top of page
fb_buner.jpg

КОМПЛЕКСНЕ ВЕТЕРИНАРНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

КОКЦИДІОСТАТИКИ

БАЙКОКС 5%

байкос.png

Для профілактики і лікування кокцидіозу поросят.


Склад

В 1 мл препарату міститься 50 мг тольтразурилу.

Показання

Для профілактики і лікування кокцидіозу поросят.

Спосіб застосування

Одноразово, орально за допомогою дозатора, на 3-6 день життя. Збовтати перед застосуванням. Байкокс  5% ідеально підходить як для профілактичних, так і для лікувальних програм в господарстві, але економічний ефект профілактичних програм значно вищий.

Дозування

1 мл препарату на 2,5 кг тварини, що відповідає 20 мг тольтразурилу на 1 кг живої ваги.

Період виведення

Через 77 днів після застосування препарату тканини придатні до вживання в харчових цілях.

Упаковка

Флакони по 250 мл з дозатором на 1 мл.

Фармакологічні властивості

Кокцідіоцід. Тольтразурил є похідним тріазинону і діє проти кокцидий виду Isospora. Ефективний проти всіх стадій розвитку кокцидий. Діє на паразитів шляхом руйнування оболонки, таким чином дія кокцидіоцидна.

Показання до застосування

Для профілактики клінічних симптомів кокцидіозу у новонароджених поросят в господарствах, де раніше був діагностований кокцидіоз, викликаний в основному Isospora suis.

Проблема кокцидіозу: виробники продукції тваринництва часто несуть значні економічні втрати (падіж, збільшення витрат корму на одиницю продукції) навіть не підозрюючи, що причиною цього є різноманітні найпростіші, які вражають життєво важливі органи тварини і викликають загальну інтоксикацію організму.

Одним з таких захворювань є кокцидіоз. У свиней збудником кокцідіозу частіше є Isospora suis. Цей паразит має складний шлях розвитку, який проходить і в зовнішньому середовищі, і в кишечнику тварини (а саме в ентероцитах). Важливим є те, що Isospora suis відкриває шлях для вторинних бактеріальних і вірусних інфекцій, які в подальшому діагностуються і вважаються причиною діареї. Проводиться комплекс лікувальних заходів проти цих (вторинних) захворювань, але безуспішно.

Клінічна картина кокцидиоза: у поросят-сисунів проноси, або фекалії пастоподібної консистенції білуватого або кремового кольору. Спостерігається нерівномірність розвитку поросят — хворі тварини при відлученні важать приблизно на 1 кг менше здорових. Найчастіше кокцидіоз перебігає в хронічній формі, при якій відсутні яскраво виражені клінічні симптоми.

Джерелом зараження кокцидіями є інвазовані супоросні і підсисні свиноматки, а також зовнішнє середовище, заражене ооцистами. Чим вище інтенсивність інвазії у свиноматки, тим вище вона і у поросят-сисунів даного гнізда.

Ооцисти знаходять у фекаліях вже на 7-8 день після зараження. Масове розмноження ендогенних стадій еймерій і ізоспор в кишечнику поросят призводить до катарального або геморагічного запалення його слизової оболонки.

Застосування Байкокса 5% в профілактичній програмі дозволяє максимально швидко досягти забійних кондицій. Більш того, при цьому спостерігаються оптимальні показники конверсії корму та продуктивності. Підтримка максимального щоденного приросту також забезпечує і однорідність розвитку, що підвищує рентабельність свинарського підприємства.

животные.png
БАЙКОКС 5%

СОЛІКОКС

solikoks (1).jpg

Оральний розчин
Кокцидіостатик широкого спектру дії
Містить діклазуріл - новий високоефективний кокцидіостатик з групи бензенацетонітрілов
Солікокс діє на всі види кокцидій у птахів, свиней, кролів, великої та дрібної рогатої худоби.
Його протівококцідіозная активність вище, ніж у будь-якого іншого сучасного кокцидіостатик.
Солікокс - малотоксичний препарат. Багаторазове передозування не призводить до отруєння.
Солікокс поєднується з будь-якими іншими ветеринарними препаратами. Його можна застосовувати в умовах підвищеної температури і вологості, в умовах теплового стресу.

Інструкція по застосуванню препарату Солікокс ™

Опис.
В’язкий розчин.
Склад.
В 1 мл препарату «Солікокс» міститься 2,5 мг діклазуріла, залишок - формотворчих та допоміжні речовини.
Фармакологічні властивості.
Діклазуріл, який входить до складу препарату «Солікокс», відноситься до малотоксичних речовин. Він діє на всі види кокцидій у птахів (Eimeria acervulina, Е. brunetti, Е. maxima, Е. mitis, Е. necatris, Е. tenella, E. adenoeides, Е. gallopavonis, Е.meleagrimitis і ін.) Кролів (E . flavescens, E. іntestіnalіs, E. magna, E. perforans, E. stіedaі і ін.), великої та дрібної рогатої худоби, свиней (Іsospora suіs). Найбільш чутливі до препарату нестатеві стадії ендогенного циклу развітіякокцідій. Діклазуріл не викликає негативних наслідків навіть при перевищенні рекомендованих доз в 25-50 разів. Препарат не має мутагенну, канцерогенну і тератогенну діями, його можна застосовувати з будь-якими кормовими добавками, антибіотиками, кокцидіостатиками. Препарат термостабільний, ефективний в дуже маленьких дозах, не накопичується в органах і тканинах тварин. Його можна задавати тваринам аж до забою, що забезпечує захист від кокцидіозів протягом усього періоду утримання.
Застосування.
Лікування кокцидіозів у птиці, кролів, телят, ягнят, козенят, свиней.
Дозування.
- Птах: 2 мл на 1 л питної води протягом 2 діб. Солікокс задають в нерастворенном вигляді через медікатор, або розчиняють водою в співвідношенні не менше 10 л води на 1 л Солікокса;
- Кролі, телята, ягнята, козенята: 0,4 мл на 1 кг маси тіла на добу з питною водою протягом 2 діб, що відповідає 1 мг діючої речовини на 1 кг маси тіла на добу. Солікокс задають в нерастворенном вигляді або розчиняють водою в співвідношенні не менше 10 л води на 1 л Солікокса;
- Поросята: 2 мл на 1 кг маси тіла безпосередньо через рот одноразово.
Протипоказання.
Індивідуальна непереносимість.
Застереження.
Препарат з водою необхідно ставити не менше 12 годин на добу.
Період очікування (каренції).
П’ять діб.
Зберігання.
Препарат Солікокс зберігають у транспортній тарі в критих складських приміщеннях в темному, сухому місці при температурі від +5 до + 25 ° С. Термін придатності - 2 роки.

