та сечостатевої системи, шлунково-кишкового тракту бактеріальної етіології таких, як пастерельоз, пневмонiя, бронхіт, ентерит, гастроентерит, дизентерiя, септицемія.
Вiвцi i кози. Дизентерiя, пневмонiя,некрозний пододерматит.

ДОЗУВАННЯ ТА СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Застосовувати орально в сумiшi з водою, молоком або кормом.
Велика рогата худоба, свинi: 1-ий день: 3 г/30 кг маси тіла. Продовження лiкування: 2 г/30 кг маси тіла. 1 кг препарату на 2000 л води або на 1000 кг корму.
Птиця i кролі: 1-ий день: 2 г/л води, 2-ий 3-iй днi: 1 г/л води. Повторити лiкування через 3-4 днi, якщо симптоми зберiгаються. Для новонароджених застосовувати половину дози, призначеної для дорослих тварин. В особливо
тяжких випадках можна подвоїти дозування протягом перших двох днiв.

ПЕРІОД ВИВЕДЕННЯ (КАРЕНЦІЇ)
М’ясо: птиця – 5 днiв, велика рогата худоба, вівці, кози, свинi, кролі – 15 днiв.

ЗБЕРІГАННЯ
Зберiгати в сухому, захищеному вiд свiтла мiсцi при температурi вiд +5°С до +20°С.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
5 рокiв з дати виготовлення.

Фасовка 2,4,10,50,100,500,1 кг, 25 кг

животные.png

АВІКОЛ 10%

авікол-e1524749686954.jpg

Флорфенікол є похідною тиамфеніколу

Склад

1 мл препарату містить діючу речовину:
флорфенікол — 100 мг.

Допоміжні речовини: пропіленгліколь, твин 80, вода дистильована.

Фармацевтична форма

Розчин для перорального застосування.
Фармакологічні властивості
ATC vet класифікаційний код QJ01- антибактеріальні ветеринарні препарати для системного 
застосування.

Флорфенікол є похідним тіамфеніколу, в якому гідроксильна група заміщена атомом фтору. Це спричинює його антибактеріальну активність проти ацетилтрансферазосинтезуючих бактерій, які є чутливими до хлорамфеніколу. Флорфенікол — бактеріостатичний, синтетичний засіб широкого спектру дії. Він пригнічує синтез білків у клітинах бактерій. У протоплазмі він зв’язується з          70S-рибосомними субодиницями, в яких пригнічує ферментну активність пептидилтрансфефарази, таким чином, сповільнюючи синтез білка у рибосомах відповідних бактерій. Флорфенікол діє проти грампозитивних та грамнегативних бактерій, а саме E. coli, Salmonela spp., Pasteurella spp., Haemophilus spp., Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Proteus spp., Klebsiella spp., Enterobacter spp., Actinobacillus pleuropneumoniae, Bordetella bronchiseptica, Mycoplasma hyopneumoniae, Mycoplasma hyorhinis та ін. У курей, які перорально отримали одноразову дозу флорфеніколу 30 мг/кг маси тіла, пікова концентрація (3,20 мкг/мл) в сироватці крові була досягнута через 63,1 хв. Біодоступність препарату  становила 55,3% при пероральном введенніу. Після 5-денного перорального застосування курям по 30 мг/кг маси тіла флорфеніколу, препарат добре розподілявся по всьому організму, досягаючи найвищих концентрацій у нирках (4,1 та 4,7 мкг/г), далі – у легенях (2,8 та 2,9 мкг/г), м’язах (2 та 2,4 мкг/г), жовчі (1,6 та 2,75 мкг/г), кишечнику (приблизно 2 мкг/г), серці (1,7 та 2,1 мкг/г), печінці (1,5 та 1,8 мкг/г) та селезінці (1,3 та 1,5 мкг/г). 
Виводиться з організму, в основному, нирками у незмінному вигляді, шляхом клубочкової фільтрації, а також з жовчю, інактивується шляхом утворення хелатних сполук, які потім виводяться із фекаліями.

Клінічні особливості

Вид тварин Курчата, кури-бройлери, індики, свині.

Показання до застосування

Лікування свиней, курчат, курей-бройлерів, індиків, хворих на колібацильоз, стафілококову інфекцію, пастерельоз, а також при захворюваннях органів дихання, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до флорфеніколу.

