top of page
fb_buner.jpg

КОМПЛЕКСНЕ ВЕТЕРИНАРНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

АНТИГЕЛЬМІНТИКИ

ГІДРОЛЕВ

Гідролев_pack_3D.png

Дрібнодисперсний, гігроскопічний порошок білого кольору, легко розчинний у воді

Склад
1 г порошку містить діючу речовину:
левомізолу гідрохлорид — 80 мг, аскорбінову кислоту, глюкозу фармацевтичну

Фармакологічні властивості
АТСvet QP52A, протитрематодні, протинематодні і протицестодні ветеринарні препарати АТСvet QP52AЕ01. Діюча речовина левомізолу гідрохлорид – антигельмінтний препарат із групи тетраімідазолів. Паралізує гельмінтів, викликаючи деполяризацію їх м’язів, крім того, пригнічує фумарат-редуктазу, порушуючи біоенергетичні процеси гельмінтів. Левамізол має також імуномодулюючу дію, нормалізує клітинний імунітет. Механізм імуномодулюючої дії остаточно не з’ясований, вважають, що він пов’язаний із стимулюючим впливом на макрофаги і T- лімфоцити.

Аскорбінова кислота – за рахунок активації дихальних ферментів в печінці посилює її детоксикаційну і білковоутворювальну функції, підвищує синтез протромбіну. Покращує жовчовиділення, відновлює секреторну функцію підшлункової і  щитовидної залоз. Регулює імунологічні реакції (активує синтез антитіл, С3-компонента комплементу, інтерферону), сприяє фагоцитозу, підвищує опірність організму інфекціям. Проявляє протизапальну і протиалергічну дію. Гальмує вивільнення і прискорює деградацію гістаміну, пригнічує утворення ПГ і інших медіаторів запалення і анафілаксії. Знижує потребу у вітамінах В1, В2, А, Е, фолієвій кислоті, пантотеновій кислоті.

Глюкоза завдяки участі в різних процесах обміну речовин, є джерелом цінної легкозасвоюваної поживної речовини. При метаболізмі глюкози в тканинах виділяється значна кількість енергії, необхідної для життєдіяльності організму, покращує обмін речовин; підвищує скоротність міокарду; покращує антитоксичну функцію печінки, розширює судини, збільшує діурез.

Гідролев це комбінований препарат з яскраво вираженою антигельмінтною, імуностимулюючою дією і завдяки аскорбіновій кислоті і глюкозі з помірною токсичністю.

Застосування
Лікування та профілактика шлунково-кишкових і легеневих гельмінтозних захворювань, викликаних збудниками:

велика рогата худоба, вівці, кози:
Haemonchus spp., Ostertagia spp., Trichostrongylus spp., Cooperia spp., Nematodirus spp., Oesophagostomum spp., Bunostomum spp., Trichurus spp., strongyloides spp., Dictyocaulus spp.;

свині:
Ascaris spp., Oesophagostomum spp., Trichuris spp., Strongyloides spp., Hystrongylus spp., Metastrongylus spp.;

птиця (кури, гуси, індики, голуби):
Ascaridia galli, Heterakis gallinarum, Capillaria spp., Trichostrongylus spp.

кролики:
Passalurus spp., Protostrongylus spp., Trichocephalus spp., Trichuridae spp.

Дозування
Велика рогата худоба, вівці, свині — одноразово, орально з водою чи кормом 1 г на 10 кг маси тіла.
Птиця – орально з водою 4 г на 1 л води одноразово, або по 1г на 1 літр води протягом 4 діб. Голубам – 1 г препарату на 200 мл води. Протягом обробки птиці, інших джерел води не повинно бути.

Кролики – орально з водою 1 г на 1 л води протягом 3-х діб.

Протипоказання

Не застосовувати самкам в останній третині вагітності, курям-несучкам, яйця  яких використовуються в їжу людям, та виснаженим тваринам.

Не застосовувати разом з фосфорорганічними препаратами, та з пірантелом, морантелом, неостігміном.

 
Застереження

Каренція — м’ясо 7 діб, молоко і яйця 3 доби. У випадку забою раніше встановленого терміну, м’ясо використовують для годівлі м’ясоїдних тварин або для виготовлення м’ясо-кісткового борошна, а молоко випоюють непродуктивним тваринам.

