top of page
fb_buner.jpg

КОМПЛЕКСНЕ ВЕТЕРИНАРНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ІНСЕКТОАКАРЦИДИ

ФЛАЙМАКС ГЕЛЬ

флаймакс.png

Гель від світло-бежевого до світло-коричневого кольору.


Фасовка: 50 гр; 100; 250; 500   

Склад: неонікотиноїди – 1%, аттрактант, ПАР, емульгатор, стабілізатор, наповнювачі.

Застосування: Інсектицидний засіб FlyMax Gel® (ФлайМакс Гель) призначений для знищення синантропних комах (мух, ос, тарганів та інші членистоногі), що мають санітарно-гігієнічне та епідеміологічне значення. При контактному впливові засіб проявляє гостру та залишкову дію на комах. Рекомендований до застосування в середовищі життєдіяльності людини (усередині та поблизу приміщень для утримання тварин, виробничих приміщень). Обробку приміщень можна проводити в присутності тварин.

Способи застосування та дозування:
Перед застосуванням ретельно перемішувати!
Засіб у вигляді гелю, готовий до застосування. В місцях виявлення, скупчення та пересування комах проводять обробку поверхонь методом нанесення гелю пунктирною лінією: 1 см препарату – 3-5 см проміжок або наносять на картонні чи поліетиленові аркуші розміром 10×20 см тонким шаром із розрахунку 50 г препарату на 4-6 аркушів / 10-20 м2 приміщення. Не наносити засіб на брудні, пористі або свіжо вибілені поверхні.

Застосування методом обприскування поверхонь: 1 літр препарату FlyMax Gel® (ФлайМакс Гель) розчинити у 1-му літрі води (кімнатної температури) та ретельно перемішати. Отриманого розчину достатньо для обприскування приміщень площею до 300 м2. Дезінсекцію приміщень проводять шляхом вибіркового обприскування не менше 30% поверхонь стін, підлоги і стелі.

Дія препарату: до 6 тижнів.

Запобіжні заходи:
При роботі з препаратом необхідно дотримуватись правил особистої гігієни. Після закінчення роботи вимити руки та обличчя з милом. Для запобігання випадкових отруєнь необхідно виключити можливість надходження засобу до організму людини (у шлунково-кишковий тракт, на слизові оболонки очей).
При попаданні засобу на шкіру необхідно змити водою з милом.
При випадковому попаданні засобу в очі, їх негайно промивають значною кількістю чистої води, при залишкових ефектах подразнення – звернутися до лікаря за допомогою.
Транспортування засобу може здійснюватись усіма видами транспорту у відповідності з правилами перевезення вантажів, які діють на даному виді транспорту, згідно з Класифікаційним шифром 6112, № ООН 2588.

Зберігання препарату: ФлайМакс Гель зберігати в оригінальній упаковці в затемнених приміщеннях при температурі від — 4°С до + 40°С.

Шкідливий для бджіл.

Рекомендовано для застосування у ветеринарній медицині!

У відповідності з кваліфікацією по ДСТУ 12.1.007-76 засіб відноситься до III – IV класу помірно- та малонебезпечних речовин.

Термін зберігання: 3 роки від дати виготовлення.

Фасовка  50,100,250,500

животные.png
ФЛАЙМАКС ГЕЛЬ

НЕОСТОМАЗАН CEVA

неостомазин.png

Препарат призначають для знищення ектопаразитів, які паразитують на великій рогатій худобі, вівцях, конях, собаках і кішках, декоративних кроликах.


Неостомазан — препарат проти ектопаразитів (5 мл)

Інструкція по застосуванню препарату неостомозану (Neostomosan)

Склад і форма випуску: В 1 л концентрату міститься: трансмікс — 50 г, тет-раметріна — 5 г і наповнювачі. Ампули -5 мл; скляні флакони — 200 мл; поліетиленові каністри — 1 і 5 л.

Фармакологічна дія: неостомозану специфічно діє, як нейротоксин тільки на нервові синапси у комах і практично не впливає на обмін речовин у теплокровних тварин. Згубно активний проти саркоптоідних, іксодових, демодекозних кліщів, вошей, бліх, волосоїдів, кровососок і зоофільних мух. Препарат відноситься до групи малотоксичних для теплокровних тварин сполук, в рекомендованих дозах не чинить місцево-подразнюючої та сенсибілізуючої дії. Токсичний для риб і бджіл.

Показання: Препарат призначають для знищення ектопаразитів, які паразитують на великій рогатій худобі, вівцях, конях, собак і кішок.

Дози і спосіб застосування: неостомозану застосовують у формі емульсії, яка утворюється після додавання препарату в воду. Робочу емульсію препарату готують безпосередньо перед використанням. При цьому визначають обсяг водної емульсії, необхідний для обробки, і кількість препарату, який потрібен для її приготування. Розрахована кількість препарату ретельно перемішують з 10 — 20 л води, а потім після утворення стійкої емульсії, виливають в резервуар обприскувача або пропливную ванну, доливаючи воду до необхідного об’єму, і ретельно перемішують.