Протипоказання
Не застосовувати птиці з підвищеною чутливістю до флорфеніколу, а також курам-несучкам, яйця яких призначені в їжу людям. Не застосовувати одночасно з тіамфеніколом або хлорамфеніколом.

Побічна дія
Невідома.


Перорально з питною водою у дозі:

свійська птиця — 20 мг флорфеніколу на кг маси тіла, або 1 мл препарату на 1 л питної води щоденно. Курс лікування – 3-5 діб. Протягом лікування птиці дають воду тільки з препаратом; 
свині – 1,5-2 мл на 100 кг маси тіла щодобово протягом 7 діб.
Передозування (симптоми, невідкладні заходи, антидоти)

Не зарєстровано жодних випадків передозування.
Спеціальні застереження
Немає.

Період виведення (каренції)

Забій птиці на м’ясо дозволяється, через 5 діб після останнього застосування препарату.

Отримане, до зазначеного терміну, м’ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам,

залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Спеціальні застереження для осіб і обслуговуючого персоналу

Необхідно дотримуватись правил роботи із ветеринарними препаратами.

Фармацевтичні особливості

Форми несумісності

Не застосовувати одночасно з тіамфеніколом чи хлорамфеніколом.

Термін придатності

2 роки.

Особливі заходи зберігання

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 150о С до 300 о С.

Природа і склад контейнера первинного пакування

Флакони зі скла по 100 та 500 мл.
Пластикові флакони по 1000 мл.
 38собливі заходи безпеки при поводженні з невикористаним препаратом або із його залишками
Всі невикористані матеріали та залишки препарату повинні бути знешкоджені у відповідності з національними вимогами.

животные.png

ГЕНТАДОКС

ГЕНТАДОКС.png

Склад:
1 г препарату містить:
Діюча речовина:
гентаміцин сульфат - 160 мг
доксициклін гідрохлорид - 100,0 мг.
Допоміжні речовини: натрій сульфат, аеросил, сахароза.

Фармакологічні властивості:

«ГЕНТАДОКС» порошок - комбінований препарат, до складу якого входять гентаміцин сульфат і доксициклін гідрохлорид.

Гентаміцин - антибіотик, належить до групи аміноглікозидів. Він активний відносно грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів: Escherichia coli, Salmonella spp., Shigella spp., Enterobacter aerogenes, Klebsiella spp., Деяких видів Proteus spp. і Serratia spp., Pseudomonas aeruginosa, Pasteurella multocida, Staрhylococcus aureus, Serpulina hyodysenteriae, Mycoplasma spp ..

Механізм дії препарату полягає в блокуванні синтезу білків в бактеріальної клітці.
Доксициклін - бактеріостатичний антибіотик, належить до групи тетрациклінів. Діє на рибосоми бактерій, перешкоджаючи синтезу білка. Препарат має широкий спектр антимікробної дії відносно грампозитивних і грамнегативних бактерій (Staphylococcus spp., Diplococcus pneumonia, Streptococcus spp., Haemophilus influenza, E. coli, Pneumococci, Bacillus antracis, Clostridium tetani, Clostridium perfringes, Listeria monocytogens, Actinomyces spp., Entеrobacter spp., Klebsiella spp., Salmonella spp., Shigella spp., Yersinia spp.), а також мікоплазм (Mycoplasma spp.), рикетсій (Rickettsia spp.) і хламідій (Chlamydia). Після орального застосування доксициклін всмоктується з травного каналу на 93% -100% і швидко поширюється по організму. Половина дози абсорбується за 50 хвилин. Максимальна концентрація в крові виявляється через 2-4 години, а терапевтична концентрація утримується протягом 18-24 годин. Виводиться доксициклін з організму в основному з жовчю.

Дози і спосіб введення тваринам різного віку:

Перорально в дозі:

свині, телята, ягнята - 10-20 мг на 1 кг маси тіла двічі на добу;

свійська птиця (кури-бройлери, курчата, індики, гуси, качки) - 0,5-1 г препарату на 2 л питної води на добу.

Курс лікування - 3-5 діб.

