top of page
fb_buner.jpg

КОМПЛЕКСНЕ ВЕТЕРИНАРНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

АДСОРБЕНТИ

власне виробництво.png

Доктор Сорбі

Сорбційний комплекс — кормова добавка для домашніх тварин

Опис

Дрібнодисперсний порошок сірого кольору.

Склад
Комплекс мінеральних та мікробіологічних адсорбентів.

Фармакологічні властивості

Адсорбує з кишечника і крові токсичні речовини, продукти незакінченого метаболізму, мікотоксини, радіонукліди, гази. Припиняє токсикози, відновлює функцію кишечника, печінки, нирок, нормалізує кислотно-лужну рівновагу, показники крові і сечі. Не викликає блювотного рефлексу. Не утворює піни. Не розчинний у воді.

Застосування

Для лікування собак, котів, кроликів, морських свинок, хом’яків, декоративних пацюків і мишей, голубів, папуг і канарок при гострих і хронічних отруєннях екзогенного і ендогенного походження, хімічної, мікробної, метаболічної природи як антитоксичний, сорбуючий засіб. При розладах травлення з явищами проносу, як антипроносний засіб.  При здутті, ентеритах і ентероколітах, як обволікаючий і спазмолітичний, зв’язуючий кишкові гази засіб. Для лікування і регенерації пошкоджених клітин кишечника, печінки за рахунок сорбції і виведення токсинів. Для підвищення імунного захисту тварин завдяки очищенню організму від токсичних речовин які пригнічують імунітет. Для лікування вторинних захворювань (екземи, дерматити, алергії) викликаних токсичними сполуками і метаболітами.

Дозування

Внутрішньо. Доза для собак, котів, кроликів, морських свинок, хом’яків, декоративних пацюків і мишей, голубів, папуг і канарок 0,25г порошку на 1 кг маси тіла. (1 чайна ложка без верху містить 5 г порошку). Відповідну дозу розмішати з водою (10мл води на 1 г порошку) і вводити до ротової порожнини разом з осадом один раз на добу. При гострих випадках повторювати 3 рази на добу. Курс лікування 10 діб. Для профілактики можна задавати ретельно перемішавши з вологим кормом у дозі 0,25 г порошку на 1 кг маси тіла протягом 5 діб один раз на місяць, з інтервалом не менше 14 діб.

Протипоказання

Не застосовувати при запорах, при хімостазі, механічній непрохідності кишечника (особливо у котів, при наявності волосяних комків у кишечнику).

Застереження

Не рекомендується давати інші ліки протягом 2-х годин до і після прийому «Др.Сорбі». При появі запору застосування препарату слід припинити і про доцільність подальшого застосування препарату проконсультуватись з ветлікарем.

Форма випуску

Пластиковый контейнер 80, 150, 225, 500, 1 кг

Зберігання

У сухому, приміщенні при температурі від 20С до 250С.

Термін придатності  18 місяців.

Для застосування у ветеринарній медицині!

животные.png
сорби.png
Доктор Сорбі

АДСОРБЕНТИ

bottom of page