top of page
fb_buner.jpg

КОМПЛЕКСНЕ ВЕТЕРИНАРНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

ДЕЗІНФІКТАНТИ

СТАЛОСАН

Stalosan-The-Dry-Disinfectant.jpg

Дезінфікуючий засіб у формі порошку червоно-коричневого кольору.

Застосування

Сталосан Ф застосовують для профілактичної сухої дезинфекції приміщень для утримання великої рогатої худоби, свиней, коней і сільськогосподарської птиці.
Профілактичну дезінфекцію препаратом проводять методом посипання поверхні підлоги тваринницьких і птахівничих приміщень, як у відсутності, так і в присутності тварин і птиці, вручну, або за допомогою спеціального обладнання,
шляхом розпилення, для забезпечення рівномірного розподілу коштів.
Спочатку, без присутності тварин і птиці, обробку чистих приміщень препаратом проводять з нормою витрати 50,0 г / м2 поверхні підлоги — 3 дні поспіль, потім в присутності тварин і птиці один раз в тиждень з нормою витрати 50,0 г / м2. В разі
небезпеки виникнення інфекції, а також при підвищеній концентрації аміаку і сірководню в приміщенні препарат застосовують 2-3 рази на тиждень з нормою витрати 50,0 г / м & a

Переваги
Препарат має широкий спектр дії, знижує мікробну забрудненість тваринницьких приміщень патогенними бактеріями (Actinobacillus, Salmonella enteritidis, Salmonella typhimurium DT 104, Salmonella typhimurium, Salmonella dublin, Pseudomonas paucimobilis, Pseudomonas aeroginosa, Proteus spp., Serratia marcescens, Staphyloccus spp., Streptococcus spp. , Clostridium tyrobutyricum, Coliforme bakterier, E.coli spp., Clostridium perfringens, Bacillus subtilis, Haemophilus spp., Micrococcus varians, Pseudomonas fluorescent, Fusobacterium necrophorum, Enterobacter agglomerans, Enterobacter cloacal, Aerococcus, Pasteurella multocida), вірусами, яйцями гельмінтів, згубно впливає на личинок мух.
Сталосан Ф володіє адсорбуючі властивості, за рахунок чого знижує вміст аміаку і сірководню в приміщеннях для утримання тварин та птиці.

животные.png
СТАЛОСАН

ХЛОРНЕ ВАПНО

хлорне вапно.png

До складу цього препарату входить: кальцію гіпохлорид Са(Сl0) кальцію хлорид СаСl, i кальцію гідрат окису Са(ОН) .


Властивocтi: сірувато-білий гігроскопічний порошок з різким запахом хлору, частково розчинний у воді містить 22-32% активного хлору. Під впливом повітря, світла i вологи розкладається з 
виділенням чистого хлору. Цей процес прискорюється при наявності органічних речовин. Тому перед використанням слід уточнювати концентрацію хлору у хлорному вапні.

Дія: антимікробна, дезодоруюча, дегазуюча іприт, яка грунтується на окисленню і хлоруванні мікроорганізмів.

Бактерицидна дія хлорного вапна проявляється майже до усіх вегетативних i спорових форм мікробів. Стафілококи не витримують дії 0,1%-ного розчину хлорного вапна протягом 5 хв. А спори сибірки гинуть у 4%-ному розчині за 3 хв. У 1-2%-ному розчині гинуть майже yci вегетативні форми мікробів максимум за 10 хв. Надлишок у середовищі органічних речовин дещо знижує інтенсивність антимікробної дії.

При потраплянні на вологу шкіру i слизові оболонки хлорне вапно поступово розпадається з виділенням атомарного кисню, який викликає подразнення, запалення i утворення виразок (особливо чутлива шкіра коней у ділянці путового суглоба).

Показання i способи застосування: для дезінфекції 
тваринницьких приміщень, скотних дворів, гною у формі 2-2,5%-ного розчину (8 кг хлорного вапна на 98 л води), приготовленого у дерев’яній або пластиковій діжці i відстояного протягом доби.