Форма випуску 
Пакети з плівки металізованої, пластикові контейнери по 1 г, 4г, 12г, 50 г, 100 г, 500 г, 1000 г.

Зберігання

У сухому темному місці при температурі від +5°С до +25°С.

Термін придатності – 3 роки.

животные.png
ГІДРОЛЕВ
власне виробництво.png

АЛЬБЕНДАЗОЛ 10% ПОРОШОК

альбендазол-порошок.jpg

Альбендазол 10% порошок — антигельминтное засіб широкого спектра дії.

Ефективний проти круглих гельмінтів: нематод і плоских: цестод, трематод, а також знищує яйця гельмінтів і їх статевонезрілі форми.

Склад і форма випуску: препарат містить 10% альбендазола і допоміжні компоненти. Являє собою порошок від білого до жовтуватого кольору. Розфасований по 10 г у поліетиленових пакетах.

Фармакологічні властивості:
Антигельминтное засіб, має активністю також відносно патогенних найпростіших. Діє на кишкові та тканинні форми паразитів, активний відносно яєць, личинок і дорослих гельмінтів. Протиглистове дію альбендазола є результатом пригнічення полімеризації тубуліну, що призводить до порушення метаболізму і викликає параліч м’язів і загибель гельмінтів.

дозування:

Перорально, одноразово в дозі:
вівці, кози - 5-10 мг / кг, ВРХ - 75-10 мг / кг, свині - 10 мг / кг, собаки, кішки, хутрові звірі - 25 мг / кг, коні - 5 мг / кг.

Показання:
Призначають для дегельмінтизації домашніх тварин і птахів, в тому числі при диктиокаулезом, мониезиозе, буностомоз, нематодіроз, стронгілятози, парамфістоматозе, кооперіозе, езофагостомоз, хабертіоз, аскарідіозе, гетеракідозе, дикроцеліоз і фасциолезе.

Застосування:

Препарат застосовують одноразово перорально з їжею. При необхідності курс повторити через 14 діб. 
Призначення    Паразити    Доза застосування
Велика рогата худоба    шлунково-кишкові  нематоди, легочні  нематоди, цестоди, трематоди    0,75 г препарату (при нематодозах і цестодозах)  на 10 кг ваги тіла тварини
1,0 г препарату (при трематодозах)         
Вівці, кози     шлунково-кишкові  нематоди, легочні  нематоди, цестоди, трематоди    0,5 г препарату (при нематодозах і цестодозах) на 10 кг 0,75 г препарата (при трематодозах)  ваги тіла тварини
Свині    шлунково-кишкові  нематоди    1,0 г препарату на 10 кг ваги тіла тварини
Коні    легочні  нематоди, цестоди,    0,5 г препарату на 10 кг ваги тіла тварини
Собаки, коти, хутрові тварини    шлунково-кишкові  нематоди, легочні  нематоди, цестоди, трематоди    0,25 г препарату на 10 кг ваги тіла тварини


Застереження: М’ясо використосовують  в їжу людям через 28 діб після лікування, а молоко –через 5 діб після останнього введення препарату.
Протипоказання: Не можна застосовувати в перший місяць вагітності.
Зберігання Сухе, темне приміщення при температурі від 15 до 25°С. 
Термін придатності - 3 роки.
 Фасовка 5,10,50,100,500,1 кг
Для застосування у ветеринарній медицині!

 

животные.png
АЛЬБЕНДАЗОЛ 10% ПОРОШОК
власне виробництво.png

ПРОМЕКТИН ОРАЛЬНИЙ

промектин.png

Препарат для профілактики і лікування глистових інвазій у птиці:


бройлерів, курчат, індичат. З успіхом застосовують також при зараженні кліщами і курячими вошами. Опис Оральний розчин.

Склад 100 мл препарату містять діючу речовину івермектин-1г. Фармакологічна дія ATCvet QP54AA01 Діючою речовиною препарату є івермектин, належить до сполук, які продуктуючих мікроорганізмами групи Streptomices avermitis.

Промектін оральний має виражену дію на ендо- та ектопаразитів домашньої птиці. Механізм дії на організм паразита полягає в тому, що івермектин стимулює виділення нейромедіатора гальмування гамма-аміномасляної кислоти (ГАМК), в результаті чого відбувається блокада передачі імпульсу між вставними і руховими збудливими нейронами черевного стовбура паразита, а це призводить до ураження і загибелі паразита.

