top of page
fb_buner.jpg

КОМПЛЕКСНЕ ВЕТЕРИНАРНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ДЕРАТИЗАЦІЙНІ

ЩУРОЦИД

щуроцид.png

Засіб родентицидний зернова принада                                                       

Склад

100 г принади містить: бромадіалон – 0,005 г, зерно пшениці до 100г.

Застосування

Для знищення мишей та щурів у тваринницьких приміщеннях (свинарниках, корівниках, телятниках, пташниках, кошарах, конюшнях) за умови відсутності доступу тварин до розкладених приманок. В приміщеннях організацій і установ сільськогосподарського призначення та в інших місцях їх локалізації.

Дозування

Зернову принаду розкладають у місцях локалізації мишей на шматках картону, або поліетилену по 7-10 г, на відстані 2-3 м один від одного, а для щурів по 20-30 г, на відстані 5-10 м. Необхідно своєчасно додавати принаду доти, поки гризуни не припинять поїдати отруту.

Протипоказання

Забороняється застосовувати принаду в місцях, де є вільний доступ тварин чи птиці до неї, окрім випадків, коли використовуються спеціальні закриті контейнери-годівниці для гризунів.

Застереження

Розкладати принаду мають право фахівці ветеринарної медицини, або інші особи, які пройшли інструктаж по роботі з даним отрутохімікатом. Всі роботи із приманкою проводити у спецодязі в гумових рукавичках. Під час роботи з принадою не їсти, не питии, не палити. Залишки не з’їденої принади, тару, трупи гризунів спалюють.

Зберігання

У сухому, темному приміщенні при температурі від 100С до 300С.

Термін придатності 3 роки.

животные.png
ЩУРОЦИД
власне виробництво.png

ШТОРМ BASF

product-STORM-BASF-SHtorm-Basf-sredstvo-

Засіб «Шторм» призначено для знищення сірих і чорних пацюків і будинкових мишей професійним контингентом.


Застосовується на забудованих територіях населених пунктів, включаючи житлові приміщення, харчові, дитячі та лечебниеоб’екти (в недоступних для дітей місцях). Придатне для сухих і вологих приміщень, каналізаційної мережі, підвалів, погребів, підземних споруд.

Засіб «Шторм» представляє собою готові до застосування воскові брикети блакитного кольору, що містять в якості ДВ — флокумафен (0,005%).

Термін придатності засобу — 2 роки.

Упаковка — пластикове відро 10 кг, паперовий пакет — 1 кг.

Випробування біологічної активності показали наступні результати — 80% загибель сірих щурів і 90% будинкових мишей (при альтернативному годуванні).

Токсичні характеристики «Шторми» визначає входить в нього отрута — флокумафен — антикоагулянт 2-го покоління непрямого типу дії. Після потрапляння в організм він знижує згортання крові і збільшує проникність кровоносних судин, внаслідок чого виникають внутрішні і зовнішні кровотечі, що призводять до загибелі ураженого організму. Уповільнений розвиток симптомів отруєння запобігає виникненню остраху приманки у гризунів. Володіє виборчої токсичністю для цільових видів (щурів, мишей).

Комплектація:
Мішок 1 кг

животные.png
ШТОРМ BASF

БРОМАДІОЛОН 25%

бромадилон.png

Опис: родентицидний засіб (концентрат)

Призначення: засіб призначений для приготування і застосування професійним контингентом отруєних приманок для знищення щурів і мишей в практиці медичної дератизації на об’єктах різної категорії.

Склад: містить в якості діючої речовини (ДВ) бромадіолон - 0,25%. У його склад входить також бітрекс (гіркий компонент), що оберігає приманки на основі “бромадіолон 0,25%” від поїдання птахами і знижує небезпеку випадкового отруєння та нецільових видів тварин. Колір кошти визначається наявністю барвника червоного.
Консистенція, властивості: родентицидний засіб “бромадіолон 0,25%” представляє собою в’язку прозору рідину червоного кольору.

Фасовка: герметично закриваються каністри по 1 і 5 л,
 бочки 60 і 200 л.

Дія: харчові приманки, приготовані на основі “бромадіолон 0,25%”, мають рожеве забарвлення і містять 0,005% бромадіолон, мають високу родентицидний активністю щодо щурів і мишей. Поїдаючи отруєну приманку, гризуни отримують смертельну дозу протягом 1-2-х днів. Клініка отруєння типова для антикоагулянтів: зниження згортання крові, що призводить до кровотеч, а через 4-14 діб - до загибелі гризунів.
Токсичність: за параметрами гострої токсичності при введенні в шлунок щурів засіб “бромадіолон 0,25%” відноситься до III класу помірно небезпечних речовин, за Класифікацією токсичності і небезпеки родентицидів; при нанесенні на шкіру щурів - до IV класу малонебезпечних речовин.