Для підвищення антимікробної активності розчину до нього можна додавати 10%-ний розчин натрію хлориду. Такий розчин хлорного вапна застосовують для дезінфекції при бешисі, паратифі, чумі, 
хвороба Ауєскі, колібактеріозі свиней, ящурі, пастерельозі, лістеріозі, 
паратифі телят, чумі, респіраторному мікоплазмозі, інфекційному ларинготрахеїті (2%-ний розчин); бруцельозі великої рогатої худоби; миті коней, контагіозній плев-
ропневмонії (4%-ний розчин), туберкульозі i паратуберкульозі (5%ний розчин); 2,5%-ний розчин при хворобах кролів. Препарат застосовують також для знезаражування яєць перед закладанням в Інкубатор (в 1,2-1,5%-ному розчині протягом 3 хв); молочного посуду i апаратури (2,5%-ний розчин), питної води (6-12 г на 1 м3 
води); стоків (25 г на 20 л); заповнення дезбар’єpiв (3%-ний розчин).

Для протипаразитарної обробки риб у зимувальних комплексах використовують розчин, у якому находиться 1-2 мг/л активного хлору. При цьому припиняють проточність на 30-40 хв із ввімкненням системи аерації води.

Розчин хлорного вапна використовують з лікувальною і профілактичною метою проти хілодонел, костій, триходин, апіозом, гіродактилюсів, іхтіофтириусів i дактилогірусів молоді риб. Такій обробці підлягають цьоголітки масою 20-26 г та річняки коропа, гібриди коропа та сазана безпосередньо у басейнах зимувальних комплексів при температурі води 1-70С.

Рідина Дакена — Solutio Dakeni. Це розчин 20 г хлорного вапна і 14 г натрію карбонату у 1 л води, який відстоюють 24 год, фільтрують i нейтралізують 4 г борної кислоти.

Застосовують у xipyprii для промивання ран, виразок. Розчин діє як слабкий подразник, а також антимікробно.

Форма випуску: у герметичних пакетах із плівки металізованої по 500 і 1000г

3берігання: в сухому, прохолодному, захищеному від світла 
місці, окремо від металевих виробів i кормів.

животные.png
ХЛОРНЕ ВАПНО
власне виробництво.png

СОДА КАЛЬЦИНОВАНА

сода кальцинована.png

Кальцинована  сода  являє  собою зневоднений вуглекислий натрій 


Опис

Має вигляд  білого  дрібнокристалічного  порошку, який    добре   розчиняється    у   воді.

Склад

Кальцинована  сода  являє  собою зневоднений вуглекислий натрій (Na2СO3).

Фармакологічна дія

Антимікробна, миюча. Водні розчини кальцинованої соди нанесені на шкіру, знежирюють її, звільняють від забруднень, розм’якшують епідерміс. У   водних    розчинах кальцинована  сода частково розкладається з утворенням їдкого лугу та гідрокарбонату,  які  зумовлюють  мийні   властивості.   Гарячі (55 + — 50С)  розчини  кальцинованої  соди   добре обмилюють жирові забруднення  на  поверхнях та руйнують білки. При зменшенні температури розчинів  до (45 + — 5) градусів  Цельсію їх мийна здатність різко падає.  Розчини кальцинованої соди кородують об’єкти, які виготовлені з алюмінію.

Застосування

У формі 1-6% гарячих розчинів для миття і дезінфекції молокозаводів, м’ясокомбінатів, молочних пунктів, доїльних апаратів, посуду, вагонів і барж. Для кип’ятіння (1-2% розчин, протягом 1-2 годин) халатів, спецодягу. Зовнішньо натрію карбонат у формі 0,5-1% розчину застосовують для очищення шкіри від нашарувань (струпів і т.п.). Рекомендується використовувати  0,5  %  розчини кальцинованої соди температурою (45 + — 50С) для  ручного  миття технологічного  обладнання та інвентарю,  а також (1-2) %  розчини температурою (55 + — 50С) для циркуляційного  миття технологічного обладнання та комунікацій.

Застереження

У нативному вигляді та концентрованих розчинах подразнює шкіру і слизову оболонку очей. Розчини кальцинованої   соди   не   призначені   для    миття обладнання, комунікацій та інвентарю, які виготовлені з алюмінію.

Форма випуску

Пакети з трьохшарової металізованої плівки по 500 і 1000г.

Зберігання

Зберігати в сухому прохолодному, місці при температурі від +5оС до +25оС

Термін придатності

2 роки з дати виготовлення.

животные.png
СОДА КАЛЬЦИНОВАНА

ЕКОЦИД С

екоцид.png

Препарат призначений для дезінфекції:


Загальні відомості

Екоцид С — комплексний дезінфікуючий засіб, що містить в 1 г в якості діючої речовини 500 мг калію пероксімоносульфату, а в якості допоміжних компонентів: поверхнево-активні речовини, органічні кислоти (яблучна, щавлева), неорганічні буферні системи (хлорид натрію, поліфосфат натрію, доцецілбензен сульфат натрію, барвник, ароматизатор із запахом лимона.
Зовнішній вигляд: дрібногранульований порошок рожево-сірого кольору із запахом лимона, добре розчинний у воді.