Застосування Препарат рекомендується застосовувати ремонтному молодняку ​​курей: Для лікування захворювань, викликаних круглими хробаками: Ascaridia spp, Capillaria spp, і Strongyloides spp;

Для лікування і профілактики захворювань, викликаних ектопаразитами: кліщами (Dermatnyssus gallinea, Ornithodoros sylviarum), вошами (Menacanthus stramineus, Menopon gallinea).

Дозування Препарат рекомендується випоювати ремонтному молодняку ​​курей з питною водою. Розрахована кількість препарату розводять в одній четвертій частині питної води, яку отримує птах протягом дня. Рекомендується випоювати розчинений у воді препарат вранці, і перед випаюванням припинити на дві години подачу питної воду.

Рекомендовані дози препарату: Проти ендопаразитів: 1 мл на 25 кг маси тіла, що еквівалентно 0,4 мг івермектіна / кг м. Т., При необхідності лікування препаратом повторюють через 15 днів. Проти ектопаразитів: 1 мл на 25 кг маси тіла, що еквівалентно 0,4 мг івермектіна / кг м. Т. Протягом двох днів, при необхідності лікування препаратом повторюють через 15 днів. Протипоказання Івермектин відноситься до безпечних речовин і при застосуванні препарату в рекомендованих дозах клінічних ознак передозування не спостерігається. Однак у випадках передозування слід застосовувати симптоматичне лікування.

Застереження Період виведення становить: м’ясо — 8 діб. Не застосовувати препарат за 20 днів до початку періоду несучості. Форма випуску Поліетиленові флакони герметично закриті пробкою по 100 мл, 1 і 5 л. Зберігати препарат в закритій заводській упаковці в сухому, провітрюваному, захищеному від прямих сонячних променів місці при температурі від 5 до 25 ° С.

Термін придатності 2 роки. Препарат, розчинений у воді, необхідно використовувати протягом 12 годин.

Фасовка 1 мл, 10 мл, 50 мл, 100 мл, 1 літр

животные.png
ПРОМЕКТИН ОРАЛЬНИЙ

ПІПЕРОКС

піперокс-e1524752088669.png

Водорозчинний порошок


Опис
Дрібнодисперсний порошок білого кольору.

Склад
В 1 г міститься: піперазину адипінату 900 мг,  наповнювач до 1 г.

Фармакологічні властивості
Піперазин – малотоксичний антигельмінтик з яскраво вираженою протинематодною дією, особливо по відношенню до аскарид. Піперазин діє як на статевозрілі так і на личинкові форми аскарид обох статей. При одноразовому застосуванні піперазину звільнення організму від паразитів досягає 90-95%, при двохразовому 100%.

Застосування
Для дегельмінтизації коней (параскароз, оксіуроз), свиней (аскароз, езофагостомоз),  собак і кішок (токсокароз, токсаскаридоз, анкілостомоз, унцинаріоз), кроликів (пасалуроз), курей (аскаридіоз), качок (гангулетеракідоз) гусей (амідостомоз, тетрамероз).

Дозування
Коні дорослі 60-70г, річний молодняк 40-50г, лошата 20-30г на голову в суміші з концкормами на голодний шлунок дворазово з інтервалом в одну добу.

Свині, внутрішньо з кормом 1,5г на 10кг маси тіла, два дні підряд у вранішню годівлю, або з водою у дозі 1г на 1 л води протягом 2 діб.

Собаки, коти, внутрішньо з кормом  1г на 5кг маси тіла, два дні підряд у вранішню годівлю з повторною обробкою через 2-3 тижні у таких же дозах.

Кролики з кормом 1г на 5кг маси тіла, або з питною водою у дозі 3г на 1л питної води два дні підряд, у період випоювання препарату обмежують дачу соковитих кормів.

Кури, індики, качки, гуси, голуби, перепілки з питною водою, молодняк обробляють у віці старше 35-40 днів і дорослі кури 3 г на 1 літр води протягом 2 діб підряд.

Протипоказання
Не застосовувати при підвищеній індивідуальній чутливості до препарату. Не застосовувати разом з пірантелом.

Застереження
Забій тварин і птиці на м’ясо дозволяється не раніше 5-ти, використання яєць в їжу людям не раніше 4-х діб після останнього застосування препарату.

