top of page
fb_buner.jpg

КОМПЛЕКСНЕ ВЕТЕРИНАРНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ

АНТИБАКТЕРІАЛЬНІ

АМОКСИЦИЛIН 10% 

амоциклин.png

Антибактеріальний препарат у формі порошку для перорального застосування, що містить в якості діючої речовини амоксицилін тригідрат. 

СКЛАД
В 1 г препарату міститься 100 мг амоксициліну тригідрату. За зовнішнім виглядом являє собою дрібний порошок білого або злегка кремового кольору. Випускають в фольгованих пакетах по 2, 5, 10г.

Фармакологічні властивості Амоксицилін, що входить до складу препарату, є напівсинтетичним антибіотиком пеніцилінового ряду. Механізм його дія полягає в порушенні синтезу клітинної стінки бактерії шляхом пригнічення ферментів транспептидази і карбоксипептидази, що призводить до порушення осмотичного балансу і руйнування бактерії. Амоксицилін має широкий спектр бактерицидної дії відносно грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів, таких як Actinomyces spp., Bacillus anthracis, Clostridium spp., Corynebacterium spp., Erysipelothrix rhusiopathiae, Listeria monocytogenes, Staphylococcus spp., Streptococcus spp., Actinobacillus spp., E. coli, Salmonella, Fusobacterium spp., Haemophilus spp., Moraxella spp., Pasteurella spp., Proteus mirabilis, а також Leptospira spp. Амоксицилін добре всмоктується з шлунково-кишкового тракту і швидко розподіляється у всіх органах і тканинах організму. Виділяється з організму переважно з сечею і, в меншій мірі, з жовчю.
показання
Для лікування бактеріальних інфекцій шлунково-кишкового, респіраторного і сечостатевого тракту молодняка великої рогатої худоби, птахів, свиней, викликаних мікроорганізмами, чутливими до амоксициліну.
Дози і спосіб застосування
Застосовують телятам, поросятам перорально в дозі 1 — 2 г на 10 кг маси тіла тварини в суміші з питною водою або молоком один раз на добу до одужання, але не більше ніж 7 днів, птиці в першій декаді життя 100 г на 400 літрів води, в наступні періоди 100 г на 200 літрів води протягом 3 — 5 днів.
Побічна дія
У рекомендованих дозах не спостерігаються. При підвищеній чутливості тварин до β-лактамних антибіотиків можливі різні алергічні реакції аж до анафілактичного шоку.
Протипоказання
Забороняється застосування препарату кроликам, морським свинкам і хом’яків. Не можна застосовувати спільно з іншими бактериостатическими антибіотиками (тетрациклін, хлорамфенікол, сульфаніламіди та ін.).
особливі вказівки
Забій на м’ясо тварин дозволяється через 15 діб після останнього застосування препарату. М’ясо тварин, вимушено забитих до закінчення зазначеного терміну, можна використовувати для годування хутрових звірів або для виробництва м’ясо-кісткового борошна. При роботі з препаратом слід дотримуватися загальних правил особистої гігієни і техніки безпеки, передбачені при роботі з ветеринарними препаратами. Забороняється використовувати упаковку з-під препарату для харчових цілей.
Умови зберігання
Список Б. У сухому, захищеному від яскравого світла і прямих сонячних променів місці при температурі не вище 25 ° С. Термін придатності — 3 роки.
 

Фасовка 2,5, 10,100 и 1 кг

Одиниця відпустки товару: 1 пакет 10 г
Виробник: ТОВ Коллен, Україна

животные.png
АМОКСИЦИЛIН 10% 

ПОЛЬОДОКСИН

польодоксин.png

Розчин для орального застосування


Фахiвець у жорсткiй водi

– Новий продукт, на основi доксициклiну, стабiльного у будь-якiй водi, за рахунок унiкальних властивостей
наповнювача.
– Нове слово в профiлактицi та лiкуваннi респiраторних захворювань. Один iз самих лiпофiльних антибiотикiв.
– Продемонстрував найкращiй результат серед усiх антибiотикiв проти iнфекцiй дихальних шляхiв, викликаних Mycoplasma hyopneumonia, Pasteurella multocida, Bordatella bronchiseptica.
– Легка проникнiсть через клiтинний бар’єр = ефективний проти «складних» iнфекцiй.
– Доксициклiн належить до групи тетрациклiнiв, але дiє як макролiд ефективний тодi, коли iншi тетрациклiни не дiють.
– Стабiльнiсть – краща з вiдомих характеристик Польдоксину.