Велика рогата худоба, свині і коні: Обробку проводять водним розчином препарату в розведенні 1: 1000 (1 л неостомозану розводять в 1000 л води) шляхом обприскування всього шкірного покриву тварини. При лікуванні корости обробку повторюють через 7-10 днів. При ентомози — за показаннями.

Дрібна рогата худоба: купають у ваннах в водному розчині неостомозану в розведенні 1: 1000. Овець хворих на коросту купають двічі з інтервалом 7-10 днів.

Собаки і кішки: Змочують шерсть і шкірний покрив уражених поверхонь, а також можна обробити всю поверхню тіла розчином неостомозану в розведенні 1: 200 з розрахунку 10 мл неостомазана на 1 кг маси тварини — для довгошерстих порід, і 5 мл на 1 кг — для короткошерстих , або обробляють губкою, ретельно змочуючи всю поверхню тіла. У разі інвазії блохами або вошами обробити всю поверхню тіла тварини і місця, де тварина перебувати (підстилка, будка). Паразити гинуть протягом декількох годин. Одноразова обробка захищає тварину від реінвазії протягом 2-3 днів. При необхідності обробку повторюють. При демодекозі і саркоптоз обробку слід проводити кожні 7-10 днів до зникнення в соскобах кліщів. Для лікування отодектоза розчин закапують в зовнішній слуховий прохід, намагаючись змочити всю поверхню вушної раковини. Обробляють обидва вуха і повторюють лікування через 7 днів.

Декоративні кролики — для обробки проти вушних кліщів на пошкоджені області зовнішніх слухових проходів використовують 1-1,5 мл розчину з розведенням 1: 1000; повторити через 7 днів (обробити одночасно дві вушні раковини).
Для знищення мух розпорошувати препарат на поверхню тіла декоративних кроликів і обробляти зовнішнє середовище робочим розчином з рахведеніем 1: 1000 неостомазану концентрату (1 л препарату на 1000 літрів води) з 2-3 тижневим інтервалом; обробка ефективна протягом 2-3 тижнів.

Побічні дії: При дотриманні зазначених розведень не спостерігаються.

Протипоказання: Не обробляють сильно виснажених тварин і хворих на інфекційні захворювання.

Особливі вказівки: Забій на м’ясо сільськогосподарських тварин після застосування неостомозану дозволяється через 5 днів після останньої обробки. Молоко від дійних тварин для харчових цілей дозволяється застосовувати через 3 дня. Необхідно суворо дотримуватися запобіжних заходів і безпеки, передбачені при роботі з інсекто-акарицидними препаратами.

Застереження: Препарат призначений лише для зовнішнього використання. Уникати попадання на шкіру і очі. Препарат токсичний для риб і бджіл. Невикористаний препарат не можна зливати в озера, водойми. Для попередження забруднення навколишнього середовища повинні забезпечити надійне зберігання активний компонент, змішавши 100 л робочого розчину з 1 кг вапна. Знешкодження відбувається протягом 48 годин. Слід уникати потрапляння препарату на доїльне обладнання, годівниці і поїлки. Дотримуйтеся загальних при роботі з пестицидами правил безпеки. Використовуйте спецодяг (халати, друку, респіратори, і ін.) Забороняється приймати їжу, пити, палити під час роботи з препаратом. Після роботи з препаратом спецодяг знімають, особа і руки миють теплою водою з милом, ротову порожнину полощуть водою. При потраплянні препарату на шкіру — місце попадання промивають проточною водою або тампоном з слабо лужним розчином. Якщо препарат потрапив в шлунково-кишковий

животные.png
НЕОСТОМАЗАН CEVA

ФЛАЙБАЙТ

флайбайт.jpg

Препарат являє собою дрібні гранули жовтого кольору.


В якості діючої речовини Флай Байт містить метоміл в кількості 1%, що викликає інсектицидний ефект; мускалюр (9-цис-трикозен) (0,25%) — статевий феромон мух — забезпечує залучення комах до гранул, а наявність у складі цукру сприяє Охотному поїдання їх мухами, що дозволяє вважати гранули харчової приманкою. Наявність гіркого компонента бітрекс (0,01%) захищає її від поїдання птахами і тваринами. Приманку упаковують у відра по 2 кг.

Фармакологічні властивості

Володіє гострим інсектицидною дією по відношенню до імаго мух вже через 3 — 5 хвилин після контакту і зберігає свою активність протягом 2,5 — 3 місяців, т. Е. Усього сезону літа мух. Діюча речовина — метоміл (1%) — входить в групу карбаматов і за своєю біологічною активності дуже близько до фосфорорганічних сполук: пригнічує холіноестеразу, внаслідок чого відбувається ураження нервової та кровотворної систем. Крім того, метоміл володіє тривалої залишкової активністю на оброблюваних поверхнях, а в живих організмах і в грунті розкладається протягом декількох годин, що усуває небезпеку забруднення навколишнього середовища залишковими кількостями препарату. Статевий феромон мух — мускалюр, або 9-цис-трикозен (0,25%) забезпечує залучення мух в радіусі їх знаходження до 30 метрів. За ступенем впливу на організм теплокровних за параметрами гострої токсичності при введенні в шлунок (ЛД50 для щурів 3731 мг / кг) і нанесенні на неушкоджену шкіру (ЛД50 більше 2500 мг / кг) відповідно до ГОСТ 12.1.007-76 належить до 3 — 4 класу помірно і малонебезпечних препаратів відповідно; по зоні гострого і підгострого біоцидного дії відповідно до Класифікації ступеня небезпеки коштів дезінсекції приманка відноситься до 4 класу малонебезпечних препаратів. Пари приманки в умовах насичують концентрацій відносяться також до 4 класу малонебезпечних засобів дезінсекції. При одноразовому контакті з непошкодженою шкірою щурів і кроликів місцевоподразнюючої дії не виявлено; при повторному — слабовираженное местнораздражающее дію; при одноразовому попаданні на слизові оболонки — може викликати помірне подразнення. ОБУВ Метом в повітрі робочої зони — 0,5 мг / м3 (2 клас небезпеки).