Форма випуску
Пакети з плівки полімерної по 1; 3; 6; 12;  50; 100; 500; 1000г мішки з плівки полімерної по 5000; 10000; 20000г.

Зберігання
У сухому, темному приміщенні при температурі від 50С до 250С.

Термін придатності 3 роки.
Для застосування у ветеринарній медицині!

 

животные.png
ПІПЕРОКС
власне виробництво.png

ПРОМЕКТИН

промектин 3.png

Розчин для ін’єкцій тривалої дiї

Кращий iндекс перетворення корму на м’ясо i бiльша вага перед забiйним перiодом
– Протипаразитарний препарат проти ектота ендопаразитiв у великої рогатої худоби, овець i свиней.
– Одноразове використання.
– Добра толерантнiсть i специфiчнiсть.
– Добре всмоктується при пiдшкiрному введеннi.
– Терапевтичний вибiр з швидким i тривалим ефектом.

СКЛАД
1 мл препарату містить:
івермектин – 10 мг.

ФАРМАКОЛОГІЧНА ДІЯ
– Блокує нервовi iмпульси паразита, що викликає його паралiч i загибель.
Розподiлення:
– найбiльший рiвень в печiнцi i жировiй тканинi;
– нирки i м’язи мiстять дуже низький залишок.
Виведення:
– головний шлях – з фекалiями;
– залишки – з сечею.
– Токсичнiсть – iвермектин не проходить через гематоенцефалічний бар’єр.

ПРИЗНАЧЕННЯ
Лікування і профілактика захворювань, викликаних:
у великої рогатої худоби:
шлунково-кишковими нематодами – Ostertagia osteragi, (статевозрілі та личинки), Ostertagia lyrata (статевозрілі та личинки), Haemonchus placei ( включаючи личинки 3-ї стадії), Trichostrongylus axei, Trichostrongylus colubriformis;
Cooperia oncophora, Cooperia Punctata, Cooperia pectinata, Oesophagostomum radiatum, Bunostomum phle bo to num (статевозрілі форми);
легеневими нематодами – Dictyocaulus viviparus (дорослі і личинки 4-ї стадії), Nematodirus helvetianus (тільки дорослі форми);
оводами (паразитарні стадії) – Hypoderma bovis, Hypoderma lineatum;
коростями кліщами – Sarcoptes bovis, Psoroptes bovis (var. bovis);
вошами – Linognathus vituli, Haematopinus eurysternus, Solenopotes capillatus;
у овець:
шлунково-кишковими нематодами – Haemonchus contortus (статевозрілі та личинки
3-ї і 4-ї стадії), Ostertagia trifurcate (статевозрілі та личинки 4-ї стадії), Trichostrongylus
capricola (статевозрілі), Trichostrongylus vitrinus (статевозрілі), Nematodirus filicollis
(статевозрілі та личинки 4-ї стадії), Cooperia curticei (статевозрілі та личинки 4-ї
стадії), Oesophagostomum columbianum, Oesophagostomum venulosum (статевозрілі
форми), Chabertia ovina (статевозрілі форми), Trichuris ovis (статевозрілі форми);
легеневими нематодами – Dictyocaulus filaria (статевозрілі і личинки 4-ї стадії),
Protostrongylus rufescens (статевозрілі форми);
носоглотковим оводом – Oestrus ovis (всі личинкові стадії);
коростяними кліщами – Sarcoptes scabiei, Psoroptes ovis;
у свиней:
шлунково-кишковими нематодами – Ascaris suum, Hyostrongylus rubidus (статевозрілі та личинки 4-ї стадії), Oesophagostomum spp., Strongyloides ransomi
(статевозрілі форми);
легеневими нематодами – Metastrongylus spp. (статевозрілі форми);
вошами – Haematopinus suis;
коростяними кліщами – Sarcoptes scabiei.

ДОЗУВАННЯ ТА СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Велика рогата худоба та вiвцi: 1 мл на 50 кг маси тіла (рiвнозначно 0,2 мг
iвермектину на кг маси тіла) пiдшкiрно у ділянку лопатки, однiєю дозою.
Свинi: 1 мл на 33 кг маси тіла (рiвнозначно 0,3 мг iвермектина на кг маси тіла)
одною дозою. Підшкірно у ділянку шиї.