СКЛАД
1 мл препарату містить:
доксицикліну (гіклат) – 100 мг.

ПРИЗНАЧЕННЯ
Птиця. Лiкування колiбацильозiв, мiкоплазмозiв, хронiчних респiраторних захворювань, а також захворюваннями викликаними бактерiями чутливими до доксициклiну.
Свинi. Лiкування iнфекцiй дихальних шляхiв, викликаними бактерiями: Pas teurella multocida, Mycoplasma hyopneumoniae, Bordatella bronchiseptica. Лiкування атрофiчного ринiту, ензоотичних пневмонiй.

ДОЗУВАННЯ ТА СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Перорально з питною водою у дозi:
домашня птиця: 0,5–1 мл/1 л води протягом 3–5 днiв;
свинi: 1 мл/10 кг маси тіла протягом 5 днiв.

ПЕРІОД ВИВЕДЕННЯ (КАРЕНЦІЇ)
М’ясо: свині — 7 днiв, птиця — 5 днiв.

ЗБЕРІГАННЯ
Зберігати в сухому, темному мiсці при температурi вiд +5°С до +25°С.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
3 роки з дати виготовлення.

ФОРМА ВИПУСКУ
Флакони по 1 та 5 л.

животные.png
ПОЛЬОДОКСИН

КАНАМИЦИН 25%

канаміцин.png

Прозорий безбарвний розчин.
 

Склад
1 мл препарату містить діючу речовину:
канаміцину сульфат — 250 мг.
Фармакологічні властивості
Канаміцин — антибіотик, який належить до групи аміноглікозидів. Він активний відносно грампозитивних і грамнегативних мікроорганізмів: Escherichia coli, Salmonella spp., Shigella spp., Enterobacter aerogenes, Klebsiella spp., Деяких видів Proteus spp. і Serratia spp., Pseudomonas aeruginosa, Pasteurella multocida, Staphylococcus aureus, Serpulina hyodysenteriae, Mycoplasma spp. Канаміцин зв’язується з 30S субодиницею рибосоми і блокує синтез білків в бактеріальної клітці.
застосування
Лікування септицемії, маститу, абсцесів, флегмони, а також захворювань органів дихання, сечостатевої системи і шкіри, викликаних мікроорганізмами, чутливими до канаміцину, у великої рогатої худоби, коней, свиней, овець, собак, кішок та свійської птиці (бройлерів, індичок).
дозування
Внутрішньом’язово, підшкірно або внутрішньовенно повільно в дозі:
велика рогата худоба і коні — 2 мл на 100 кг м. т. один раз на добу;
лошата і телята — 2 мл препарату на 50 кг м. т. один раз на добу;
свині і вівці — 2 мл препарату на 50 кг м. т. один раз на добу;
собаки і кішки — 0,1 мл препарату на 1 кг м. т. один раз на добу;
свійська птиця (бройлери, індики) — 0,1 мл препарату на 1 кг м. т. один раз на добу.
Курс лікування становить 3-5 діб.
Протипоказання
Підвищена чутливість до канаміцину. Не застосовувати тваринам з порушеною функцією нирок, органів слуху і рівноваги. Не застосовувати одночасно з іншими аміноглікозидними антибіотиками і антибіотиками, що мають нефротоксичну дію (полимиксином В, колістином, амфотерицином, хлорамфеніколом, цефалоспоринами, еритроміцином), а також з міорелаксантами і анестезуючими засобами (галотаном), сульфаніламідами, гепарином, вітамінами групи В, сечогінними засобами ( фуросемід).
застереження
Забій тварин на м’ясо та споживання молока в їжу людям вирішуються, відповідно, через 6 і 4 доби після останнього застосування препарату. Отримані до зазначеного терміну м’ясо та молоко утилізують або згодовують непродуктивним тваринам в залежності від висновку лікаря ветеринарної медицини.
Форма випуску
Флакони зі скла, закриті гумовими пробками і алюмінієвими ковпачками під обкатку, по 50 і 100 мл.
зберігання
Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від 5 ° С до 25 ° С.
Термін придатності — 2 роки з дати виготовлення.