Упаковка: флакон 10 мл

Одиниця відпустки товару: 1 флакон 10 мл

животные.png
​СОЛІКОКС

АМПРОЛ 12%

Ампрол 12%.jpg

Ампрол 12 % розчин має широкий спектр антикокцидійної дії.


Склад

100 мл препарату містить діючу речовину:

ампроліум гідрохлорид — 12,0 г;

(що еквівалентно 10,6 г ампроліуму)

допоміжні речовини: сорбінова кислота, очищена вода.

1 мг ампроліуму гідрохлориду відповідає 0,8843 мг ампроліуму.

Фармакологічні властивості

Антикокцидійна дія ампроліуму гідрохлориду, діючої речовини препарату, зумовлена схожістю його хімічної структури до тиміну, необхідного для життєдіяльності кокцидій. Ампроліум гідрохлорид пригнічує розвиток кокцидій на стадії шизогонії першої та другої генерації, активний щодо еймерій виду: Е necatrix, Е. tenella, менш активний до Е. acervulina.

При оральному застосуванні ампроліум швидко всмоктується i розповсюджується у тканинах (протягом 1-4 години), швидко виводиться з організму в основному з послідом птиці, і у незначній кількості через нирки.

Застосування

Профілактика та лікування свійської птиці (кури-несучки, бройлери, ремонтний молодняк птиці, індики) при ураженні кокцидіозом, який спричинений еймеріями: Е. tenella, Е. necatrix, Е.Meleagrimitis, чутливими до ампроліуму.

Дозування

Препарат випоюють з питною водою.

Мета застосування    Дозування    Вміст діючої
речовини (ампроліуму) 

Тривалість застосування
Основне лікування
(при помірному ступені    50 мл препарату/ 50 л питної води    120 ppm    впродовж 5-7 діб  захворювання)               
Основные лікування               
( при значному ступені
захворювання)    50 мл препарату/
25 л питної води    240 ppm    впродовж 5-7 діб
Підтримуюче лікування               
(після проведення основного    50 мл препарату/ 100    60 ppm    впродовж 1-2 лікування для попередження    л питної води         тижнів
реінфекції)    впродовж

Профілактика    50 мл препарату/
100 л питної води    60 ppm    періоду ризику
зараження
У період лікування птиці випоюється лише лікувальний розчин замість питної води.

Протипоказання. Не застосовувати одночасно з іншими ветеринарними препаратами.

Застереження

При застосуванні у рекомендованих дозах Ампрол 12% розчин є безпечний.

Лікувальний розчин має бути єдиним джерелом для випоювання свійської птиці протягом періоду лікування.

При випадковому попаданні препарату в очі необхідно відразу промити їх проточною водою.

Після роботи з препаратом необхідно вимити руки з милом.

Під час роботи з препаратом забороняється палити, приймати їжу та пити.

Форма випуску

Поліпропіленові контейнери по 1, 10мл, 50мл, 100мл, 1, 5 та 10 л з герметичною кришкою.

животные.png
АМПРОЛ 12%

ЗУРІТОЛ 2.5%

зурітол-1.png

Зурітол (толтлазуріл) 2,5% розчин для орального застосування з питною водою (1 л)


 

Фармакологічна дія:

Толтразурилу -, це синтетична речовина, яка відноситься до групи тріазінтріона з високим ступенем безпеки. На відміну від інших кокцидіостатиків толтразурилу має кокцидіоцидна дію на всі внутрішньоклітинні стадії розвитку кокцидій. Ефективний проти всіх видів кокцидий і всіх резистентних штамів. Толікокс чи не порушує освіту імунітету проти кокцидіозу, добре переноситься навіть після 10-кратного перевищення дози, сумісний з кормовими добавками, вітамінами і лікарськими препаратами для птиці.

дозування:

Розчин застосовують птиці при досягненні критичного рівня кокцидій у підстилці (понад 10 тис / гр.) Або при появі клінічних ознак захворювання. Препарат застосовують з питною водою в дозах 25 мг (1 мл / 1 л питної води) протягом періоду лікування (48 годин) або 75 мг (3 мл / 1 л питної води) протягом 8 годин в день.

Протипоказання:

Не застосовувати курям-несучкам.

Побічна дія:
При застосуванні препарату в рекомендованих дозах побічні дії не спостерігалися.

застереження:
Препарат не призначають у субтерапевтических дозах і тваринам з підвищеною чутливістю до компонентів препарату.

зберігання:
У заводській упаковці в сухому, темному місці при температурі від +5 до + 30 °, С. Термін придатності -, 2 роки. Термін придатності після розчинення -, 24 години.

упаковка:
Флакон 1 л.

Виробник:
Laboratorios Calier S.A. Іспанія.

животные.png
​ЗУРІТОЛ 2.5%
bottom of page