ПЕРІОД ВИВЕДЕННЯ (КАРЕНЦІЇ)
М’ясо – 28 днiв.

ЗБЕРІГАННЯ
Зберiгати препарат в сухому, захищеному вiд свiтла мiсцi при температурi вiд
+5°С до +25°С.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
3 роки з дати виготовлення.

ФОРМА ВИПУСКУ
Флакони по 10, 50, 100, 250 i 500 мл.

животные.png
ПРОМЕКТИН

РОЛЕНОЛ

ренол.png

Розчин для iн’єкцiй

Найкраща допомога у важкому бою проти фасцiольозу

– Довготривала дiя проти ендо- i ектопаразитiв.
– Сильна залишкова активнiсть – до 2-х мiсяцiв.
– Разове використання.
– Широкий спектр дiї:
– печiнковi трематоди
(личинки та дорослi форми);
– шлунково-кишковi нематоди;
– гiподерматоз та естроз.
– Швидко абсорбується.
– Фiксацiя плазматичними бiлками (близько 95%).
– Висока активнiсть проти незрiлих стадiй.

СКЛАД
1 мл препарату містить:
клозантел – 50 мг.

ПРИЗНАЧЕННЯ
Велика рогата худоба. Лiкування уражень печiнки спричинених статевозрiлими та личинковими формами Fasciola hepatica; шлунково-кишко вихнематодозів викликаних зрiлими та личинковими формами таких паразитiв як Bunostomum spp., Haemonchus contortus, Haemonchus placei та Oesophagostomum radiatum; гiподерматозу спричиненого пiдшкiрними личинками
Hypoderma spp..
Вiвцi та кози. Лiкування уражень печiнки спричинених статевозрiлими та личинковими формами Fasciola hepatica; шлунково-кишкових нематод викликаних зрiлими та личинковими формами таких паразитiв як Bunostomum spp., Haemonchus contortus, Haemonchus placei, Oesophagostomum radiatum та Chabertia ovina; лiкування естрозу пiд час личинкової стадiї Oestrus ovis.

ДОЗУВАННЯ ТА СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Велика рогата худоба.
– 0,5 мл/10 кг маси тіла (2,5 мг клозантелу/кг маси тiла) при випадках фасциольозу та шлунково-кишкових нематод.
– 1 мл/10 кг маси тіла (5 мг клозантелу/кг маси тiла) при випадках фасциольозу. Вводиться однiєю дозою. Пiдшкiрне введення.
Вiвцi та кози.
– 1 мл/10 кг маси тіла (5 мг клозантелу/кг маси тiла) при випадках дистоматозу.
– 0,5 мл/10 кг маси тіла (2,5 мг клозантелу/кг маси тiла) при випадках естрозу та шлунково-кишкових нематодiв.
Рекомендується роздiлити дозу на декiлька мiсць введення. Пiдшкiрне введення.

ПЕРІОД ВИВЕДЕННЯ (КАРЕНЦІЇ)
М’ясо – 28 днiв. Молоко – 14 днiв.

ЗБЕРІГАННЯ
Зберiгати в захищеному вiд свiтла мiсцi при температурi вiд +5°С до +25°С.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
5 рокiв з дати воготовлення.

ФОРМА ВИПУСКУ
Флакони по 100 та 250 мл.

животные.png
РОЛЕНОЛ

ЛЕВАМIЗОЛ 10%

invesa-catalog-2014_p01-73-5.jpg

Розчин для ін’єкцій

Препарат для боротьби з шлунково-кишковими та легеневими нематодозними iнвазiями

– Гальмує фермент ацетилхолiнестеразу, впливає
на нервово-м’язеву систему паразита викликає
паралiч його м’язiв, що призводить до його загибелi.
– Активнiсть препарату поширюється на статевозрiлi та личинковi форми
паразитiв.
– Швидка резорбцiя, швидке виведення з молоком та сечею.
– Iмуностимулююча дiя (збiльшує кiлькiсть Т-хелперiв та активує макрофаги).
– Добре переноситься вагiтними тваринами на перших мiсяцях вагiтностi.

СКЛАД
1 мл препарату містить:
левамізолу (гідрохлорид) – 100 мг.