показання

Для знищення мух на об’єктах різного типу.

Дози і спосіб застосування

Для знищення імаго мух гранули розкладають на підкладки (кришка або блюдце) з розрахунку 2,5 г на 1 приманочного станцію, розраховану на площу 1 м2. Розставляють приманочного станції в місцях найбільшого скупчення мух: близько обробних столів в ресторанах, кафе, їдальнях, місцях приготування їжі, фасування, розвішування, на кухнях квартир житлових будинків, на терасах і т. П. Слід пам’ятати, що мухи уникають холодних ділянок і протягів , вважаючи за краще теплі місця. Приманку протягом періоду її дії можна переставляти в інші місця, маючи в своєму розпорядженні там, де спостерігається найбільша чисельність мух. Флай Байт можна використовувати як в сухому вигляді, так і в зволоженому. Зволоження гранул суттєво підвищує привабливість для мух. Засобом Флай Байт можна обробляти вертикальні поверхні: для цього приманку змішують з водою (100 г препарату на 50 — 80 мл води) і отриману масу наносять пензлем на стіни біля дверей і вікон, перегородки, опорні балки і інші поверхні. Повторні обробки проводять по ентомологічним показаннями: при скупченні мух або постійному заліт їх в приміщення.

Фасовка 20 г, 50г, 100г,

животные.png
ФЛАЙБАЙТ

СЕБАЦИЛ 50%

Себацил.jpg

Ветеринарний препарат для знищення коростяних кліщів, вошей, рунцов овечих, бліх, а також личинок м’ясної мухи.


Метод використання: обмивання, розбризкування, купання. Себаціл 50% концентрат-емульсія, БАЙЕР, Німеччина Інструкція по застосуванню ектопаразитициди Себаціл® 50% концентрат-емульсія

Опис: Розчин для знищення ектопаразитів у тварин Прозора масляниста рідина, від світло-жовтого до коричневого кольору зі специфічним запахом. Склад: 100 мл містять 50 г фоксіма.

Фармакологічні властивості: Діюча речовина препарату Фокс — ектопаразитициди групи органофосфатів. Діє як контактна отрута, викликаючи необоротне гальмування активності холінестерази, що в холінергічної системі паразита викликає розлад передачі нервових імпульсів, параліч і загибель. Себаціл ® характеризується високою акарицидних і інсектицидною ефективністю в поєднанні з низькою токсичністю для ссавців.

Показання до застосування: Для знищення коростяних кліщів (Psoroptes, Sarcoptes, Chorioptes), які кусають і смокчуть вошей, рунцов овечих, бліх, а також личинок м’ясної мухи. Себаціл® 50% характеризується високою акарицидних і інсектицидною ефективністю одночасно з низькою токсичністю для ссавців. ВРХ (нелактірующіх), вівці, свині.

Дозування і спосіб застосування:

Застосовують Себаціл® 50% методом обмивання або розбризкування. Метод обмивання: особливо рекомендується при індивідуальній обробці тварин. Обмивання проводиться за допомогою губки, так щоб всі частини тіла були оброблені. Метод розбризкування: проводять за допомогою розпилювачів різних типів, використовується для індивідуальної і групової обробки. Тиск в разбризгівательном апараті має бать не менш 6 бар (5 атм.). Все тіло тварини має бути повністю змочена, особливо місця за вухами, між промежини, вим’ям, під хвостом. Кількість робочого розчину необхідне для розбризкування: ВРХ: приблизно 3-4 л; свині: 0,5-1,0 л; вівці: 2-3 л. сисні і кусають воші, рунци овечі, і літаючі личинки м’ясної мухи: одноразове використання: 10 мл Себаціла® додають до 10 літрам води. коростяві кліщі (Psoroptes, Sarcoptes, Chorioptes): дворазова обробка з 7 денним інтервалом. 10 мл Себаціла® додають до 10 л води. У важких випадках корости концентрація Себаціла® подвоюється: 20 мл Себаціла® додають до 10 л води. Обробка проти корости овець методом купання: Приготування розчину: Кількість води для купання має бути точно обраховано. первинне заповнення обсягу: приготувати робочий розчин (1 л Себаціла® в 1000 л води). Залежно від розмірів ємності. Необхідна кількість Себаціла® попередньо змішують в 10 — 20 л води, а потім при сильному помішуванні додають в ємність. Після того, як буде використано 10-20% розчину для купання необхідно долити ємність. доливання: через те, що концентрація розчину падає, 200 мл Себаціла® додають до 100 л води. Обробка: Час експозиції при купанні овець залежить від довжини вовни і часу дренажу. Основою для розрахунку береться середній урівень вбирання 3,5 л на одну тварину і ємність 1000 л, доливання має бать через кожних 30 — 60 тварин. Не застосовувати препарат більше 3-х днів. В протилежному випадку ємність не обходимо очистити. Вказівки по лікуванню корости: Всі тварини повинні бать оброблені. Тварини повинні бать повністю занурені в ванну для купання і витримуватися там 0,5 хвилини. Голову необхідно занурювати двічі. Можливе джерело реінвазії (щілини, огорожі, обладнання та ін.) Також повинні бать оброблені. Протипоказання: Не використовувати спільно з іншими інгібіторами холінестерази. Релаксанти сукцінілдіхолінового ряду не повинні використовуватися за 10 днів до і 10 днів після лікування Себацілом®. При роботі з препаратом забороняється палити, пити, приймати їжу. При попаданні на шкіру або в очі негайно промити водою. Обробку тварин проводять на відкритих майданчиках або в добре вентильованих приміщеннях. Передозування: У випадках важких отруєнь, також як і при отруєнні іншими органофосфати (симптоми такі, як потіння, діарея, спазми, атаксія, задишка) вводиться атропіну сульфат 1% внутрішньовенно або внутрішньом’язово. Період виведення з організму: Свинина і яловичина придатна до вживання через 2-4 тижні після обробки, баранина через 3-5 тижнів. Молоко: не використовувати Себаціл® лактирующим коровам, молоко яких вживають в харчових цілях. Умови зберігання та термін придатності: Зберігати препарат в закритій упаковці виробника, в сухому недоступному для дітей та тварин місці, окремо від харчових продуктів і кормів, при температурі від 5 до 25 ° С.

Фасовка: 10,50,100, 1л

Термін придатності — 3 роки, робочий розчин — 3 діб. Виробник: БАЙЕР АГ, Німеччина

животные.png
СЕБАЦИЛ 50%

БУТОКС-50

бутокс.png

Препарат високоефективний по відношенню до бліх, волосовиків, вошей, коростявих і іксодових кліщів. 


Склад і фармакологічні властивості

Препарат високоефективний по відношенню до бліх, волосовиків, вошей, коростявих і іксодових кліщів. Бутокс 50 застосовують у формі водної емульсії методом обприскування або купання.

 

Показання до застосування

Бутокс 50 застосовують для боротьби з ектопаразитами тварин.
 

Протипоказання

Підвищена чутливість до дельтаметрину.

 
Побічні явища

При застосуванні препарату згідно інструкції, побічних явищ та ускладнень не спостерігається.

 
Дози та спосіб застосування

Перед використанням препарат обов’язково розводять водою. Тварин короткошерстих порід обприскують водним розчином препарату, довгошерстих порід – купають чи змочують губкою. Необхідно змочити шерсть тварини та дати їй висохнути, не змиваючи препарат. Послідовність обприскування чи змочування тварини: вушні раковини, голова, тіло, хвіст, область навколо анального отвору, кінцівки. Робочу емульсію препарату готують безпосередньо перед використанням, розчиняючи Бутокс 50 у прохолодній водопровідній воді в наступних концентраціях:
— проти вошей, бліх і волосовиків- 1 доза на 4л води. Повторно тварину обробляють через місяць;
— проти іксодових кліщів – 1 доза на 1,3л води. Повторна обробка проводиться через 2 тижні, далі за показаннями;

— прои коростявих кліщів – 1 доза на 1л води. Оброблюють уражену ділянку, з захопленням    1-2см здорової шкіри. Через 10-12 днів повторити обробку.

 

Особливі вказівки

При обробці не допускати потрапляння розчину в очі, ніс і рот тварини. Не рекомендується купати тварину з шампунями за 3 дні до і після обробки. Використовувати тільки свіжоприготований розчин. Під час робот з препаратом забороняється палити, пити та приймати їжу. Після закінчення обробки слід ретельно вимити руки теплою водою з милом. Бутокс 50 токсичний для бджіл та риб. 

Зберігання

Зберігати препарат у захищеному від світла і вологи, недоступному для дітей і тварин місці, окремо від харчових продуктів, вдалині від нагрівальних приладів, при температурі від 5 до 250С.

 Форма випуску

Ампула 1мл (1 доза). Зовнішня упаковка – картонна коробка по 5 ампул.

Фасовка 10 мл, 1л

животные.png
БУТОКС-50

ЩАВЛЕВА КИСЛОТА

Щавлева-Кислота-1.jpg

Щавлева кислота — високоефективний засіб для боротьби з варроатозом бджіл.