животные.png
КАНАМИЦИН 25%

ФАРМАЗІН

фармазин 1.jpg

Фармазин 200, фл. 50 мл — антибіотик для лікування бронхопневмонії великої рогатої та дрібної рогатої худоби, свиней, собак і кішок.

При ензоотичну пневмонії, артритів, дизентерії, атрофічного риніту свиней, інфекційної агалактії овець і кіз, маститів ВРХ, шкірних і хірургічних інфекцій, для профілактики і лікування вторинних інфекцій при вірусних захворюваннях.

Склад: ін’єкційний розчин світло-жовтого кольору, 1 мл містить тилозин — 200 мг.
Фасовка: 50 мл у флаконі.

Фармакологічні властивості:
Тилозин — антибіотик активний відносно грампозитивних і деяких грамнегативних бактерій, а також стафілококів, стрептококів, коринебактерій, клостридій, пастерелл, ерізіпелотріксов, спірохет, хламідій, трепонеми хіодізентеріі і мікоплазм. При внутрішньом’язовому введенні добре всмоктується з місця ін’єкцій в кров і проникає в усі органи і тканини організму. Найбільш високий рівень досягається в легенях, печінці, молочних залозах і нирках. Після одноразової ін’єкції терапевтична концентрація зберігається в організмі протягом не менше 20 годин. Препарат проявляє також неспецифічне імуностимулюючу і імуномодулюючу дію. Виводиться з організму в основному з калом, а також із сечею і молоком.
Застосування: вводять тваринам тільки внутрішньом’язово. При повторному застосуванні необхідно міняти місце ін’єкції.
Вид тваринидоза
Курс лікування
ВРХ 8-10 мг на 1 кг ваги, 1 раз на добу 3-5 днів
Свині
10-12 мг на 1 кг ваги, 1 раз на добу 3-5 днів
Вівці, кози, собаки, кішки
5-10 мг на 1 кг ваги, 1 раз на добу 3-5 днів

Побічні дії: можливі алергічні реакції, які швидко минають після припинення застосування препарату.
Протипоказання: не рекомендується застосовувати одночасно з тіамуліном, кліндаміцином, левоміцетином, пенициллинами (особливо з ампіциліном та оксациллином), цефалоспоринами і лінкоміцином в зв’язку з вираженим зниженням антибактеріального ефекту тилозина.

Особливі вказівки: забій тварин на м’ясо дозволяється через 8 діб, застосування молока в їжу на 4 добу, після останнього застосування препарату.

Термін і умови зберігання: зберігати в темному, сухому місці, при температурі 5-25 ° С. Термін придатності — 3 роки.

животные.png
ФАРМАЗІН

БОФЛОКС

БОФЛОКС.png

Розчин для ін’єкцій


Отримай якнайбільше!

– Висока бактерицидна активність без негативного впливу на організм тварини.
– Лікування гострих форм маститів викликаник E. coli у ВРХ, та лікування синдрому ММА у свиней.
– Широкий спектр дії при лікуванні респіраторних патогенів.
– Відмінна біодоступність (близько 100%).
– Досягає максимальної концентрації в плазмі крові протягом 1 години.
– Каренція на молоко лише 36 годин.

СКЛАД
Марбофлоксацин, 100 мг. Розчинник до 1 мл.