ПРИЗНАЧЕННЯ
Велика рогата худоба, вівці та кози. Лiкування захворювань викликаних зрiлими шлунково-кишковими нематодами i їх личинковими формами (Haemonchus spp., Ostertagia spp., Trichostrongylus spp., Nematodirus spp., Bunostomum spp., Oesophagostomum spp., Cooperia spp.) та легеневими нематодами Dictyocaululs spp..
Свинi. Лiкування шлунково-кишкового i легеневого нематодозу, викликаних (Ascaris
suum, Strongyloides ransomi, Metastrongylus spp., Oesophagostomum spp.)
Собаки. Захворювання, викликанi бiльшiстю собачих паразитiв-немотод
(Toxacara spp., Toxascaris spp., Ancylostoma spp., Uncinaria spp.).

ДОЗУВАННЯ ТА СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Велика рогата худоба: 0,75 мл/10 кг маси тіла одноразовою дозою. Починаючи з 300 кг маси тіла , максимальна доза складає 22,5 мл на кожну тварину незалежно вiд її ваги. Вводять внутрiшньом’язево.
Вівці та кози: 0,75 мл/10 кг маси тіла одноразовою дозою. Починаючи з 65 кг маси тіла, максимальна доза складає 4,5 мл на кожну тварину. Вiвцi –
внутрiшньом’язево. Кози – пiдшкiрно.
Свинi: 0,75 мл/10 кг маси тіла одноразовою дозою. Починаючи з 150 кг маси тіла, максимальна доза складає 3,5 мл на кожнi 50 кг, перевищуючи цю вагу.
Вводити внутрiшньом’язево.
Собаки: 0,75 мл/10 кг маси тіла одноразовою дозою. Вводити внутрiшньом’язево.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
Не рекомендується вводити в одну i ту ж точку бiльше 15 мл препарату. Пiсля введення лiкiв рекомендується зробити масаж точки iн’єкцiї.

ПЕРІОД ВИВЕДЕННЯ (КАРЕНЦІЇ)
М’ясо – 7 днiв. Молоко – 2 днiв.

ЗБЕРІГАННЯ
Зберiгати в сухому, захищеному вiд свiтла мiсцi при температурi вiд +5°С до +25°С.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
3 роки з дати виготовлення.

ФОРМА ВИПУСКУ
Флакони по 50, 100 i 250 мл.

животные.png
ЛЕВАМIЗОЛ 10%

ДАРАН

даран.png

Порошок для орального застосування
До останнього тижня
– Профiлактика та лiкування паразитозiв
шлунково-кишкового та респiраторного тракту.
– Активний проти зрiлих, личинкових форм
та яєць паразитiв.
– Активний проти:
– Ascaris suum;
– Strongyloides ransoni;
– Hyostrongylus rubidus;
– Oesophagostomum dentatum;
– Trichuris suis;
– Metastrongylus apri.
– «Супер» низькi лiкувально-профiлактичнi заходи.
– Перiод каренцiї 7 днiв.

СКЛАД
1 г препарту містить:
флюбендазол – 60 мг.

ПРИЗНАЧЕННЯ
Свині. Профiлактика та лiкування гельмiнтозiв викликаних чуттєвими до флюбендазолу паразитами шлунково-кишкового та респiраторного тракту: зрiлi форми та яйця Ascaris suum, Strongyloides ransomi, Hyostrongylus rubidus, Oesophagostomum dentatum, Trichuris suis, Metastrongylus apri.
Птиця (гуси, бройлери, кури-несучки). Capillaria obsignata, Ascaridia galli, Syngamus trachea, Heterakis gallinarum, Trichostrongylus tenuis, Amidostomum anseris.

ДОЗУВАННЯ ТА СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Орально з кормом. Необхiдно звертати увагу, що споживання корму залежить вiд клiнiчного стану тварини, треба регулювати концентрацiю препарату в залежностi вiд добового споживання корму.
Свинi – 0,37 мг флюбендазолу на кг маси тіла протягом 7–10 днiв
Поросята, молодняк та свинi на вiдгодiвлю – 1,2 мг флюбендазолу на кг маси тіла протягом 5 днiв для профiлактики захворювань викликаних: Ascaris suum, Strongyloides ransomi, Hyostrongylus rubidus, Oesophagostomum dentatum, Metastrongylus apri, протягом 10 днiв при захворювання викликаних Trichuris suis.
Птиця: бройлери – вводити 2,5 мг на кг маси тіла протягом 7 днiв;
кури-несучки – 1,8 мг на кг маси тіла протягом 7 днiв;
гуси – 2 мг на кг маси тіла протягом 7 днiв.
Для розрахунку необхiдної кiлькостi лiкувальної сумiшi використовується наступна формула:
Даран мг на кг корму = (дорiвнює) доза флюбендазолу мг на кг маси тіла
х (помножити) на 17 х (помножити) на вагу тварин (кг) подiлити на добове споживання корму.
Завчасно приготувати розчин для додавання в корм в пропорцiї не менше 2 кг на тону корму