Період виведення (каренція):

Забій тварин і птиці на м’ясо дозволяється через 5 діб після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м’ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Протипоказання:

Не застосовувати тваринам, чутливим до доксицикліну та гентамицину, а також тваринам з захворюваннями нирок і печінки.

Не застосовувати курей-несучок, яйця яких призначені для використання в їжу людям.

Не застосовувати одночасно з іншими аміноглікозидними антибіотиками і антибіотиками, що мають нефротоксичну дію (полимиксином В, колістином, амфотерціном, хлорамфеніколом, цефалоспоринами, еритроміцином).

Термін придатності:

4 роки

Особливі заходи зберігання:

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 15 ° до 30 ° С.

Фасування:

Герметично запаяні пакети з алюмінієвої фольги по 1000г.

животные.png

ДІАКЛІН

diaklinavico-800x800.jpg

Склад

1 г препарату містить:
Діюча речовина:
неоміцин сульфат - 51,25 мг;
сульфагуанідин - 333,33 мг;
вітамін А - 6 666,67 МО;
вісмут нітрат - 166,67 мг;
пектин - 33,33 мг.

Допоміжні речовини: каолін

Фармакологічні властивості

ДІАКЛІН порошок - комбінований препарат, в склад якого входять неоміцин сульфат, сульфагуанідин, вітамін А, вісмут нітрат та пектин. 
Неоміцин – аміноглікозидний антибіотик, що проявляє бактерицидну активність через пригнічення процесів синтезу білка в чутливих до антибіотика мікроорганізмах. Він активний по відношенню до грамнегативних ( E. coli, Salmonella spp., Klebsiella spp.,Proteus spp.) і деяких грампозитивних (Staphylococcus spp.) мікроорганізмів. Малочутливі до нього анаеробні бактерії. Неоміцин при пероральному застосуванні погано всмоктується з травного каналу і максимальний рівень його в крові та сечі становить приблизно 3-10%. При цьому неоміцин проявляє місцеву дію на мікрофолору кишечника. Препарат виводиться з організму з фекаліями та сечею. 

Сульфагуанідин – сульфаніламідний препарат, який діє бактеріостатично на грамнегативні та грампозитивні мікроорганізми: (Stahylococcus spp., Streptococcus spp., Corynebacterium spp., Klebsiella spp.,  Shigella spp., Salmonella spp., Pasteurella spp., Bordetella spp., Haemophilus spp., Proteus spp..). Механізм дії полягає у гальмуванні дигідроптеріатсинтетази, що каталізує конденсацію пара-амінобензойної кислоти та 2-аміно-4-гідроксиптеридинів у дигідроптеріат, проміжний метаболіт у синтезі фолієвої кислоти в мікроорганізмах. Сульфагуанідин швидко засвоюється з травного каналу та  розподіляються по всьому організму. Терапевтичний рівень його утримується у сироватці крові протягом 24 годин. Рівень концентрації сульфагуанідину в нирках перевищує його рівень у плазмі крові, а концентрація у шкірі, печінці, легенях нижча рівня у плазмі крові.  Сульфагуанідин виводиться через нирки шляхом клубочкової фільтрації та канальцевої секреції. Невелика кількість метаболізується у печінці та виводиться з жовчю. 

Ретинол ацетат (вітамін А) охоплює три споріднених за структурою сполуки: ретинол, ретинальдегід (вітамін А-альдегід), ретиноєва кислота (вітамін А-кислота). Вітамін А бере участь у синтезі мукополісахаридів, білків та ліпідів. Ефективний при лікуванні, профілактиці деяких захворювань шкіри (при порушенні процесу ороговіння), сприяє регенерації шкіри та слизових оболонок, стимулює імунітет, таким чином, підвищуючи резистентність організму. Всмоктується вітамін А, головним чином, із кишечнику і потрапляє до печінки. Ретинол, що виділяється у кров, зв’язується з білками плазми крові, забезпечуючи його транспорт до тканин. В організмі вітамін А повністю зазнає хімічних перетворень. Метаболіти і кон’югати, що утворюються при цьому, виділяються нирками та з жовчю. Пектин - натуральна речовина, яка міститься у фруктах та багатьох видах овочів. Пектини застосовуються для виведення з організму важких металів, зниження рівня холестерину, впливають на мікроорганізми, що викликають діарею. Вісмут нітрат має  в’яжучу, антацидну, адсорбуючу, протизапальну, протимікробну, обволікаючу дії. В’яжуча дія  зумовлена утворенням альбумінатів. Зв’язується соляною кислотою шлункового соку. Нейтралізація соляної кислоти призводить до підвищення рН шлункового соку. При підвищенні рН до 3,5 на 99% зв’язуються вільні іони водню, що приводить до припинення їх зворотної дифузії в слизову оболонку і зменшення їх негативної дії. Одночасно при підвищенні рН шлункового соку зменшується або припиняється здатність пепсину при травленні. 