Застосування: отруєну приманку готують шляхом змішування засобу “бромадіолон 0,25%” з доброякісними харчовими продуктами (очищене зерно, крупа, гранульований комбікорм та ін.) В співвідношенні 20 мл концентрату на 1 кг готової приманки. Для підвищення привабливості для гризунів рекомендується використовувати додаткові харчові атрактанти - рослинна нерафінована олія (3%) або цукор (3-10% в складі приманки). Приманку розміщують в попередньо виявлених місцях мешкання гризунів: уздовж стін, перегородок, біля нір і ін., Розкладаючи в сухих місцях під укриттями з використанням пристосованих ємностей (приманочного ящики, дренажні труби, лотки, коробки) або спеціальних контейнерів. Останні краще, тому що підвищують поїдання кошти, перешкоджаючи його розтягування гризунами. Приманку розкладають по 50-100 г від щурів або по 10-25 г від мишей. Відстань між точками розкладки приманки 2-15 м в залежності від захаращеності приміщень і чисельності гризунів. Порції приманок від мишей розкладають частіше, ніж від щурів. Розкладену приманку оглядаю через 1-2 дня після розкладки, а потім з інтервалом в 1 тиждень.

Термін зберігання: 2 роки.

Умови зберігання: зберігання в місцях, недоступних дітям і домашнім тваринам, окремо від харчових продуктів і лікарських засобів, в тарі з етикеткою, при температурі від -20 ° С до + 40 ° С. 

животные.png
БРОМАДІОЛОН 25%

КАПКАН

капкан.jpg

Призначення. Готова родентицидна принада для знищення пацюків, мишей та інших шкідливих мишовидних гризунів в житлових, промислових та нежитлових приміщеннях, на присадибних ділянках та сільськогосподарських угідьях.

Діюча речовина: бродіфакум, 0,005%.

Препаративна форма: тістоподібна речовина у фільтр - пакеті.

Ефективність. Загибель гризунів настае через 3-5 діб після поідання принади, не викликаючи підозри у особин (сородичів).

Механізм діі. Діюча речовина (бродіфакум) сильний антикоагулянт другого покоління, активний проти шкідливих гризунів, навіть тих, які мають резистентність (стійкість) до інших препаратів.

Рекомендаціі щодо застосування.

В закритих приміщеннях принаду, НЕ РОЗКРИВАЮЧИ ФІЛЬТР - ПАКЕТ, кладуть на спеціальні підложки, які розміщують у попередньо виявлених місцях перебування гризунів (під укриттями уздовж стін, перегородок, біля нір тощо) на відстані 3-5 метрів одна від одноі, в залежності від чисельності гризунів. Бажано використовувати закриті підложки доступні тільки гризунам, наприклад обрізки труб, лотки, коробки, пластикові контецнери і т.п., це запобігае випадковому поіданню птицею та іншими домашніми та свійськими тваринами. Не використовувати столовий посуд! Контроль за поіданням принади здійснювати впродовж 10-ти діб. До фільтр - пакета, який частково або повністю з,їдений, додати новий. Припинити розкладання принади тоді, коли вона повсюдно залишається недоторканою гризунами.

На присадибних ділянках та сільскогоспадарських угіддях принаду, НЕ РОЗКРИВАЮЧИ ФІЛЬТР - ПАКЕТ, закладають в кожну нору та обовязково присипають вхід невеликою кількістю грунту.

Норма витрати. В закритих приміщеннях на підложку кладуть 1-3 фільтр - пакети, на присадибних ділянках в ніру - 2-3 фільтр - пакета, на сільськогосподарських угіддьх - 1,5 - 2,5 кг/га.

УВАГА! Принаду розкладають за допомогою совка, пінцету або рукою, захищеною гумовою рукавичкою. ЗАБОРОНЕНО торкатись принади голими руками згідно умов безпеки та у зв,язку з можливим відлякуванням гризунів людським запахом.

животные.png
КАПКАН

ЛУСКУНЧИК

щелкунчик.jpg

Лускунчик гранули 150г від щурів і мишей оригінал

Щелкунчик гранулі з ароматом арахісу.
ПЕРЕВАГИ:
1. Знищення гризунів на 100%.
2. Приманює мишей та пацюків.
3. Засіб уже придатний для застосування.
4. Сучасні технології рецептури та упаковки забезпечують застосування засобу у приміщеннях та на відкритому просторі без ниження ефективності.
5. У засобі застосовані речовини останього покоління: бродіфакум,арахісовий ароматизатор, муміфакатор.

Форма випуску: готовий для застосування родентицидний засіб у формі зернової суміші з ароматом арахісу, зеленого кольору, розфасований у тару з полімерних матеріалів.
Призначення: для знешкодження мишовидних гризунів (мишей, пацюків) у побутових умовах. Засіб дієвий навіть у випадку резистентності (звикання) гризунів до інших принад. Миші та пацюки з легкістю приманюються особливими речовинами, що знаходяться у засобі і гинуть протягом 3-7 днів після поїдання принади. Процес отруєння гризунів не викликає занепокоєння в інших мишовидних, гризуни гинуть на відкритому просторі в результаті задухи.

животные.png
ЛУСКУНЧИК

BROS (БРОС)

bros.jpg

Препарат Брос (Bros) гранула. Ефективний засіб для боротьби з пацюками і мишами. Отрута від щурів Брос включає до складу спеціальні харчові добавки і ароматизатори, повз яких гризун не в силах пройти.

Препарат Брос містить речовини, що запобігають випадковому ковтанні домашніми тваринами і людьми.
Для протруєння гризунів варто розкласти препарат на підкладки з картону, жерсті, поліетилену, і розмістити в місцях частого появи щурів і мишей, поблизу укриттів, і місцях пересування.
Додавати в міру споживання, до того моменту, поки приманка не залишиться недоторканою.

животные.png
BROS
bottom of page