Біологічні властивості

При взаємодії з натрієм хлоридом і сульфаміновою кислотою калій пероксімоносульфат є сильнодіючим окислювачем. Калій пероксімоносульфат — ефективний біоцид по відношенню до всіх відомих родин вірусів, патогенних для людини і тварин, до грампозитивних бактерій, до деяких видів дріжджів і грибів. Калій пероксімоносульфат викликає окислення мікробних глікопротеїнів, поліпептидів і нуклеїнових кислот. Він вступає в реакцію з сульфгідрильними групами білків, які знаходяться в капсид вірусів. Органічні кислоти в поєднанні з неорганічним буфером створюють кисле середовище і оптимізують біоцидами нуклеїнових активність калію пероксімоносульфата. Таку активність вони виявляють також в присутності жорсткої води, органічних добавок і при низьких температурах. Натрію доцецілбензен сульфонат діє як поверхнево-активна речовина, завдяки чому забезпечується контакт окислювача з патогенами; вступає в реакцію з ліпідами мембрани і викликає денатурацію білків мембрани клітин.

 
Властивості препарату

Збалансована рецептура — провідна в світі серед дезінфікуючих засобів. Активна субстанція: калію пероксімоносульфат, поверхнево-активні речовини, органічні кислоти і неорганічна буферна система.

Універсальний високоактивний дезінфікуючий засіб для безпечного і високоефективного захисту від збудників небезпечних інфекційних хвороб. Дезінфектант широкого спектра віруліцидної, бактерицидної, спорицидної і фунгіцидної дії Безпечний для навколишнього середовища, людей, тварин.

При застосуванні препарату відповідно до інструкції не проявляє корозійної активності, тому може використовуватися на різних матеріалах. Ефективний при низьких температурах, в твердій воді і в присутності органічних забруднень.
 

Застосування препарату

Екоцид застосовується для дезінфекції: всіх поверхонь, яким потрібне безпечне і ефективне знезараження від всіх відомих 18 сімейств патогенних вірусів, грампозитивних і грамнегативних бактерій, спор бактерій, грибів, дріжджів, цвілі.

Препарат застосовується для дезінфекції тваринницьких та птахівничих приміщень, акваріумів, клітин для домашніх тварин; цехів по переробці птиці та яєць, забійних та м’ясопереробних цехів, зернових складів, комбікормових заводів; транспортних засобів, тари, обладнання, поверхонь, приладів, інструментарію; систем подачі питної води, молокопроводу; санкції повітря, питної води; та інших об’єктів, які підлягають ветеринарному нагляду.

— всі види ферм і інші приміщення для тварин

— всі види транспортних засобів

— санітарно-технічне обладнання, тара і інструментарій

— інкубаційні яйця, інкубатори і кімнати виводка

— ветеринарні станції, амбулаторії та лабораторії

— в харчовій і переробній промисловості (приміщення для переробки та зберігання корму, поверхонь і приміщень на ринку, цеху з переробки птиці та яєць, забійні та м’ясопереробні цехи)

— системи молокопроводу, молочне устаткування

— системи водопроводу і стерилізації питної води

— дез килимки, дез бар’єри, взуття, «копитні ванні», дезінфекція рук

Ефективність екоцид С підтверджена сучасними Європейськими стандартами, по дезінфікуючих засобах.
 
Дозування

Робочий розчин екоцид С застосовується методом вологої дезінфекції, аерозольного розпилення, туману, ванни для копит або дез бар’єру.

Для приготування робочого розчину рекомендується використовувати теплу воду, в якій препарат швидше і рівномірно розчиниться.

-заключна дезінфекція приміщення проводиться 1% розчином екоцид С за допомогою розпилювача низького тиску в дозі 300 мл / м2. Експозиція становить від 2 до 3 годин.

-аерозольна дезінфекція (холодна), в приміщеннях вільних від тварин, проводиться 1% розчином екоцид С, за допомогою механічних аерозольних генераторів в дозі 1 л / 100 м3. Експозиція — 30-60 хвилин. Перед введенням тварин і птахів, приміщення провітрюється протягом 30-60 хвилин.