Дози і спосіб введення тваринам різного віку

Перорально з водою або кормом у дозі:
телята, ягнята, козенята (від 1 місяця до 3 місяців), свині (дорослі тварини) - 2 пакетика ( 24 г препарату) розділити на 2 рази на добу;
новонароджені телята, ягнята, козенята, поросята - 1/2 пакетика (6г препарату) розділити на 2 рази на добу.
Курс лікування - 3-5 діб.

Період виведення (каренція)
Забій тварин та птиці на м’ясо дозволяється через 7 діб після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м’ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Протипоказання
Не застосовувати тваринам при підвищеній чутливості до неоміцин у та сульфагуанідину. Не застосовувати жуйним тваринам з функціонально розвинутими передшлунками. Не застосовувати тваринам з порушеною функцією печінки та нирок.
Не застосовувати одночасно з канаміцином, мономіцином, стрептоміцином, дигідрострептоміцином.

Термін придатності

4 роки

Особливі заходи зберігання

Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 15° до 30°С.

Фасування

Герметично запаяні пакети з алюмінієвої фольги по 50 г.

животные.png

ТІЛМОКС 25%

ТИЛМОКС.png

Склад:

1 мл препарату містить:

Діюча речовина:

триметоприм - 80 мг

сульфадіазин (сульфадіазин натрію) - 400 мг.

Допоміжні речовини: твін, гліцерин, вода дистильована.

Фармакологічні властивості:

«Коліпрім» - комбінований сульфаніламідний препарат, антимікробну дію якого грунтується на подвійний блокаді синтезу фолієвої кислоти в бактеріальної клітці. Ефективний проти грам позитивних та грам мікроорганізмами: Е.coli, Klebsiella spp., Enterobacter spp., Proteus spp., Citrobacter spp., Salmonella spp., Shigella spp., Haemophilus spp., Vibriocholerae spp., Listeria spp., Pasteurella spp. , Staphylococcus spp., Streptococcus spp. Антимікробна активність Коліпріма посилюється за рахунок синергізму компонентів препарату, тому його антимікробну дію проявляється в значно більш низьких концентраціях, ніж складових компонентів, що застосовуються окремо.

Сульфадіазин - сульфаніламід, що порушує процес отримання мікробами необхідних для їх розвитку ростових факторів - фолієвої кислоти та інших речовин, в молекулу яких входить ПАБК. Володіє бактеріостатичну дію проти грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, а саме: Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Corynebacterium spp., Klebsiella spp., Shigella spp., Salmonella spp., Pasteurella spp., Bordetella spp., Haemophilus spp., Proteus spp . Тріметопрім- діамінопірідон, має бактеріостатичну дію проти грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, а саме: Actinomyces spp., Bacillus anthracis, Bordetella spp., Brucella spp., Clostridia spp., Corynebacterium spp., E. coli, Haemophilus spp., Klebsiella spp. , Pasteurella spp., Proteus spp., Salmonella spp., Staphylococcus spp., Streptococcus spp. і Campylobacter spp. Механізм дії пов’язаний з придушення бактеріальної редуктази дигідрофолієвої кислоти.

Триметоприм і сульфадіазин повністю всмоктуються з травного тракту. Максимальна концентрація активних компонентів препарату в сироватці крові спостерігається через 1 - 4 години.

Триметоприм проникає в клітини і тканинні бар’єри - в легені, нирки, простату, жовч, слину, мокротиння, ліквор. Зв’язування триметоприма з білками - 50%. Основний шлях виведення триметоприму - через нирки, 50% - в незміненому вигляді. Зв’язування сульфадиазина з білками плазми становить 66%. Основний шлях виведення - нирки, причому, від 15 до 30% - в активній формі.