Застосування
Для приготування 2% розчину щавлевої кислоти вміст пакету розчиняють в 1 літрі теплої кип’яченої води. Обробляють міжрамочний простір уліев за допомогою обприскувача типу «Росинка» на відстані 25-30 см, під кутом 30-400 до рамкам, з розрахунку 5-10 мл розчину на кожне міжрамочний простір.
Обприскування проводять навесні трикратно, з інтервалом в 1 тиждень, і восени, після збору меду, при температурі повітря не нижче +15 0С.
Практика застосування (дослідження)
Проведені дослідження підтвердили, що розчин кислоти найбільш ефективно діє в концентраціях 1,4-2,7%. Різні дослідники відзначають високу акарицидних активність цього препарату, що застосовується у формі 2-процентного водного розчину методом зрошення бджіл за допомогою аерозольного розпилювача.
За літературними даними щавлева кислота має не меншу акарицидних активність проти кліща варроа, ніж мурашина, а іноді навіть більш ефективну. А в деяких випадках вона діє на фізіологічний стан бджіл більш м’яко, ніж мурашина. Середня ефективність обробок розчином щавлевої кислоти становить до 90%.
Ця технологія застосування щавлевої кислоти має ряд особливостей. Зокрема — це жорсткий температурний режим (температура повітря під час проведення обробок повинна бути не нижче 16 ° С), трудомісткість, необхідність розбирання гнізд і почергового виймання рамок, що нерідко призводить до охолодження гнізда і розплоду. Під час осінніх обробок в гніздах підвищується вологість, що сприяє пліснявіння сот, розвитку аскосферозу. Крім того, грибами псується перга, а під час зимівлі бджоли отруюються.
При зберіганні щавлевої кислоти в розчині вона швидко втрачає свої акарицидні якості.
         У літературній періодиці є дані, що метод обробки бджіл парами щавлевої кислоти отримали під час нагрівання препарату в спеціальному пристрої. При цьому відзначено гарний розвиток родин бджіл і їх висока продуктивність.
Для вивчення ефекту дії щавлевої кислоти при варроатозе методом перегонки були проведені дослідження в умовах пасіки.
Для цього відібрали 25 сімей бджіл, які обробили таким чином: в робочу камеру спеціального пристрою засипали 2 г щавлевої кислоти (на кожні 10-12 рамок), потім протягом 30-40 секунд нагрівали робочу камеру паяльною лампою, а вихідну трубку пристрої вставили в вічко вулика і за допомогою автомобільного насоса ввели пари кислоти в сім’ю бджіл. Після цього льотки вулика закрили на 5-10 хв.
Контрольну групу сімей бджіл обробляли 2-процентним водним розчином щавлевої кислоти: зрошували бджіл, по черзі виймаючи з гнізда рамки з бджолами, за допомогою аерозольного розпилювача «Росинка» розчин наносили на рамки з бджолами, під кутом 45 ° С.
Після проведення експерименту було виявлено, що ефективність методу перегонки щавлевої кислоти — в середньому 93%, а методом зрошення препаратом — 79,5-80%.
Бипин і щавлева кислота в боротьбі з варроатозом
В останні роки ефективні обробки бджіл в безрасплодний осінньо-зимовий період, коли кліщ переходить на бджіл і кріпиться під тергитами, тому стає малодоступним для дії препаратів.
Для збудження кліща застосовується (перед обробкою бипином і щавлевої кислотою, за 10-15 хв.) 20% -ная спиртова настоянка м’яти, під дією якої кліщі стають активними, виходять з-під тергитов і уразливі до діючої речовини бипина і щавлевої кислоти.
Перед обробкою бджіл вміст ампули з бипином розчиняють в 2-х літрах води (25-30 гр.С) і ретельно перемішують. Можна використовувати пластмасову пляшку, в пробці якої зробити отвір діаметром 0,5-1 мм. Поливають бджіл в вуличках тонкою цівкою, проводячи пляшкою від початку вулички до кінця двічі, з розрахунку 5-10 мл розчину на вуличку. При наявності розплоду в бджолосім’ї обробку необхідно повторити через 7-10 днів.
Щавлеву кислоту застосовувати в 2% концентрації (20 г на 1 л кип’яченої води температури 25-30 гр.С). Розчин застосовують методом зрошення сот з бджолами за допомогою «Росинки» (5-6 качків). Кліщі опадають протягом 3-х днів.
         Ефективність і токсичність бипина і щавлевої кислоти визначали в осінній період, після згодовування цукрового сиропу, коли в сім’ях вже не було розплоду.
         Бипин починав діяти в перші 4-5 годин, викликав масове опадання кліщів. Його дія виявилося кілька ефективніше щавлевої кислоти. Це показали порівняльні досліди.
         Деякі бджолярі застосовують різні електричні випарники, виготовлені з невеликих скляних ємностей, металевих трубок різного діаметру або звичайних димарів. Сутність прийомів полягає в використанні електроенергії в якості джерела підігріву щавлевої кислоти. Практики відзначають, що обробка бджіл парами щавлевої кислоти має ряд переваг перед застосуванням 2% — 

Щавлева кислота (20 г)

животные.png
ЩАВЛЕВА КИСЛОТА

ДЬОГОТЬ БЕРЕЗОВИЙ

degot.jpg

Густа неклейкая на дотик масляниста рідина чорного кольору з блакитно-зеленим або зеленувато-синім відтінком в відбитому світлі

Опис
Густа неклейка на дотик масляниста рідина чорного кольору з блакитно-зеленим або зеленувато-синім відтінком в відбитому світлі, зі своєрідним нерізким запахом, легко змішується з водою, утворюючи емульсію. Розчиняється в ефірі, бензині, маслі. Не тоне у воді.

