top of page
fb_buner.jpg

КОМПЛЕКСНЕ ВЕТЕРИНАРНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ЗАЛІЗОВМІСТНІ

СУІФЕРОВІТ

Суіферовіт.png

Інактівірованная нормальна сироватка крові свиней з надбавкою наступних компонентів на 100 мл:
декстран заліза (700 мг активного заліза); 
хлорид міді — 2,707 мг; 
хлорид кобальту — 0,266 мг; 
вітамін B1 — 3 мг; 
вітамін В2 — 1,14 мг; 
вітамін B6 — 0,28 мг; 
нікотинова кислота — 42,84 мг; 
пантотенат кальцію — 1,6 мг. 
Дія: Зміст гомологических для свиней білків крові, особливо гамма-глобуліну, а також наявність багатьох різнорідних антитіл охороняє тварин від гіпо-та агамма-глобулінемія і сприяє появі пасивного імунітету. Усвояемое залізо стимулює синтез гемоглобіну кровотворної системою, збільшує кількість червоних кров’яних кульок, поповнює дефіцит заліза, збільшує приріст живої маси. Мікроелементи і вітаміни регулюють обмін речовин і заповнюють дефіцити цих компонентів в згодовуваних кормах. 

Показання: набрякла хвороба, порушення процесу розвитку, хвороби обміну речовин, гіпо-та агамма-глобулинемия, хвороби поросят, пов’язані з відбиранням (пронос, грип, хвороби шкіри, відсутність апетиту і т. П.), А також інші хворобливі стану, в результаті яких порушується функція кровотворних органів. 

Примітки та дози: Препарат застосовують профілактично і терапевтично в дозах: новонароджені поросята — 5 мл підшкірно з повторенням через 7 — 10 днів. 
Новонародженим поросятам препарат слід впорскувати через кілька годин після народження. 
Поросятам старшого віку (1 — 2 місяці) препарат вводять внутрішньом’язово або підшкірно дворазово з інтервалом 7-10 днів в дозі 10 — 20 мл на тварину. 

Побічні дії: При дотриманні рекомендацій щодо застосування суіферровіт не викликає у тварин побічних явищ та ускладнень. 

Особливі вказівки: Забій тварин після застосування суіферровіта і використання м’яса дозволяється без обмежень. 

Умови зберігання: У сухому, захищеному від світла місці при температурі від -6 до +24 ° С. Термін придатності — 2 роки з дня виготовлення. 

Упаковка: скляний флакон-ампула по 100 мл та 250 мл.

животные.png
bottom of page