-аерозольна дезінфекція (тепла), в приміщеннях вільних від тварин, проводиться 4% розчином екоцид С, в дозі 1 л / 100м3. Експозиція — 30-60 хвилин. Перед введенням тварин і птахів, приміщення провітрюється протягом 30-60 хвилин. Для створення стійкого туману рекомендується додавати підсилює агент (наприклад: гліцерин) в розрахунку: 40 г екоцид С + 850 мл води + 150 мл гліцерину.

-для дезінфекції робочих поверхонь, обладнання, приладів, тари, інвентарю використовується 0,5% -3% -й розчин екоцид С (в залежності від ступеня забруднення) в дозі 300 мл / м2. Експозиція — від 15 до 60 хвилин. Потім споліскують водою. Дезінфекція рук — 0,5% розчину екоцид С.

-санація повітря, в присутності тварин або птиці, з метою знищення перехресних інфекцій в період спалаху захворювань, проводиться 0,5% розчином екоцид С в дозі 1 л / 100м3. Експозиція становить 30-60 хвилин.

-дезінфекція системи водопостачання, молокопроводу проводиться 0,5% розчином екоцид С. Робочим розчином екоцид С заповнюють резервуар для питної води і систему подачі води. Експозиція 60 хвилин. Через 60 хвилин систему промивають чистою водою.

дезінфекція питної води проводиться 0,1% розчином екоцид С. Для забезпечення постійної дезінфекції питної води, або з метою підкислення води в резервуар додають відповідну кількість екоцид С (1кг препарату на 1000 л води) або відповідну кількість робочого розчину через автоматичний дозатор.

-дезінфекція дез бар’єрів, дез килимків, коліс транспортних засобів, взуття, копитних ванн проводиться 1% розчином екоцид С. Розчин в дез бар’єри і ваннах змінюють кожні 4 дні або в міру забруднення.

-дезінфекція інкубаційних яєць проводиться 1-2% (залежно від ступеня забруднення) розчином екоцид С методом аерозольного розпилення (спрею), туману, вологого обприскування в дозі 1 л / 10м2. Експозиція — 30 хвилин.

-дезінфекція інкубаторів та вихідних шаф проводиться 0,5-1% розчином екоцид С методом розпилення в дозі 300 мл / м2. Експозиція — 30 хвилин.

 

Протипоказання Немає

 

Застереження

Дезінфекція приміщень проводиться при відсутності тварин і птиці. Санація повітря проводиться в присутності тварин і птиці.

 

Попередження

Персонал, який працює з препаратом, повинен дотримуватись основних правил гігієни і безпеки, які прийняті при роботі з ветеринарними препаратами.

 

Зберігання

Зберігати в щільно закритій упаковці при температурі від 0 до 30 С в сухому, недоступному для дітей місці і окремо від вогненебезпечних речовин.

 

Термін придатності: 3 роки. Після першого розкриття упаковки — 28 діб.

животные.png
ЕКОЦИД С

ВІРЕКС

Дезінфектант на основі пероксидів, застосовується для дезінфекції поверхонь, обладнання і водопровідних систем.

— Високоефективний проти вірусів, бактерій і патогенних грибків;
— Схвалений DEFRA для використання при ящурі, везикулярній хворобі свиней, захворюваннях птиці і загальних захворюваннях;
— Безпечний для персоналу;
— Безпечний для навколишнього середовища;
— Не викликає корозію.

Virex застосовується для всіх видів дезінфекції.

животные.png
вырекс-768x814.png
ВІРЕКС
власне виробництво.png

ВІРОЦИД

44163.otymmo.790-1.jpg

Висококонцентроване, полікомпозіційний дезінфікуючий засіб з піноутворюючою формулою віроциду в якості діючих речовин містить четвертинні амонієві основи

СКЛАД

Діетілдіметілхлорід амонію 78 г / л;
Алкілдіметілбензілхлорід амонію 170,6 г / л,
Глутаральдегід 107.25 г / л,
Ізопропанол 150 г / л,
Кедрова олія: 20 г / л.

ФАРМАКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ:

Віроцид володіє широким спектром дії відносно грампозитивних і грамнегативних бактерій (включаючи вегетативні та спорові форми), вірусів, грибів, дріжджів, цвілі і водоростей. Концентрація активних інгредієнтів складає 522 г / л. Інноваційна формула дезинфікуючого препарату, що включає в його склад неіоногенні ПАР, змочуючі і комплексоутворюючі добавки, дозволяє деззасобу працювати у вкрай важких умовах, що передбачають присутність органічних забруднень, ультрафіолетове випромінювання, низькі температури і воду, жорсткість якої становить до 400 ppm (400 мг / л солей кальцію ). Разом з тим, дезінфектант дуже економічний у застосуванні. Характеризується дбайливим ставленням до оброблюваних поверхонь, високою стабільністю та безпекою в застосуванні. Його робочий розчини нейтральні і не агресивні.