Склад
Містить бензол, ксилол, крезол, крезот, толуол, гваякол, фенол, смоли та інші речовини.

Фармакологічні властивості
Дьоготь березовий має сильні антисептичні, місцево, кератопластичними (3-5)%, кератолітичними (30-50)%, протизапальними, інсектицидними, протипаразитарними і дезинфікуючими властивостями, покращує кровопостачання тканин, помірно дратує чутливі нервові закінчення, стимулює регенерацію епідермісу пошкоджених тканин, підсилює процес зроговіння, підсушує рани і прискорює їх загоєння. Після короткочасного дії він знешкоджує багато видів бактерій, і зокрема, туберкульозну паличку і спори сибірської виразки. У малих концентраціях активує грануляцію, а в великих (понад 10%) — різко послаблює її.

При тривалому застосуванні дьогтю можливо подразнення шкіри.

Застосування і дози
Дьоготь березовий застосовують переважно зовнішньо у вигляді 10-30% мазі або лініменту для лікування шкірних захворювань: екземи, дерматомікозів (трихофітії, мікроспорії), корости, фурункульозу, піодермії, пролежнів, опіків, виразок, обморожень, ранових інфекцій, ран в області кінцівок, тріщин копит коней, рогового башмака у великої рогатої худоби та ін. Є складовою частиною мильно-дігтярного спирту (дьогтю, мила зеленого і спирту етилового 95% по 1 рівній частині); дігтярної мазі (1 частина дьогтю і мазі парафіну (1 частина парафіну і 3 -4 частини вазелінового масла — індиферентна мазева основа) — 10 частин); віденського дігтярного лініменту (дьогтю і сірки по 1 частини, спирту і зеленого мила по 2 частини); мазі Вількінсона (дьогтю 15 частин, кальцію карбонату (крейди обложеного) 10 частин, сірки очищеної 15 частин, мазі нафталанної 30 частин, мила зеленого 30 частин, води 4 частини); лінімента бальзамічного за Вишневським (дьогтю 3 частини, ксероформу 3 частини, масла касторової 94 частини). Наносять на уражені ділянки шкіри 2 рази на день. Курс лікування 5-12 днів, при грибкових захворюваннях — до 3-х тижнів. Всі препарати дьогтю для лікування корости наносять теплими (40-50 ° С) і ретельно втирають в шкіру. Курс лікування — дворазово з інтервалом в 7 днів. У запущених випадках — трикратно з інтервалом в 3-4 дні. При ящурних ураженнях копит їх очищають і обробляють чистим березовим дьогтем або сумішшю дьогтю навпіл з риб’ячим жиром для змащування і просочення пов’язок.

Всередину дьоготь призначають рідко як протибродильний і дезінфікуючий шлунок і кишечник засіб (у вигляді 10% водної емульсії).

г / на голову: коням і великій рогатій худобі 10,0-25,0; вівцям, козам і свиням 2,0-5,0; собакам 0,1-1, 0; курям 0,05-0,2.

Використовують при інфекційних і гельмінтозних захворюваннях дихальних шляхів як відхаркувальний, протимікробний і протипаразитарний засіб у формі інгаляції парів чистого дьогтю.

Для дезінфекції приміщень, скотарень, вигрібних ям, предметів догляду за тваринами і стійл застосовують дьоготь в 5-10% -их сірчано-дігтярних (лужних) розчинах. Для знезараження кінської збруї, як правило, використовують чистий дьоготь.

Протипоказання

Застосування засобів на основі дьогтю протипоказано при екземі в стадії загострення, при порушенні функції нирок.

Застереження

При застосуванні дьогтю всередину або зовнішньо в значних кількостях може наступити отруєння, що виявляється переважно запаленням нирок і явищами паралічу центральної нервової системи. Сеча при цьому як при отруєнні фенолом і іншими подібними речовинами, забарвлюється в темний колір.

Форма випуску

ПЕТ-пляшки, флакони з полімерних матеріалів по 100 мл, 200 мл, 250 мл, 300 мл, 330 мл, 500 мл, 1 л та поліетиленові каністри по 5 л і 10 л.

 

Зберігання

У герметично закритій тарі в прохолодному місці. При тривалому зберіганні можливе незначне розшарування, в цьому випадку рекомендується перемішати мазь стерильною скляною паличкою. Термін придатності не обмежений.

животные.png
ДЬОГОТЬ БЕРЕЗОВИЙ
власне виробництво.png

 БАЙОФЛАЙ ПУР-ОН

байофлай-768x576.png

Захист великої рогатої худоби від інвазії мух, кровосисних комах

Склад 100 мл препарату містять діючу речовину цифлутрин – 1г.Застосування Захист великої рогатої худоби від інвазії мух, кровосисних комах (Haematobia irritans, H. stimulans, Musca autumnalis, Hydrotaea spp., Haematopota spp.) у пасовищний період.ДозуванняПрепарат за допомогою дозуючого пристрою наносять на шкіру тварини вздовж хребта у дозі 10 мл на 500 кг маси тіла, що еквівалентно 0,2 мг цифлутрину/кг маси тіла.Обробку тварин проводять у пасовищний період один раз у 4- 6 тижнів, залежно від чисельності комах.
Обробку дійних корів проводять після доїння.