Дози і спосіб введення тваринам різного віку:

Перорально з питною водою в дозах:

свійська птиця (курчата-бройлери, індики на відгодівлі, качки і їх батьківські лінії) - 1-2 мл на 5 л питної води протягом 3-5 діб; (Або 200-400 мл на 1 тонну питної води)
телята, ягнята, козенята (у віці до 3-х місяців), кролики, свині - 1 мл препарату на 15 кг маси тіла тварини на добу протягом 5 діб.

Період виведення (каренції):

Забій тварин на м’ясо дозволяється через 3 доби після останнього застосування препарату. Отримане, до зазначеного терміну, м’ясо утилізують або згодовують непродуктивним тваринам, залежно від висновку лікаря ветеринарної медицини.

Протипоказання:

Підвищена чутливість до триметоприму і сульфадіазином.
Не застосовувати для тварин з нирковою та печінковою недостатністю.
Не застосовувати курям-несучкам, яйця яких використовують в їжу людям.

Термін придатності:

3 роки

Особливості умов зберігання:
 
Сухе темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 ° С до 25 ° С.

Фасовка:

Пластикові флакони по 1000 мл.

животные.png

БІОВІТ 80

біовіт.jpg

Склад: 8% хлортетрациклина, близько 35-40% білків, жири, ферменти, вітаміни (B12: не менше 8 мг на кг продукту), різні мінеральні і біологічно активні речовини.

форма випуску
Засіб являє собою однорідний розсипчастий порошок коричневого кольору. Буває світлого і темного відтінку. Видобувається шляхом обробки культурної рідини Streptomyces aureofaciens, яка є джерелом хлортетрациклина. У воді не розчиняється.

Фармакологічна дія
Хлортетрациклин впливає на різні мікроорганізми (як на грампозитивні, так і на грамнегативні), пригнічуючи їх ріст і розвиток. Компонентів препарату надає на організм тварини стимулюючий і лікувально-профілактичну дію. Підтримує активність в крові близько 10 години, виводиться протягом доби з органічними відходами. При малих дозах позитивно позначається на обміні речовин. Підвищує імунітет. При лікувальних дозах підвищує стійкість до захворювань шлунково-кишкового тракту. Також збільшує приріст і продуктивність тварин і птахів в господарстві.

Показання до застосування
“Біовіт-80” застосовується у ветеринарії для лікування і профілактики у сільськогосподарських тварин, хутрових звірів, кроликів таких захворювань, як пастерельоз, колібактеріоз, сальмонельоз, лептоспіроз, лістеріоз, при захворюваннях шлунково-кишкового тракту і легенів, бактеріальної етіології; проти орнітоз у птахів, холери, кокцидиоза. “Біовіт-80”  корисний для прискорення розвитку молодняку: телят, поросят, курчат.

дози і спосіб застосування
Вид та вік тварин    Доза препарату, г
Телята 5-10 діб    5
Телята 11-30 діб    6
Телята 31-60 діб    8
Телята 61-120 діб    10
Поросята 5-10 діб    0,75
Поросята 11-30 діб    1,5
Поросята 31-60 діб    3
Поросята 61-120 діб    7,5
Кролики і хутрові звірі    0,13-0,2
Птах (молодняк)    0,63 г / кг
З метою лікування препарат застосовується двічі на добу і далі ще протягом 3 днів після припинення симптомів хвороби. Для профілактики достатньо давати 1 раз на добу 5-20 діб в залежності від бажаного результату.

 

Протипоказання
“Біовіт” не є алергеном, негативна реакція на препарат можлива через індивідуальної нестерпності. При тривалому лікуванні або порушення дозувань можуть спостерігатися розлади шлунка, екзема, ураження печінки, стоматит, втрата апетиту. Не рекомендується проводити тривалий курс лікування вагітним тваринам.

Застереження
Вживати м’ясо тварин і птахів, як і молоко, яйця, можна тільки через 6 діб після закінчення застосування препарату. Тварини, убиті раніше закінчення терміну, утилізуються в залежності від рішення ветеринарного лікаря. Не застосовувати з іншими антибіотиками.

Термін та умови зберігання
У сухому, темному місці при температурі від -20 до 37 ºС.
Термін придатності - 1 рік.

 

животные.png
bottom of page