ПРИЗНАЧЕННЯ
Велика рогата худоба: лікування тварин при захворюваннях органів дихання, що спричинені мікроорганізмами (Pasteurella multocida, Mannheimia haemolytica та Histophilus somni), а також хворих на гострий мастит, що спричинений E.coli, чутливими до марбофлоксацину.
Свині: лікування тварин, хворих на синдром метрит-мастит-агалактії, а також при захворюваннях органів дихання, що спричинені мікроорганізмами, чутливими до марбофлоксацину.

ДОЗУВАННЯ ТА СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Велика рогата худоба у дозі: при лікуванні інфекцій органів дихання, викликаних чутливими штамами Pasteurella multocida, Mannheimia haemolytica та Histophilus somni, внутрішньом’язово у дозі 8 мг марбофлоксацину на 1 кг маси тіла (2 мл препарату на 25 кг маси тіла) одноразово;
при лікуванні гострого маститу, спричиненого штамами E. сoli, внутрішньом’язово або підшкірно у дозі 2 мг марбофлоксацину на 1 кг маси тіла, що еквівалентно 1 мл препарату на 50 кг маси тіла один раз на добу. Курс лікування становить 3 доби. Перше введення також можуть провести внутрішньовенно. Якщо об’єм дози перевищує 20 мл, його необхідно розділити і ввести у дві та більше ділянок.
Свині: внутрішньом’язово у дозі 2 мг марбофлоксацину на 1 кг маси тіла або 1 мл препарату на 50 кг маси тіла один раз на добу. Курс лікування становить 3 діб.
Великій рогатій худобі та свиням препарат слід вводити у ділянку шиї.
Для правильного визначення дози необхідно точно виміряти масу тіла (наскільки це можливо), щоб уникнути введення недостатньої дози. Кришечку флакона можна безпечно проколювати 30 разів

ПРОТИПОКАЗАННЯ
Не застосовувати тваринам з відомою підвищеною чутливістю до фторхінолонів або інших компонентів препарату.
Не використовувати, якщо визначений патогенний мікроорганізм, стійкий до інших фторхінолонів (перехресна стійкість).

ПЕРІОД ВИВЕДЕННЯ (КАРЕНЦІЇ)
Велика рогата худоба: 8 мг/кг одноразово (ВМ): М’ясо: 3 доби; Молоко: 72 години.
2 мг/кг протягом 3 або 5 діб ( ВВ, ПШ, ВМ): М’ясо: 6 діб; Молоко: 36 годин.
Свині (свиноматки): М’ясо 4 доби.
Вагітним тваринам застосування препарату допускають тільки після ретельної оцінки співвідношення користь/ризик відповідальним лікарем ветеринарної медицини.

ЗБЕРІГАННЯ
Сухе, темне, недоступне для дітей місце при температурі від +5ºС до +25ºС.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
3 роки.
Після першого відбору з флакону препарат необхідно використати протягом 28 діб, за умови зберігання в темному місці за температури від +2°С до +8°С.

ФОРМА ВИПУСКУ
Флакони по 100 мл та 250 мл.

животные.png
БОФЛОКС

ПЕНБЕКС

701983124_w640_h640_full_penbex.gif

Розчин для iн’єкцiй


Ексклюзивна комбiнацiя складникiв

– Бактерiостатик з бактерицидним ефектом
– Висока якiсть складникiв.
– Широкий спектр дiї.
– Можливiсть використання при респiраторних iнфекцiях (завдяки вмiсту хлорфенiламiну – полiпшується вентиляцiя легень)
– Легка ресуспензiя – завдяки невеликим часточкам пенiцилiну.
– Безболiсне введення.
– Протизапальний ефект – синергiчна дiя бетаметазону i хлорфенiрамiну (без побiчної дiї бетаметазону).

СКЛАД
1 мл препарату містить:
пеніцилін G (прокаїн) – 200 000 М О;
дегідрострептоміцину (сульфат) – 250 мг;
бетаметазон – 0,5 мг;
хлорфеніламіну (малеат) – 8 мг;
прокаїну (гідрохлорид) – 15 мг.