 

Протипоказання

Не обробляти телят!

Не наносити препарат на ушкоджену шкіру!

Не застосовувати при відомій резистентності комах до піретроїдів!

 

Форма випуску

Пластикові флакони по 500 мл.

животные.png
БАЙОФЛАЙ ПУР-ОН

АГИТА (AGITA) 

Агіта.png

Високоефективний препарат в гранулах який застосовується для боротьби з мухами (в т. Ч. Кровосисних — жигалок), для обробки стін, віконних і дверних прорізів, косяків, огорожі. Також препарат використовують для знищення тарганів і бліх, комарів, ос, клопів, мурах, постільних клопів, та ін.

 

Склад і форма випуску: Інсектицидна засіб агіт містить в якості діючих речовин тіаметоксам в кількості 10% і Z-9-трикозен (статевий феромон мух) в кількості 0,05%, а також лактозу і цукор. Являє собою водорозчинний дрібногранульований порошок бежевого кольору, без запаху. Після розчинення у воді утворює суспензію молочно-бежевого кольору. Розфасовують по 400 г в пластмасові банки місткістю 900 мл.

Фармакологічні властивості: Тіаметоксам, що входить до складу препарату агіт, відноситься до групи неонікотиноїдів. Тіаметоксам володіє контактним і кишковим інсектицидною дію відносно мух, бліх і тарганів. Тіаметоксам блокує нікотин-ацетилхолінових рецептори постсинаптичних мембран нервових клітин, що призводить до загибелі комах. Препарат активний відносно комах, резистентних до фосфорорганічних інсектицидів, піретроїдів і карбонат. Трикозен, статевої феромон мух, приваблює комах до місць нанесення препарату. Дія агіт 10 WG починається через 3 — 5 хвилин після контакту комах з препаратом. За ступенем впливу на організм теплокровних тварин агіт 10 WG відноситься до малонебезпечних речовин, в рекомендованих концентраціях не володіє местнораздражающим і сенсибілізуючої дії. Препарат токсичний для риб і бджіл.

Показання: Для знищення мух на об’єктах різного типу. Препарат можна застосовувати також для боротьби з тарганами і блохами.

Дози і спосіб застосування: Інсектицидна засіб агіт 10 WG застосовують у вигляді розчину шляхом нанесення мазків або розпиленням на поверхню. Гранули розчиняють в трохи теплій воді згідно розташованої нижче схемою і описом кожного способу окремо. Розчин препарату повинен бути використаний відразу ж після його приготування, або протягом одного дня. Перед застосуванням розчину його слід дуже ретельно розмішати. Якщо процес обробки був припинений більш ніж на 30 хвилин, розчин агіт 10 WG слід повторно перемішати. Приготований робочий розчин наносять в місцях бажаних комахами (теплі сонячні стіни приміщення, віконні рами, підвіконня, двері, опори, частини огорож, труби, молокопроводи та інші поверхні). На час проведення обробки слід вивести з приміщення тварин. Нанесення мазків на поверхню. Для приготування робочого розчину в окремій ємності розчиняють 400 г гранул агіт 10 WG в 320 мл води і ретельно розмішують для отримання однорідної суспензії. Приготованого робочого розчину достатньо для обробки приміщень з площею підлоги 160 м2. Розчин наносять пензлем на поверхню смужками розміром 10х30 см. Слід наносити не менше 30 смужок для обробки приміщень з площею підлоги 160 м2. При відсутності зручних поверхонь для нанесення розчину, при наявності дерев’яних, оштукатурених і побілених поверхонь або внаслідок небажаність нанесення кошти безпосередньо на стіни і предмети інтер’єру розчин наносять на смужки картону або поліетиленової стрічки і прикріплюють їх до стін або підвішують до стелі. Термін инсектицидного действіяАгіти 10 WG при нанесенні мазків препарату на поверхню становить 6 — 8 тижнів. Розпилення на поверхню. Для приготування робочого розчину в ємності апарату для обприскування розчиняють 400 г гранулАгіти 10 WG в 3,2 л води і ретельно розмішують для отримання однорідної суспензії. Приготованого робочого розчину достатньо для обробки приміщень з площею підлоги 80 м2. Безпосередньому обприскування слід піддати близько 30% поверхні стін і стелі. У свинарниках слід обприскувати поверхню стін на висоті більше 1,5 м від поверхні підлоги, а на фермах для великої рогатої худоби — на висоті понад 2 м від підлоги. Приміщення можна використовувати знову після висихання обприскати поверхонь. Термін инсектицидного дії агіт 10 WG при розпилюванні препарату на поверхню становить 4 — 6 тижнів. Повторні обробки проводять по ентомологічним показаннями: при скупченні мух або постійному заліт їх в приміщення.

Побічні дії: При правильному використанні і дозуванні побічні явища, як правило, не спостерігаються.

