top of page
fb_buner.jpg

КОМПЛЕКСНЕ ВЕТЕРИНАРНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

КОРМОВІ ДОБАВКИ

РИБ’ЯЧИЙ ЖИР НАТУРАЛЬНИЙ 100%

рибячий жир.png

Риб’ячий жир є природним джерелом вітамінів A, D і E


Риб’ячий жир містить суміш очищених жирів морських риб, багатих поліненасиченими жирними кислотами (Omega — 3, Omega — 6, Omega — 9, ейкозапентаенова, докозагексаенова) і вітамінами А і Д. Це масляниста рідина від ясно-жовтого до жовтого кольору, із слабким специфічним запахом, в 1 г якої міститься 898 МО вітаміну А.

Фармакологічні властивості

Риб’ячий жир є природним джерелом вітамінів A, D і E, брому, йоду, поліненасичених жирних кислот, органічних сполук сірки і фосфору. Впливає на мінеральний обмін речовин, і в першу чергу кальцію і магнію. Регулює вироблення тромбоцитів крові. Зменшує запалення і свербіж. Зміцнює імунну систему. Сприятливо впливає на ріст і розвиток тварин.

Застосування

Застосовують всередину для профілактики і лікування недостатності вітаміну A, рахіту, остеомаляції, хронічних інфекцій, анемії, алергії, шлунково-кишкових захворювань, виразки шлунку, статевих порушень. Використовують як загальнозміцнюючий засіб а також для прискорення зрощення кісткових переломів. Зовнішньо призначають для лікування себореї, дерматитів, екземи, обморожень, опіків, важкозаживаючих ран і виразок, іритів, кон’юнктивітів та ін.

Дози

Риб’ячий жир застосовують тваринам всередину в наступних дозах: коровам — 100 — 500 мл, коням — 40 — 200 мл, вівцям і козам — 20 — 100 мл, свиням — 4 — 70 мл, собакам і песцям — 10 — 30 мл, кішкам — 5 — 10 мл, птиці — 2 — 5 мл, курчатам, качатам і гусятам — 0,3 — 0,5 мл. При зовнішньому використанні змочують риб’ячим жиром пов’язки і змащують уражені поверхні.

Побічна дія

У рекомендованих дозах і при правильному застосуванні не спостерігається.

Протипоказання

Бажано не застосовувати курам-бройлерам і тваринам перед забоєм, оскільки препарат надає продукції запаху риби.

Особливі вказівки

Тваринницьку і птахівницьку продукцію після застосування риб’ячого жиру можна використовувати без будь-яких обмежень.

Умови зберігання

В захищеному від світла, прохолодному і недоступному для дітей і тварин місці. Не допускати дії високих температур. Термін придатності – 1 рік

животные.png

Рибне борошно натуральне 100%

Рибне-борошно.jpg

Рибне борошно містить легкоперетравний протеїн 52-65%


Склад

Морська риба – 100%

Фармакологічні властивості

Рибне борошно містить легкоперетравний протеїн 52-65%, незамінні амінокислоти, жири, жирні кислоти, вітаміни, мікроелементи, макроелементи, які характеризуються високим ступенем перетравності і засвоюваності організмами тварин і птиці. Рибне борошно є високопоживною кормовою добавкою для тварин і птиці, яка здатна прискорювати ріст і розвиток тварин і птиці та підвищувати їх продуктивність.

Застосування

Застосовують для збагачення комбікормів і раціонів годівлі при вирощуванні сільськогосподарських тварин і птиці з метою підвищення продуктивності. Для непродуктивних тварин і птиці використовують рибне борошно як кормову добавку до основного раціону в періоди підвищеної потреби у поживних речовинах (стреси, суворі кліматичні умови, підвищені фізичні навантаження, в періоди лікування і реабілітації, вагітність, парувальний період, лактація і т.п.)

Дози

Рибне борошно застосовують тваринам і птиці підмішуючи його до основного вологого чи сухого корму у наступних кількостях:

коровам – 200-500г на добу на 1 голову,

телятам, бичкам, нетелям – 100-300г на добу на 1 голову,

коням — 100-300г на добу на 1 голову,

вівцям і козам – 50-100г  на добу на 1 голову,

поросятам – 100-150г на добу на 1 голову,

свиням – 200-300г на добу, на 1 голову,

щенятам – 5-20г, собакам і песцям – 30-50г на добу на 1 голову,

кроликам, нутріям 5-15г, молодняку 5г на добу на 1 голову,

кішкам – 2-5г на добу на 1 голову,

курчатам, качатам і гусятам – 5г на 20 голів на добу,

курям-несучкам, бройлерам, качкам, гусям, індикам, цесаркам – 3г на добу на 1 голову,

голубам, фазанам – 1-2г на добу на 1 голову,

страусятам – 5-10г, страусам – 100г на добу на 1 голову,

Побічна дія

У рекомендованих дозах і при правильному застосуванні не спостерігається.

Протипоказання

Бажано не застосовувати курчатам-бройлерам і тваринам безпосередньо перед забоєм, оскільки рибне борошно надає продукції запаху і смаку риби.

Застереження

Тваринницьку і птахівницьку продукцію після застосування рибного борошна можна використовувати без будь-яких обмежень. Рекомендується за 5-7 діб до забою виключити з раціону рибне борошно, щоб запобігти присвоєнню м’ясу рибного запаху.

Умови зберігання

В захищеному від світла, прохолодному і недоступному для дітей і тварин місці. Не допускати дії високих температур. Термін придатності – 6 місяців.

Виробник

животные.png

Дріжджі кормові каротиноїдні

дріжжі-e1524752302911.png

Дріжджі кормові каротиноїдні білкововітамінна кормова добавка для тварин усіх видів і вікових груп.
Завдяки високому вмісту протеїну і вітамінів групи В, застосування кормових дріжджів сприяє прискоренню зростання молодняка, 
збільшення приросту у поросят, телят і сільськогосподарської птиці, підвищення несучості у курей,
зниження захворюваності та падежу курчат, каченят, гусенят, індичат, поліпшенню якості хутра у
кроликів і хутрових звірів (нутрій, норок, лисиць і песців).
Дріжджі кормові додають в корм щодня в рекомендованих кількостях.
Вага: 1 кг

животные.png

М’ясо-кісткове борошно натуральне 100%

661197098_1_644x461_myasokostnaya-muka-m

Склад
Пропонується вивчити хімічний склад суміші. Вона виробляється з:

води;
жиру;
білка;
золи.

На прилавках профільних магазинів часто зустрічається продукт 1 класу (ціна на нього та інші види комплексів представлена в спеціальній таблиці нижче). У нього входить не більше 9% води, 13% жиру, 50% білка, 26% золи. Суміш 2 класу складається з 10% води, 18% жиру, 42% білка, 28% золи. До 3 класу належить порошок, який містить до 10% води, 20% жиру, 30% білка, 38% золи. Варто зазначити, що незалежно від класифікації продукту у його складі міститься близько 2% клітковини. Враховуйте, що для повноцінного розвитку домашнього худоби не рекомендується купувати занадто жирний порошок.

животные.png
bottom of page