ФАРМАКОЛОГІЧНА ДІЯ
Протибактерiальний засiб для системного застосування. Синергiчне поєднання пенiцилiну G прокаїну повiльного всмоктування та дигiдрострептомiцину, представленого у виглядi готової до вживання суспензiї для iн’єкцiй для внутрiшньом’язового застосування. Пенiцилiн G прокаїн швидко досягає високого рiвня в кровi, який зберiгається протягом 24 годин. Дегiдрострептомiцин сульфат доповнює та пiдсилює протимiкробну дiю. Вони дiють на Clostridium spp., Corynebacterium spp., Haeamophilus spp., Klebsiella pneumoniae, стафiлококи та стрептококи. Хлорфенiламiн малеат дiє як десенсибiлiзуючий,
протигiстамiнний агент та полiпшує дихальнi процеси. Бетаметазон має протизапальну дiю.

ПРИЗНАЧЕННЯ
Велика рогата худоба, свинi, конi, вiвцi, кози, собаки i кiшки. Лiкування бактерiальних iнфекцiй, спричинених мiкроорганiзмами, чутливими до дiї комплексу пенiцилiну-дигiдрострептомiцину сульфату.

ДОЗУВАННЯ ТА СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Дозу визначає ветеринар. Ми рекомендуємо дозу 1–1,5 мл на 10 кг маси тiла протягом 3–4 днiв, а саме:
Велика рогата худоба та конi: 15–25 мл на тварину на добу;
свинi: 10–12 мл на тварину на добу;
собаки та кiшки: 0,5–2 мл на тварину на добу.
Внутрішньом’язове введення.

ПРОТИПОКАЗАННЯ
За наявностi у тварин пiдвищеної чутливостi до певних компонентiв препарату. У сенсибiлiзованих тварин можуть виникати алергiйнi реакцiї, яких слiд лiкувати ангигiстамiнами та/або кортикостероїдами. Застосування наприкiнцi перiоду вагiтностi у великої рогатої худоби може прискорити пологи.

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ
Не дозволяється вводити коням, м’ясо яких використовується у їжу людям.
Не застосовувати вагітним тваринам.

ПЕРІОД ВИВЕДЕННЯ (КАРЕНЦІЇ)
М’ясо – 30 днiв. Молоко – 3 днi (6 доїнь).

ЗБЕРІГАННЯ
Зберiгати в сухому, захищеному вiд свiтла мiсцi при температурi вiд +5°С до +25°С.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
2 роки з дати виготовлення.

ФОРМА ВИПУСКУ
Флакони по 10, 50, 100 та 250 мл.

животные.png
ПЕНБЕКС

ОКСИТЕТРАЦИКЛIН 200 L.A.

invesa-catalog-2014_p01-73-25-1.jpg

Розчин для iн’єкцiй пролонгованої дiї


«Одна i не бiльше» Ефективнiсть до 72 годин

– Повiльне розподiлення дiючої речовини.
– Мiнiмальнi подразнення та пошкодження тканин в iн’єкцiйнiй точцi.
– Прекрасна абсорбцiя.
– Прекрасне розподiлення в тканинах.
– Ефективний плазматичний рiвень менше ніж за 1 годину.
– Високий терапевтичний рiвень на протязi 72 годин.
– Завдяки однiєї лиш ефективної iн’єкцiї зменшуються затрати на лiкування i покращується догляд за тваринами.

СКЛАД
1 мл препарату містить:
окситетрацикліну (дигідрат) – 200 мг.

ПРИЗНАЧЕННЯ
Велика рогата худоба. Синдром транспортування, бруцельоз, ентерит i гастроентерит, бронхопневмонiя, метрит, мастит, анаплазмоз, кератокон’юктивiт, пастерельоз, сальмонельоз, колiбактеріоз, мiкоплазмоз, дифтерія телят.
Вівці, кози. Iнфекцiї дихальних шляхiв, хламiдiоз, ентерит, гастроентерит, iнфекцiйний аборт, пастерельоз, артрит, бруцельоз; а також: рани i пiсляоперацiйнi iнфекцiї, сальмонельоз, колiбактеріоз, мiкоплазмоз.
Свині. Бронхопневмонія, ентерит, гастроентерит, пастерельоз, синдром ММА.