Протипоказання: Забороняється обробляти поверхні, з якими будуть стикатися продукти харчування або корм, годівниці і поїлки, а також поверхні, з якими можуть контактувати тварини. Препарат не слід наносити на брудні, сильно пористі, або свіжопобіленої поверхні. Не викидати залишки препарату в раковину або каналізацію.

Особливі вказівки: Обробку необхідно проводити в халатах, гумових рукавичках, герметичних захисних окулярах і респіраторах. Не допускати потрапляння препарату на шкіру та слизові оболонки. Під час обробки забороняється приймати їжу, пити.

животные.png
АГИТА (AGITA)

СОДА КАУСТИЧНА

сода-e1524751736483.png

Сода каустична, Каустик, Технічний їдкий натр - призначається для хімічної, нафтохімічної, газової, металургійної, медичної промисловості, а також для виробництва мінеральних добрив та в целюлозно-паперовій галузі.
Сода каустична випускається у двох видах: твердому та рідкому. Тверда гранульована каустична сода являє собою білу тверду панцера масу з розміром лусочок 0,5-2 см. Сода каустична дуже гігроскопічна, добре розчинна у воді, а при з’єднанні її з водою виділяється велика кількість тепла. Рідка каустична сода має вигляд безбарвної або пофарбованої рідини.

животные.png

ІМАГО SG

imago.jpg

РОЗЧИННИЙ ГРАНУЛЬОВАНИЙ ІНСЕКТИЦИД ДЛЯ КОНТРОЛЮ ЧИСЕЛЬНОСТІ ДОРОСЛИХ ОСОБИН МУХ. ОБРОБКА ТВАРИННИЦЬКИХ ПРИМІЩЕНЬ.

1 кг препарату містить діючу речовину:
ацетаміприд - 100 г.Допоміжні речовини: мускулур (статевий феромон Z-9-трикозен), натрію цитрат, денатоніум бензоат, цукор.

 

Переваги:
IMAGO SG має потрійний приваблюючий ефект завдяки поєднанню двох натуральних харчових атрактантів (цукру і лактози) і статевого феромону (Z-9-Трікозен). Він приваблює як чоловічі, так і жіночі особини до оброблених препаратом областей. Препарат кишково-контактної дії забезпечує необхідну летальну дозу для знищення дорослих особин мух.

- РОЗЧИННІ ГРАНУЛИ ДЛЯ КОНТРОЛЮ ПОПУЛЯЦІЇ ДОРОСЛИХ МУХ У ТВАРИННИЦЬКИХ ГОСПОДАРСТВАХ

- МІСТИТЬ СТАТЕВИЙ АТРАКТАНТ Z-9-ТРІКОЗЕН

- ЗНИЩУЄ КІМНАТНИХ МУХ КИШКОВО-КОНТАКТНИМ МЕТОДОМ

- БЕЗ ЗАПАХУ, ПРОСТИЙ У ВИКОРИСТАННІ

- ТРИВАЛІСТЬ ДІЇ: ДО 3 МІСЯЦІВ

Дози та інструкції:
Спосіб застосування і дози:


Для обробки 100 м2 поверхні підлоги:

- За допомогою щіточки:

250 г продукту, розведеного в 160 мл води

- Шляхом розпилення:

250 г продукту, розведеного в 2 л води

Інструкція з використання:

Для обробки будівлі площею 100 м2:

-За допомогою щіточки:

Нанесіть підготовлений розчин щіткою або валиком на ділянки (10x30 см), розташовані в зонах скупчення та частого перебування мух (бажано на світлу поверхню).

-Шляхом розпилення:

Нанесіть підготовлений розчин за допомогою розпилювача низького тиску на місця регулярного скупчення мух із розрахунку на 1/3 загальної площі поверхні підлоги (тобто обробка 33 м2 для приміщення площею 100 м2). Обробляти лише поверхню поза зоною контакта працівників і тварин (верхня частина стін).

Захищати від прямих сонячних променів, води і опадів.

Використовується для сільськогосподарського обладнання, транспорту і приміщень, що знаходяться в контакті з упакованим кормом рослинного або тваринного походження. Використовується для обробки місць перебування тварин в різних тваринницьких господарствах (ВРХ, свині, вівці, кози, птиця, кролики, коні ...), обладнання і транспорту. Уникати забруднення джерел зрошувальної і питної води та водоймищ при очищенні обладнання або видаленні відходів.

- Початок біоцидного ефекту:
через кілька годин після застосування.

- Залишковий ефект:
захист до 3 місяців.

- Частота застосування:
використовувати препарат раз в 1-3 місяці в залежності від рівня зараження.

- Інструкції з очистки:
 

- Початок біоцидного ефекту:
Не очищати оброблені поверхні; для припинення біоцидного ефекту очистка проводиться за допомогою миючого засобу і теплої води.

- Період використання:
з квітня по жовтень.

 

Зберігання:
Зберігати в оригінальній упаковці і добре вентильованому приміщенні за температури від 5°С до 35°С. Зберігати подалі від продуктів харчування та кормів. Термін придатності після першого відкриття - 3 роки. Термін придатності робочого розчину - 3 місяці.

Спеціальні застереження:
Не застосовувати в присутності тварин і птиці.

животные.png
ІМАГО SG
bottom of page