ПОКАЗАННЯ:
Віроцид застосовують для проведення профілактичної та вимушеної дезінфекції об’єктів ветеринарно-санітарного нагляду (включаючи тваринницькі, птахівницькі і звірівницькі приміщення), в котрих знаходиться технологічне обладнання, допоміжні об’єкти (включаючи інкубаторії, яйцесклад), санітарно-технічне обладнання, тару і спецодяг; транспортні засоби (включаючи автомобільний, залізничний, водний та авіаційний транспорт, використований для перевезення тварин і птиці, а також сировини і продукції тваринного походження).

ДОЗИ І СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
Дезінфекція тваринницьких і птахівничих приміщень та технологічного обладнання  за відсутності тварин
Перед проведенням дезінфекції слід проводити механічну очистку оброблюваних приміщень, а також знежирення поверхні: після механічного очищення промийте поверхню з використанням миючих засобів і просушіть. Нанесіть 0,25-0,5% розчин віроциду. Витрата робочого розчину 1 л. на 4 м². Експозиція після нанесення 30 хвилин.
При об’ємної дезінфекції приміщення аерозольним методом використовують 20-25% розчин віроциду з розрахунку 1 л. концентрату засобу на 1000 м³.

Дезінфекція в інкубаторіях
Інкубаційне обладнання дезінфікують 0,5% розчином віроциду. Для обробки поверхонь можна використовувати будь-який з найзручніших способів: за допомогою піногенеруючого обладнання, зрошенням, протиранием, обробка спреєм. Середня витрата робочого розчину — 1 л на 4 м².
Для об’ємної дезінфекції приміщень використовують 5% розчин віроциду з розрахунку 20 мл робочого розчину на 1 м³.
Для дезінфекції інкубаційного яйця методом зрошення використовується 0,25% -0,5% розчин віроциду. Обробку поверхні шкаралупи проводять до повного зволоження, уникаючи температурних коливань. Експозиція 20 хвилин.
Інкубаційне яйце також можна обробити в дезінфекційній камері за допомогою генераторів «холодного туману». Використовується 10% розчин віроциду з розрахунку 20 мл / м³.

Заправка дезбар’єрів та дезінфекційних килимків
Використовують 1-3% розчин віроциду. Заміна робочого розчину проводиться у міру забруднення. У холодну пору року, при мінусових температурах повітря рекомендується використовувати антифрізові добавки на основі пропіленгліколю, спиртовмісних добавок (до 40%), кальцію хлориду або кухонної солі (до 10-15%).

Дезінфекція транспортних засобів
На зволожені водою оброблювані поверхні наноситься пінний засіб для чищення. Після 5-ти хвилинної експозиції активну піну змивають водою під середнім тиском. Після мийки методом спрея, зрошення або генерування піни наноситься розчин віроциду з концентрацією 0,25-0,5%. Для миття коліс використовується 1% концентрація (1: 100).

Для дезінфекції у ветеринарних клініках використовується 0,25-0,5% розчин препарату методом спрея, генерування піни або протиранням.
При дезінфекції інструментарію: інструмент замочують у 2% миючому розчині протягом 10 хвилин, обполіскують водою і поміщають в 0,5-1% розчин віроциду так, щоб поверхня була повністю покрита дезрозчином. Експозиція 30 хвилин. Обполіскують інструмент дистильованою водою.
Для санації об’єма приміщення в присутності тварин і птахів рекомендується використовувати механічний аерозольний генератор. Обробку необхідно проводити 0,5% розчином віроциду. Норма витрати — 2-5 мл робочого розчину на 1 м³. Для поліпшення поширення туману в розчин можна вводити гліцерин з розрахунку 5-10% від загального обсягу. Обробку слід проводити при вимкненій вентиляції. У разі неможливого повного відключення вентиляції або створення герметичних умов у приміщенні об’єм робочого розчину може бути збільшений до 25 мл на 1 м³.

ПОБІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ:
Засіб виявляє місцево-подразнюючу дію на шкіру і на слизові оболонки очей і володіє сенсибілізуючою дією.

ПРОТИПОКАЗАННЯ:
Підвищена чутливість до компонентів препарату.