ДОЗУВАННЯ ТА СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Велика рогата худоба, вівці, кози, свинi: вводити одноразовою дозою з розрахунку 1 мл на 10 кг маси тіла. У випадку особливо тяжких захворювань можна зробити повторне введення через 72 години. Вводити внутрішньом’язево.
Якщо об’єм дози перевищує 20 мл для великої рогатої худоби, 10 мл для свиней та 5 мл для овець і кіз, його необхідно розділити і ввести в різні ділянки.

ПЕРІОД ВИВЕДЕННЯ (КАРЕНЦІЇ)
М’ясо — 22 днi. Молоко — 3 днi (6 дiйок).

ВЗАЄМОДІЯ
Не застосовувати з бактерицидними антибiотиками типу пенiцилiна.

ЗБЕРІГАННЯ
Зберiгати в захищеному вiд свiтла мiсцi при температурi вiд +5°С до +25°С.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
3 роки з дати виготовлення.
Часом препарат може потемнiшати, що не вказує на втрату його властивостей.

ФОРМА ВИПУСКУ
Флакони по 10, 50 i 100 мл.

животные.png
ОКСИТЕТРАЦИКЛIН 200 L.A.

АМОКСИЦИЛIН 15% L.A.

invesa-catalog-2014_p01-73-17-1.jpg

Суспензiя для ін’єкцiй


Максимальна ефективнiсть i проста форма використання

– Довготривала бактерицидна дiя i широкий спектр.
– Легка ре-суспензiя.
– Безболiсне введення.
– Високе i швидке розподiлення в органiзмi.
– Проникнiсть до найвіддалених областей тiла тварини (копитнi частини – копитна гниль).
– Прекрасно розповсюджується в легеневiй тканинi i суглобах.
– Максимальна дiя проти Streptococcus suis у поросят (артрит, септицемiя i менiнгiт).

СКЛАД
1 мл препарату містить:
амоксициліну (тригідрат) – 150 мг.

ПРИЗНАЧЕННЯ
Велика рогата худоба, вівці, кози, свинi, кiшки, собаки. Лiкування шлунково-кишкових (ентерит i гастроентерит, ентероколiт), дихальних (бронхiт, бронхопневмонiя, ринiт), сечостатевих (метрит, ендометрит, цистит, уретрит,
пiєлонефрит), шкiряних iнфекцiй (рани, абсцеси, пупочнi iнфекцiї, запалення суглобiв) i ускладнень, викликаних бактерiями, чутливими до амоксицилiну. А також для лiкування лептоспiрозу, маститу, агалактiї свиней, актиномiкозу,
бешихи свиней, парагрипу i паратифу.

ДОЗУВАННЯ ТА СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ
Велика рогата худоба, вівці, кози, свинi, кiшки, собаки. Одноразовою дозою 1 мл
препарату на 10 кг маси тіла (еквiвалентно15 мг амоксицилiну/1 кг маси тіла).
В особливо тяжких випадках можна зробити повторну iн’єкцiю через 48 годин.
Вводити внутрішньом’язєво обо підшкірно.

ВЗАЄМОДІЯ
Не застосовувати сумiсно з бактерiостатичними антибiотиками.

ПЕРІОД ВИВЕДЕННЯ (КАРЕНЦІЇ)
М’ясо — 14 днiв. Молоко — 2 днi (4 здоювання).

ЗБЕРІГАННЯ
Зберiгати в сухому, захищеному вiд свiтла мiстi, при температурi вiд +5°С до +25°С.

ТЕРМІН ПРИДАТНОСТІ
3 роки з дати виготовлення. Рекомендовано використати засiб протягом декiлькох днiв пiсля вiдкриття флакону.

ФОРМА ВИПУСКУ
Флакони по 10, 50 i 100 мл.

животные.png
АМОКСИЦИЛIН 15% L.A.

©2020 ТОВ КОЛЛЕН

bottom of page