ПЕРІОД ВИВЕДЕННЯ (КАРЕНЦІЇ)
Свинi: м’ясо – 7 днiв.
Птиця (гуси, бройлери, кури-несучки): м’ясо – 15 днiв, яйця – 5 днiв.

ЗБЕРІГАННЯ
Зберiгати в захищеному вiд свiтла мiсцi при температурi вiд +5°С до +25°С.
Захищати вiд вологи та тепла.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
3 роки з дати виготовлення.
Вiдкритий пакет з препаратом можно зберiгати 3 мiсяцi.
Готовий лiкувальний корм можно зберiгати 3 мiсяцi.

Фасовка 3,6,12,50,100,500

животные.png
​ДАРАН

АЛЬБЕНДАЗОЛ 10%

альбендазол.png

Суспензія для орального застосування
Секрет у мікронізації альбендазолу

– Широкий спектр дії:
– нематоди;
– цестоди;
– трематоди.
– Низька токсичність.
– Завдяки наповнювачу та мікронізації альбендазолу
швидка ре-суспензія та довготривале осідання.
– Можливість застосування у розчині (випойка).
– Завжди чітка виміряна доза – результат ефективне лікування

СКЛАД
1 мл препарату містить:
альбендазол – 100 мг.
ПРИЗНАЧЕННЯ
Велика рогата худоба. Альбендазол 10% використовується для профiлак-
тики та лiкування статевозрiлих, личинкових iнвазiй та яєць гельмiнтiв рiзної
локалiзацiї:
– шлунково-кишковi нематоди: Haemonchus contortus, Ostertagia ostertagi,
Trichostrongylus axei, Trichostrongylus colubriformis, Cooperia oncophora,
Oesophagostomum radiatum, Nematodirus helvetianus;
– легеневi нематоди: Dictyocaulus viviparus;
– цестоди (стежковi): Moniezia expansa;
– печiнковi трематоди: Fasciola hepatica (зрiлi форми).
Основнi моменти призначення препарату
– Перед програмою вакцинацiї.
– Якщо продуктивнiсть тварин падає через рiвень паразитiв.
– Новi тварини. Призначати треба тваринам якi щойно прибули. Вони що найменш 8 годин мають не бути на пасовищі.– Телята. Вводиться через пiвтора мiсяцi пiсля виводу на пасовище, повторю-
вати кожнi пiвтора мiсяцi.
– Велика рогата худоба (доросла). Восени перед переведенням на стійловий
спосіб утримання. Дiарея яка спричинена Ostertagia spp., може з’явитися
зимою, в цьому випадку лiкування проводиться в два етапи, з iнтервалом у
чотири доби мiж прийомами препарату. Повторити весною та влiтку.
ДОЗУВАННЯ ТА СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Велика рогата худоба: вводиться однiєю дозою:
– 0,75 мл Альбендазола 10% на 10 кг маси тіла у випадку зараження шлунко-
во-кишковими, легеневими нематодами та цестодами.
– 1 мл Альбендазола 10% на 10 кг маси тіла при випадку зараження тремато-
дами (Fasciola spp.).
Призначати iндивiдуально для кожної тварини. Використовуйте стандартнi
iнструменти для введення препарату у рот тварини як можна глибше.
Рекомендації щодо використання
Добре збовтати перед застосуванням.
ПЕРІОД ВИВЕДЕННЯ (КАРЕНЦІЇ)
М’ясо – 14 днiв. Молоко – 4 днi (8 доїнь).
ЗБЕРІГАННЯ
Зберiгати в сухому, захищеному вiд свiтла мiсцi при температурi вiд +5°С до
+25°С.
ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
3 роки з дати виготовлення.

Фасовка -10,50,100,500, 1літр

животные.png
АЛЬБЕНДАЗОЛ 10%
bottom of page