ОСОБЛИВОСТІ ЗАСТОСУВАННЯ:
До роботи з дезинфікуючим засобом не допускаються вагітні та жінки, які годують груддю, особи молодше 18 років і котрі мають протипоказання для роботи з деззасобами. Всі роботи з віроциду і його робочими розчинами необхідно проводити в спецодязі: бавовняному костюмі або халаті, гумових рукавичках, головному уборі, респіраторі і в захисних окулярах. Під час роботи забороняється приймати їжу, пити і курити. При приготуванні робочих розчинів слід уникати пиління і попадання порошку на шкіру, в очі і органи дихання. Після закінчення роботи обличчя і руки слід вимити теплою водою з милом, рот прополоскати водою.

ФОРМА ВИПУСКУ:
Препарат випускають в каністрах по 5 л, 10 л і по 20 л.

ЗБЕРІГАННЯ:
Засіб рекомендується зберігати окремо від лікарських препаратів, у місцях, недоступних дітям.

За умови зберігання в нерозкритій упаковці виробника при температурі від 5 ° С до 35 ° С.

животные.png
ВІРОЦИД

СОДА КАУСТИЧНА

сода-e1524751736483.png

Сода каустична, Каустик, Технічний їдкий натр - призначається для хімічної, нафтохімічної, газової, металургійної, медичної промисловості, а також для виробництва мінеральних добрив та в целюлозно-паперовій галузі.
Сода каустична випускається у двох видах: твердому та рідкому. Тверда гранульована каустична сода являє собою білу тверду панцера масу з розміром лусочок 0,5-2 см. Сода каустична дуже гігроскопічна, добре розчинна у воді, а при з’єднанні її з водою виділяється велика кількість тепла. Рідка каустична сода має вигляд безбарвної або пофарбованої рідини.

животные.png
СОДА КАУСТИЧНА
власне виробництво.png

CТАЛДРЕН

сталдрен.jpg

Вироблений в Данії продукт у вигляді порошку рожевого кольору багатоцільового дії проти:

  • Вогкості і вологи. Має високу гігроскопічність, ідеально підходить для щілинної підлоги.

  • Неприємних запахів, включаючи запахи аміаку і сірководню. Сприяє ефективному очищенню навколишнього тварин середовища.

  • Бактерій, спор цвілевих грибів, личинок мух, кліщів і паразитів. Знижує ризик виникнення інфекцій та рівень захворювань, забезпечуючи здорове поголів'я.

Порошок Staldren® пройшов повне тестувати і перевірку в незалежній всесвітньо визнаної лабораторії. Абсолютно безпечний для навколишнього середовища, тварин і людей - має нейтральний рівень Ph, не містить фосфатів (Не роз'їдає покриття для підлоги та інвентар, що не осушує шкіру тварин, що може викликати тріщини, які дозволяють бактеріям проникати в організм тварини і викликати інфекції та хвороби).

Володіє документально-підтвердженим ефектом боротьби проти:
• грамнегативних і грампозитивних бактерій (включаючи мікобактерії туберкульозу), аспергілус нігер, сальмонели, Е-колі, клібселла, вірусів, грибів роду Кандида, дерматофітів, бруцельозу, збудників особливо небезпечних інфекцій- сибірської виразки, чуми, холери.
• Личинок мух, кліщів та інших комах, різко знижуючи таким чином кількість мух і ін. Комах в приміщенні.
• паразитів, включаючи одноклітинних, таких як кокцидии, гексапіти і гістомонади.

 

Ефективно знижує рівень аміаку і сірководню і нейтралізує запахи цих газів.

  • Тварини, і люди перебуваючи в приміщенні, не відчувають неприємних запахів. Знижується ризик пошкодження газами аміаку і сірководню слизової оболонки, що запобігає зниженню опірності організму тварини до інфекцій.

Постійне використання порошку  Staldren® забезпечить Вам кращі економічні результати, сприятливу і суху навколишнє середовище, належні санітарні умови, відмінно захистить від запаху і знищить комах і паразитів - на благо як тваринам, так і людям.

  • Порошок Staldren® простий в застосуванні, його можна розподіляти як в ручну, так і за допомогою розпилювача.

  • Поставляється в практичній зручній упаковці - пластикових мішках по 25 кг.

  • Не потребує особливих умов зберігання. Чи не злежується під час зберігання.

  • Має колірну індикацію: дія порошку і його властивості зберігаються до тих пір, поки зберігається оригінальний рожевий колір порошку.

  • Застосовується для всіх видів сільськогосподарських тварин і є незамінним засобом для професійного тваринництва.

животные.png
CТАЛДРЕН
bottom of page